پرشین اپلای

دولت کانادا پرونده های ویزای توریستی قبل از 7سپتامبر را برگشت داد

دولت کانادا پرونده های ویزای ت 2 سال قبل
المیرا وفادار المیرا وفادار - کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات


دولت کانادا پرونده های ویزای توریستی قبل از 7سپتامبر را برگشت داد

اداره مهاجرت کانادا از کسانیکه قبل از 7سپتامبر 2021 برابر 16 شهریور 1400 پرونده توریستی ارسال کرده اند درخواست کرد که مجددا اقدام کنند.

آیا دولت کانادا هزینه پرداخت شده را باز می گرداند؟

اداره مهاجرت از متقاضی خواسته که اطلاعات خود را به روز کنند و شماره پرونده قبلی را اعلام نمایند. همچنین با ارسال پرونده جدید بدون هیچ ایمیلی دولت کانادا پرونده قبلی شما را غیر فعال می کند و هیچ گارانتی برای بازپرداخت پول شما وجود نخواهد داشت.

اگر هم تمایل به ارائه پرونده جدید ندارید می توانید از طریق وب فرم تقاضای خود را برای کنسل کردن پرونده توریستی اعلام کنید، توجه کنید که دولت کانادا هیچ گارانتی را برای بازپرداخت پول شما نخواهد داشت.

·        در اعلامیه دولت کانادا بیان شده که متقاضی معاف از شرایط کوید 19 نیازی به ارسال پرونده جدید ندارند مخصوصا اگر منتظر تصمیم در مورد سفر به کانادا به یکی از دلایل زیر هستید، اما اگر تغییری در وضعیت شما یا اطلاعات پرونده شما ایجاد شده باید پرونده جدید بفرستید:

·-    دیدار بستگان شامل دارندگان کارت پی ار و ویزای موقت

·        بررسی بیزینس تجاری در کانادا

·        شرکت در مراسم خاکسپاری یا نگهداری از فرد بیمار با شرایط حاد

·        کارهای دیپلماتیک

·        و ...شرایط ویزای توریستی کانادا – مولتی کانادا

اگر شما قصد اقامت موقت یا سفر به کانادا دارید، باید درخواست ویزای مولتی یا همان توریستی کانادا را بدهید مگر اینکه دارای پاسپورت کشوری با معافیت ورود باشید.

معمولا ویزای های توریستی کانادا توسط سفارت خانه کانادا در خارج از این کشور صادر می شود. آفیسر کانادایی باید متقاعد گردد که مسافر بعد از ورود به کانادا کشور را ترک می کند. اما اگر متقاضی مشکلات سوپیشنه یا مدیکال داشته باشد نمی تواند وارد شد. بعضی کشورها مانند ایران باید اطلاعات بایومتریک خود را نیز در وک سنتر ها ارائه دهند.

همچنین متقاضی باید اثبات کند که تمامی هزینه های خود را در کانادا می توانند پوشش دهد و این مورد را فردی که دعوتنامه از کانادا ارسال می کند نیز متعهد می شود.

معمولا این ویزاها برای 6 ماه حضور در کانادا است و تعداد ورود ان مولتی یعنی چند بار ورود است.

توجه کنید که ارسال پرونده ویزای توریستی و انجام انگشت نگاری تضمینی برای دریافت ویزای توریستی کانادا نیست و نظر آفیسر مهمترین بخش است. آفیسر هدف از سفر و ارتباط شما با کشور محل اقامت تان و شغل شما را بررسی می کند.

همانطور که در خبر قبلی اعلام کردیم، داشتن دو دوز واکسن معتبر مورد تایید کانادا برای ورود با ویزای توریستی و قرنطینه 14 روز لازم است.

chat