پرشین اپلای

قرعه کشی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا

قرعه کشی برنامه مهاجرت استانی 2 سال قبل
المیرا وفادار المیرا وفادار - کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات


قرعه کشی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا

منیتوبا 277 مهاجر را دعوت کرد تا در تاریخ 9 جولای 2021 از طریق برنامه مهاجرت استانی اقدام کنند، لذا استان منیتوبا کانادا از ابتدای سال 2021 تا به حال 4.999 دعوتنامه برای مهاجران برنامه مهاجرت استانی صادر کرده.

مهاجران دعوت شده می توانند از طریق برنامه مهاجرت استانی منیتوبا دعوتنامه دریافت کنند. اگر آنها این دعوتنامه را دریافت کنند، این دعوتنامه تضمینی برای دریافت اقامت دایم کانادا است.

در اینجا نتایج آخرین قرعه کشی را ذکر می کنیم:

_ نیروی کار ماهر در منیتوبا، 201 دعوتنامه با حداقل 445 امتیاز

_ نیروی کار ماهر در خارج از کشور، 53 دعوتنامه با حداقل 703 امتیاز

_ برنامه آموزش بین المللی، 23 دعوتنامه بدون نیاز به پروفایل امتیازی

برنامه نیروی کار ماهر در منیتوبا، نیروی کار خارجی موقت و فارغ التحصیلان بین المللی که در حال حاضر در منیتوبا کار می کنند و پیشنهاد کار دائمی با کارفرمای منیتوبا را دارند را می پذیرد. برنامه های نیروی کار ماهر براساس سیستم امتیازی هستند و مهاجران به صورت آنلاین سوالات را پاسخ داده و براساس پاسخ ها امتیاز می گیرند.

برنامه نیروی کار ماهر خارج از منیتوبا برای کارگران خارجی در خارج از کانادا است که ارتباط قوی با این استان مانند سابقه کار و تحصیل و فامیل درجه یک دارند. این برنامه براساس سن، تسلط به زبان، تجربه کاری، تحصیلات و سازگاری با استان به مهاجران امتیاز می دهد.

برنامه آموزش بین المللی به فارغ التحصیلان منیتوبا که نیازهای بازار کار ار رفع می کنند اقامت دائم می دهد.  این برنامه به سه دسته تقسیم می شود:  خود اشتغالی، کارآموزی فارغ التحصیلان و مسیر کارآفرینی دانشجویی.

در کل 48 دعوتنامه قبولی برای مهاجران اکسپرس اینتری صادر شد.

اکسپرس اینتری منیتوبا

اکسپرس اینتری یک سیستم مدیریتی برای سه برنامه مهاجرتی فدرال با مهارت بالا است: کلاس تجربه کار کانادایی، برنامه نیروی کار ماهر فدرال و برنامه نیروی متخصص فنی فدرال.

با اقدام مستقیم از طریق اکسپرس اینتری می توانید از مراحل برنامه مهاجرت استانی عبور کنید و دعوتنامه اقامت دائم را دریافت کنید. اما دریافت دعوتنامه مهاجرت استانی به شما 600 امتیاز اضافی می دهد که تضمینی برای دریافت دعوتنامه اقامت دائم کانادا است.

زمانی که پروفایل خود را ارسال می کنید براساس سیستم جامع امتیاز بندی طبق سن، تجربه کاری، تحصیلات و مهارت در زبان به شما امتیاز می دهند.

مهاجرانی که بالاترین امتیاز را دارند از طریق قرعه کشی منظم اکسپرس اینتری دعوتنامه اقامت دائم را دریافت می کنند.

ارسال پروفایل به سیستم اکسپرس اینتری اولین قدم برای دریافت دعوتنامه مهاجرت استانی منیتوبا است.

برنامه های مهاجرتی منیتوبا

منیتوبا برنامه های مهاجرتی خود را از طریق سیستم مهاجرت استانی که پرونده های مهاجرتی به دولت فدرال را حمایت و بررسی می کند، مدیریت می کند. استانهای کانادا توانایی دادن اقامت دائم به مهاجران را ندارند، اما با صدور دعوتنامه مهاجرتی به اقامت دائم آنها کمک می کنند.

اگر می خواهید دعوتنامه مهاجرت استانی منیتوبا را دریافت کنید باید پروفایل امتیازی خود را در سیستم مهاجرت استانی ثبت کنید. با این کار شما می توانید از طریق برنامه نیروی کار ماهر در منیتوبا و نیروی کار ماهر در خارج از کشور دعوتنامه قبولی را دریافت کنید.

منیتوبا مهاجران را از نظر عوامل انسانی و ارتباط با استان از 1000 رتبه بندی می کند.

استان منیتوبا از طریق برنامه های نیروی کار ماهر در منیتوبا و نیروی کار ماهر در خارج از کشور مهاجرانی که مناسب بازار کار هستند را انتخاب می کنند.

مهاجران در خارج از کشور باید ارتباطات خود با منیتوبا را از طریق روابط نزدیک خانوادگی، تجربه قبلی در استان یا دعوت از طریق یکی از طرح های استخدام استراتژیک نشان دهند. برای واجد شرایط بودن در زمان اقدام نیازی نیست در منیتوبا اقامت داشته باشید.

برای دریافت دعوتنامه از برنامه نیروی کار ماهر در منیتوبا باید پیشنهاد کاری تمام وقت از یک کارفرمای استانی را داشته باشید.

فارغ التحصیلان بین المللی که در منیتوبا فارغ التحصیل شده اند، اگر در شغل های مورد تقاضا مهارت داشته باشند می توانند از طریق برنامه آموزش بین المللی دعوتنامه دریافت کنند

chat