پرشین اپلای

دعوت از ۲۸۳ متقاضی در جدیدترین پذیرش انتاریو

دعوت از ۲۸۳ متقاضی در جدیدترین 3 سال قبل
میثم هادی پور میثم هادی پور - کارشناس ارشد مدیریت جهانگردی

دعوت از ۲۸۳ متقاضی در جدیدترین پذیرش انتاریو

استان انتاریو مورخ دوم فوریه 2021 جدیدترین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود را برگزار کرده و طی آن از 283 متقاضی اکسپرس انتری دعوت کرده است تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ارائه کنند. برنامه مهاجرت استانی انتاریو متقاضیانی را هدف گرفته که ممکن است واجد شرایط مسیر مهاجرتی اولویت های سرمایه انسانی اکسپرس انتری باشند. حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری در سیستم جامع رتبه بندی بین 466 تا 467 بوده است.متقاضیان نیازی به داشتن پیشنهاد شغل نداشته اند اما می بایست علاوه بر داشتن پروفایل در سیستم اکسپرس انتری در یکی از ده شغل زیر نیز حد اقل یک سال سابقه کار می داشتند:

مدیران بانک، اعتبار و سرمایه گذاری  NOC 0122

 

مدیران روابط عمومی، تبلیغات و بازاریابی  NOC 0124

 

سایر مدیران خدمات کسب و کار  NOC 0125

 

مدیران فروش NOC 0601

 

حسابداران و حسابرسان NOC 1111

 

تحلیلگران سرمایه گذاری و امور مالی NOC 1112

 

فعالان حرفه ای در بخش منابع انسانی NOC 1121

 

مشاغل حرفه ای در مشاور مدیریت کسب و کار NOC 1122

 

پرستاران رسمی و پرستاران بخش روانپزشکی NOC 3012

 

ماموران توسعه کسب و کار و محققان و مشاوران بازاریابی NOC 4163

متقاضیان منتخب هم اکنون 45 روز تقویمی فرصت دارند درخواست خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ارائه کنند. اگر از طرف انتاریو انتخاب شوند به صورت خودکار 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دریافت خواهند کرد. این اصل در مورد هر فردی که از طرف یکی از برنامه های مهاجرت استانی انتخاب شود صدق می کند.

انتاریو سال گذشته میلادی از طریق مسیر مهاجرتی اولویت های سرمایه انسانی مجموعا از 6,716 متقاضی اکسپرس انتری دعوت کرد تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ارائه کنند.

گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.

انتخاب شدن از طرف استان باعث می شود که متقاضی در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب کند. از آنجا که اکثر پذیرش های اکسپرس انتری متقاضیان را مسلزم به داشتن 400 امتیاز می کنند متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند در موقعیتی خوبی برای دریافت دعوتنامه یا Invitation to Apply در پذیرش بعدی اکسپرس انتری فدرال قرار دارند.  

chat