پرشین اپلای

فلسفه انگلیسی
 

لیسانس فلسفه انگلیسی

برنامه های کارشناسی در رشته فلسفه انگلیسی

5091

سالها تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

5626 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

68636 دلار

  مدرک لیسانس فلسفه انگلیسی چیست؟

Philology English یک تخصص است که زبان شناسی و تاریخ زبان انگلیسی ، ادبیات نوشته شده به زبان انگلیسی ، روش های آموزش انگلیسی را پوشش می دهد. یک مدرک لیسانس در رشته فلسفه انگلیسی دوره های عملی ادبیات اوایل قرون وسطی ، ادبیات به انگلیسی ، نوشتن خلاق ، ادبیات آمریکایی ، نظریه ادبیات ، دستور زبان انگلیسی ، مبانی زبان انگلیسی ، مبانی زبانشناسی ، فلسفه و ... را ارائه می دهد.

 تعهدات یک فارغ التحصیل رشته فلسفه انگلیسی چیست؟

تعهدات یک فارغ التحصیل رشته فلسفه انگلیسی شامل آموزش زبان انگلیسی ، توسعه روشهای یادگیری و یادگیری زبان ، انجام تحقیقات در زمینه زبانشناسی و ادبیات ، ویرایش مقالات ، ترجمه و تفسیر متون قدیمی انگلیسی به انگلیسی جدید ، نوشتن داستان ، شعر و متن است.

 چه موقعیت هایی پس از اتمام دوره کارشناسی در رشته فلسفه انگلیسی موجود است؟

مدرک لیسانس در رشته فلسفه انگلیسی منجر به مشاغل زبانشناسی از جمله یک فیلولوژیست ، یک نویسنده ، یک ویراستار ، یک روزنامه نگار ، یک فیلمنامه نویس ، یک نویسنده متن ، یک فرهنگ شناس می شود. متخصصان زبان انگلیسی در موسسات و دانشگاه ها ، انتشارات ، شرکت های تبلیغاتی و رسانه ای ، مراکز زبان کار می کنند.

 مزایای اخذ مدرک لیسانس در رشته فلسفه انگلیسی چیست؟

persianapply دریافت مدرک فلسفه انگلیسی را توصیه می کند ، زیرا این درجه شامل کسب دانش عمیق در مورد زبان انگلیسی ، تاریخچه و ادبیات آن است. شغل در رشته فلسفه انگلیسی انتخاب خوبی برای یک فرد خلاق و علاقه مند به ادبیات است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1138  

1

چین

851

2

هند

610

3

روسیه

243

4

ژاپن

138

5

انگلستان

103

6

لهستان

92

7

اوکراین 

92

8

کره جنوبی

86

9

ایران

79

10

 

استاد فلسفه انگلیسی

 

برنامه های کارشناسی ارشد در رشته فلسفه انگلیسی

2681

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4162 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

68636 دلار

 چه کسی استاد فلسفه انگلیسی است؟

کارشناسی ارشد رشته فلسفه انگلیسی دانشجویی است که با تجزیه و تحلیل متون ژورنالیستی ، علمی و ادبی دوره های مختلف و یادگیری ساختار زبان انگلیسی ، به مطالعه زبان و ادبیات انگلیسی می پردازد. فیلسوفان انگلیسی مهارتهایی مانند استدلال تحلیلی ، تفکر انتقادی ، درک تفاوتهای عمده در اشکال گفتاری و نوشتاری دارند.

 وظایف اصلی یک استاد در رشته فلسفه انگلیسی چیست؟

استاد فلسفه انگلیسی هر روز باید تعدادی از کارها را انجام دهد ، و برخی از آنها نوشتن متون داستانی و غیر داستانی ، آموزش دیگران ، ویرایش ، انتشار کتاب ، مجله یا روزنامه ، انجام تحقیقات ، ترجمه متن از انگلیسی یا انگلیسی است ، ایجاد محتوای تبلیغاتی ، نوشتن و بازنگری سخنرانی ها و غیره

 یک استاد فلسفه انگلیسی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

متخصصان فلسفه انگلیسی معمولاً توسط ناشران کتاب ، دولت ، شبکه های تلویزیونی ، شرکت های تبلیغاتی ، مجله ، وب سایت ها و بسیاری دیگر استخدام می شوند. مشهورترین مشاغل حرفه ای با مدرک فلسفه انگلیسی معلم ، نویسنده متن ، مترجم ، مدیر محتوای وب ، روزنامه نگار هستند.

 چرا باید مدرک فلسفه انگلیسی بدست آورید؟

تحلیلگران شرکت persianapply دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته فلسفه انگلیسی را توصیه می کنند زیرا متخصصان این رشته همیشه تقاضای زیادی دارند. همچنین ، فیلسوفان انگلیسی فرصتی برای رشد حرفه ای و ارتقا مهارت های خود دارند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

391

1

ایالات متحده

336

2

چین

332

3

روسیه

179

4

ژاپن

80

5

اوکراین 

79

6

ایران

70

7

انگلستان

64

8

پاکستان

63

9

لهستان

56

10

 

دکتر فلسفه فلسفه انگلیسی

برنامه های دکترا در رشته فلسفه انگلیسی

1012

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

3966دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

68636 دلار

 دکترای فلسفه انگلیسی کیست؟

دکترای فلسفه در رشته فلسفه انگلیسی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است. دکترا در رشته فلسفه انگلیسی با ارائه دوره هایی با تمرکز بر موضوعات مختلف فلسفی مانند مهارت های زبان ، زبانشناسی ، ادبیات و فرهنگ ، برای رفع نیاز به یادگیری انگلیسی با کیفیت بالا طراحی شده است. این درجه همچنین با محققان در یافتن و درک تفاوتهای ساختاری در زبان انگلیسی متمرکز است.

 وظایف دکترای فلسفه انگلیسی چیست؟

وظایف اصلی دکترای فلسفه انگلیسی: توسعه مهارت در مفاهیمی مانند واج شناسی ، نحو ، زبانشناسی معناشناسی ، یا تجزیه و تحلیل آوایی متون انگلیسی ، داشتن مهارت ها و مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی عالی برای انجام تحقیقات دقیق در مورد هر موضوع در مورد زبان انگلیسی.

 دکترای فلسفه انگلیسی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

گزینه های شغلی معمول برای یک فارغ التحصیل با مدرک دکترا در رشته فلسفه انگلیسی ، استاد زبان در یک دانشگاه یا کالج است. دکترا همچنین به عنوان معلم ابتدایی ، تهیه کننده مواد آموزشی ، مشاور پزشکی قانونی یا به عنوان وکیل ، روزنامه نگار ، سردبیر و ناشر شغل خود را دنبال می کند.

 چرا باید دکترای فلسفه انگلیسی بدست آورید؟

کارشناسان شرکت آموزشی persianapply توصیه می کنند که مدرک دکترای فلسفه را در رشته فلسفه انگلیسی دریافت کنند ، زیرا این حرفه بسیار جالب است. دکتری دارای این مدرک می تواند مشاغل مختلفی را در کشورهای مختلف انتخاب کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

136

1

هند

116

2

چین

97

3

ایالات متحده

86

4

ژاپن

29

5

پاکستان

29

6

فرانسه

28

7

ایران

27

8

لهستان

24

9

انگلستان

24

10

 

chat