پرشین اپلای

مطالعات مسیحی
لیسانس مطالعات مسیحی

برنامه های کارشناسی در مطالعات مسیحی

3027

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

8456دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

50000 دلار

مدرک کارشناسی در مطالعات مسیحی چیست؟

مطالعات مسیحی رشته ای است که مربوط به مطالعه جهان بینی مسیحی و سنت مسیحی است. مدرک لیسانس در مطالعات مسیحی شامل دوره های الهیات کتاب مقدس ، جهان بینی کتاب مقدس ، تاریخ کلیسا ، عهد جدید ، زبان های کتاب مقدس است.

 تعهدات یک فارغ التحصیل رشته مطالعات مسیحی چیست؟

تعهدات یک فارغ التحصیل در مطالعات مسیحی می تواند شامل تدریس در حوزه های علمیه ، حمایت از افراد و نزدیکان آنها در مشکلات ، ارائه مراقبت کامل از دام ، حمایت از مردم در مسائل مذهبی و معنوی آنها ، دلجویی از بیماران مریض ، تشکیل جلسات و گسترش عقاید مسیحی باشد.

 پس از اتمام دوره کارشناسی در مطالعات مسیحی چه مشاغلی موجود است؟

یک مدرک الهیات در مطالعات مسیحی اجازه می دهد تا به عنوان یک مبلغ ، یک معلم ، یک روحانی روحانی ، یک روحانی ، یک مددکار اجتماعی ، یک مدیر وزارت موقعیت پیدا کنید. متخصصان مطالعات مسیحی در بیمارستان ها ، کلیساها ، مدارس ابتدایی / متوسطه ، خوابگاه ها ، حوزه های علمیه ، سازمان های دولتی و داوطلبانه کار می کنند.

 چرا می توان مدرک لیسانس در مطالعات مسیحی گرفت؟

متخصصان آموزش persianapply توصیه می کنند که یک درجه الهیات از مطالعات مسیحی را تکمیل کنند ، کسانی که با تمام وجود می خواهند زندگی خود را وقف خدمت به خدا و مردم کنند. در طی یک برنامه مطالعات مسیحی ، دانش آموزان رشته های معنوی را اعمال می کنند و دانش زیادی درباره سنت مسیحی کسب می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

874

1

ژاپن

150

2

چین

146

3

هند

143

4

روسیه

143

5

کره جنوبی

80

6

ترکیه

71

7

آلمان

69

8

انگلستان           

64

9

کانادا    

62

10

 

کارشناسی ارشد در مطالعات مسیحی

برنامه های کارشناسی ارشد در مطالعات مسیحی

1921

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

6413 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

50000 دلار

 

چه کسی استاد در مطالعات مسیحی است؟

استاد در مطالعات مسیحی دانشجویی است که به مطالعه کتاب مقدس ، الهیات ، تاریخ و توسعه ایمان مسیحی می پردازد. فارغ التحصیلان باید توانایی هایی مانند همدلی ، و همچنین توانایی کار روشمند و دقیق ، با استقلال ذهن ، به علاوه کار گروهی ، سازمانی ، همراه با تفکر انتقادی ، از جمله تجزیه و تحلیل و مهارت های مدیریت زمان را داشته باشند.

 وظایف اصلی یک استاد در مطالعات مسیحی چیست؟

کارشناسی ارشد در مطالعات مسیحی مجبور است تعدادی از وظایف را انجام دهد که شامل انجام مراسماتی مانند عروسی ، مجالس مذهبی و مراسم تشییع جنازه ، تهیه و آموزش برنامه های درسی ، تکمیل وظایف اداری ، هماهنگی فعالیت های یک نهاد مذهبی ، نظارت بر کارکنان یا داوطلبان و ارائه خدمات مشاوره ای است.

 یک استاد در مطالعات مسیحی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

استادانی که دارای مدرک مطالعات مسیحی هستند توسط کلیساها و سایر سازمانهای مذهبی استخدام می شوند. سایر موسسات استخدامی شامل خیریه ها ، سازمان های داوطلبانه و غیرانتفاعی و همچنین مدارس ، کالج ها و دانشگاه ها و دولت ها هستند. مشهورترین مشاغل تحصیلات تکمیلی روحانیت ، مبلغ مذهبی ، استاد ، مدیر مذهبی ، معلم دین ، ​​مشاور و مشاور مشاور هستند.

 چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات مسیحی دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل سطح استرس پایین در این زمینه ، دریافت مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات مسیحی را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

380

1

روسیه

104

2

ژاپن

101

3

هند

96

4

چین

89

5

کره جنوبی

69

6

آلمان

61

7

انگلستان

59

8

ایتالیا

55

9

ترکیه

55

10

           

دکترای مطالعات مسیحی

برنامه های دکترا در مطالعات مسیحی

850

سالها تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5274دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

50000 دلار

 

دکترای مطالعات مسیحی چه کسی است؟

دکترای مطالعات مسیحی دانشجویی است که به مطالعه کتاب مقدس ، الهیات ، تاریخ و توسعه ایمان مسیحی می پردازد. فارغ التحصیلان باید توانایی هایی مانند همدلی ، و همچنین توانایی کار به روش و دقیق ، با استقلال ذهن ، به علاوه کار گروهی ، سازمانی ، همراه با تفکر انتقادی ، از جمله تجزیه و تحلیل و مهارت های مدیریت زمان را داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای مطالعات مسیحی چیست؟

دکترای مطالعات مسیحی مجبور است تعدادی از وظایف را انجام دهد که شامل انجام مراسماتی مانند عروسی ، مجالس مذهبی و مراسم تشییع جنازه ، تهیه و آموزش برنامه های درسی ، تکمیل وظایف اداری ، هماهنگی فعالیت های درون یک موسسه مذهبی ، نظارت بر کارکنان یا داوطلبان و ارائه خدمات مشاوره ای ، و نظارت بر کلیه تعالیم ، تبلیغات و کارکنان.

 دکترای مطالعات مسیحی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دكتراهاي داراي مدرك مطالعات مسيحي توسط كليساها و ساير سازمان هاي ديني استخدام مي شوند. سایر موسسات استخدامی شامل خیریه ها ، سازمان های داوطلبانه و غیرانتفاعی و همچنین مدارس ، کالج ها و دانشگاه ها و دولت ها هستند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی شامل روحانیت ، مبلغ مذهبی ، استاد ، مدیر مذهبی ، معلم دین ، ​​مشاور و مشاور مشاور است.

 چرا باید مدرک دکترای مطالعات مسیحی گرفت؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل سطح استرس پایین در این زمینه ، دریافت مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات مسیحی را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

130

1

روسیه

114

2

کره جنوبی

37

3

چین

36

4

ژاپن

33

5

انگلستان

31

6

هند

29

7

ایتالیا

29

8

آلمان

21

9

پاکستان

20

10

 

دکتر فلسفه فلسفه انگلیسی

برنامه های دکترا در رشته فلسفه انگلیسی

1012

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

3966دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

68636 دلار

 

 دکترای فلسفه انگلیسی کیست؟

دکترای فلسفه در رشته فلسفه انگلیسی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است. دکترا در رشته فلسفه انگلیسی با ارائه دوره هایی با تمرکز بر موضوعات مختلف فلسفی مانند مهارت های زبان ، زبانشناسی ، ادبیات و فرهنگ ، برای رفع نیاز به یادگیری انگلیسی با کیفیت بالا طراحی شده است. این درجه همچنین با محققان در یافتن و درک تفاوتهای ساختاری در زبان انگلیسی متمرکز است.

 وظایف دکترای فلسفه انگلیسی چیست؟

وظایف اصلی دکترای فلسفه انگلیسی: توسعه مهارت در مفاهیمی مانند واج شناسی ، نحو ، زبانشناسی معناشناسی ، یا تجزیه و تحلیل آوایی متون انگلیسی ، داشتن مهارت ها و مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی عالی برای انجام تحقیقات دقیق در مورد هر موضوع در مورد زبان انگلیسی.

 دکترای فلسفه انگلیسی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

گزینه های شغلی معمول برای یک فارغ التحصیل با مدرک دکترا در رشته فلسفه انگلیسی ، استاد زبان در یک دانشگاه یا کالج است. دکترا همچنین به عنوان معلم ابتدایی ، تهیه کننده مواد آموزشی ، مشاور پزشکی قانونی یا به عنوان وکیل ، روزنامه نگار ، سردبیر و ناشر شغل خود را دنبال می کند.

 چرا باید دکترای فلسفه انگلیسی بدست آورید؟

کارشناسان شرکت آموزشی persianapply توصیه می کنند که مدرک دکترای فلسفه را در رشته فلسفه انگلیسی دریافت کنند ، زیرا این حرفه بسیار جالب است. دکتری دارای این مدرک می تواند مشاغل مختلفی را در کشورهای مختلف انتخاب کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

136

1

هند

116

2

چین

97

3

ایالات متحده

86

4

ژاپن

29

5

پاکستان

29

6

فرانسه

28

7

ایران

27

8

لهستان  

24

9

انگلستان           

24

10

 


chat