پرشین اپلای

ادبیات
 

لیسانس ادبیات

برنامه های لیسانس در ادبیات

5169

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

۵7۹۱ دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

59839 دلار

 

مدرک کارشناسی ادبیات چیست؟

ادبیات یک رشته نظری است ، که قوانین خلاقیت ادبی را مطالعه می کند ، ماهیت ادبیات روش ادبیات ، عملکرد اجتماعی آن را تعیین می کند. لیسانس ادبیات دوره های زبانشناسی ، نظریه ادبیات ، مقدمه ای بر داستان ، نظریه انتقادی ، مطالعات قومی ، ادبیات تطبیقی ​​، روش های تحقیق ادبی ، نویسندگی خلاق و نویسندگان زن را ارائه می دهد.

 وظایف یک فارغ التحصیل رشته ادبیات چیست؟

وظایف یک فارغ التحصیل رشته ادبیات ممکن است شامل انجام تحقیقات در زمینه ادبیات ، ایجاد ایده برای فعالیت های تبلیغاتی ، آموزش دانشجویان ، سازماندهی دوره های ادبیات ، ویرایش و نوشتن مقالات ، متن ها و متن ها ، رهبری و الهام بخش تیم خلاق باشد.

 پس از اخذ مدرک لیسانس ادبیات چه مشاغلی وجود دارد؟

درجه ادبیات انگلیسی منجر به مشاغل در بخشهای مختلف می شود ، به عنوان مثال ، به عنوان یک معلم ، یک نویسنده ، یک ویراستار ، یک نویسنده ، یک مدیر خلاق تبلیغات ، یک مدیر هنری. متخصصان ادبیات در مدارس ، موسسات ، انتشارات ، آژانس های تبلیغاتی ، شرکت های رسانه ای کار می کنند.

 مزایای دریافت مدرک لیسانس ادبیات چیست؟

متخصصان آموزش و پرورش persianapply توصیه می کنند برای فارغ التحصیلانی که علاقه زیادی به خواندن و تجزیه و تحلیل آثار ادبی دارند ، مدرک ادبیات را به پایان برسانند. مدرک ادبیات توسعه خلاقیت ، به دست آوردن مهارت های ارتباطی و دانش در مورد نظریه ادبی را فراهم می کند. میانگین حقوق و دستمزد یک نویسنده محتوا در ایالات متحده آمریکا با درآمد سالانه 41،497 دلار است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1095

1

هند

623

2

چین

516

3

ژاپن

298

4

روسیه

160

5

ایران

129

6

انگلستان

122

7

کره جنوبی

111

8

مکزیک

110

9

فرانسه

99

10

 

استاد ادبیات

برنامه های کارشناسی ارشد در ادبیات

2856

سالهای تحصیل

هزینه های متوسط

1-2

4590 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

59839 دلار

 

 استاد ادبیات کیست؟

استاد ادبیات دانش آموزی است که متن های مختلف از ژانرها و دوره های مختلف را تجزیه و تحلیل می کند ، و زمینه های فرهنگی ، اجتماعی ، تاریخی و سیاسی را با هم مرتبط می کند. در طول نشستن برای یک درجه ادبیات ، دانش آموزان مهارت های نوشتاری جامع ، به علاوه مهارت های ارتباطی تحلیلی و گفتاری را کسب می کنند.

 استاد ادبیات چه می خواند؟

کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد ادبیات وظایف کاملی دارد که شامل: تحقیق در مورد ادبیات برجسته تاریخی ، بررسی سبک های مختلف نوشتن ، بیان ایده ها در اشکال مختلف ادبی ، تجزیه و تحلیل نظریه ها ، نوشتن متون منحصر به فرد و نقد نثر و شعر.

 استاد ادبیات از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دوره های انگلیسی می توانند مسیرها و چشم اندازهای مختلف شغلی را انتخاب کنند. دانشجویی که دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات است می تواند در م institutionsسسات و سازمانهای مختلف کار کند و حرفه ای در رسانه ها و روزنامه نگاری و همچنین مجلات و نشر کتاب ، تدریس در مدارس و دانشگاه ها ، مدیریت ، تولید ، سرمقاله ، بازاریابی ، بازرگانی ، حسابداری ، امور مالی را آغاز کند. ، روابط عمومی و فروش.

 چرا باید مدرک ادبیات گرفت؟

تحلیلگران شرکت persianapply دریافت مدرک ادبیات را توصیه می کنند ، زیرا یکی از کمترین میزان استرس را در بین موقعیت های کاری دارد. یک استاد ادبیات فرصت های زیادی و گزینه های شغلی برای انتخاب دارد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

386

1

ایالات متحده

333

2

چین

211

3

ژاپن

172

4

ایران

118

5

روسیه

98

6

فرانسه

94

7

انگلستان

87

8

کره جنوبی

71

9

مکزیک 

63

10

           

دکترای فلسفه ادبیات

برنامه های دکترای ادبیات

1003

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

4014 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

59839 دلار

 

دکترای ادبیات کیست؟

دکتر فلسفه در ادبیات یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های ادبیات است که براساس یک پایان نامه اعطا می شود. این دکترا مستلزم مطالعه گسترده متون تاریخی و مدرن ادبی ، مانند رمان ، مقاله ، شعر و اسناد روایی است. یک دوره دکترا در ادبیات به طور معمول حدود 4 - 5 سال طول می کشد ، دانشگاه ها موضوعات تخصصی مانند ادبیات قرون وسطی ، ادبیات یونان باستان و ادبیات ایتالیا را ارائه می دهند.

 وظایف دکتری ادبیات چیست؟

وظایف اصلی دکترای ادبیات: آموزش ادبیات در سطح دانشگاه ، داشتن مهارت های مرتبط با نوشتن ، تحلیل و درک عمیق متن های مختلف ادبی. توانایی استفاده از نظریه ها و روش های مناسب برای مطالعات عمده از طریق پروژه های تحقیقاتی مستقل.

 دکترای ادبیات از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

گزینه معمول شغلی برای یک فارغ التحصیل دارای دکترای ادبیات استاد ادبیات در یک دانشگاه یا کالج است. فارغ التحصیلان می توانند منتقد ادبیات ، نویسندگان ، محققان ، مشاوران دانشگاهی ، ویراستاران ، ناشران ، عوامل ادبی باشند.

 چرا باید دکترای ادبیات بگیرید؟

مشاوره کارشناسان شرکت آموزشی persianapply برای اخذ مدرک دکترای فلسفه در ادبیات. زیرا این یک حرفه بسیار جالب و شرافتمندانه است. فارغ التحصیلان فرصت های شغلی آینده خوبی دارند و همچنین درآمد پایداری دارند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

127

1

ایالات متحده

80

2

فرانسه

56

3

ژاپن

55

4

چین

54

5

روسیه

54

6

ایران

37

7

کره جنوبی

33

8

اسپانیا

28

9

انگلستان           

28

10

           

 

 

 

chat