پرشین اپلای

مدیریت رستوران
 

لیسانس مدیریت رستوران

برنامه های کارشناسی در مدیریت رستوران

444

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

3476 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

77500 دلار

 

مدرک کارشناسی مدیریت رستوران چیست؟

برنامه یک مدرک لیسانس در مدیریت رستوران متخصصانی را آماده می کند که بر تمام فعالیت های یافت شده در صنعت رستوران نظارت می کنند ، این موارد عبارتند از: مدیریت جلوی خانه که خدمات مشتری ، مدیریت کارکنان و مدیریت پشت خانه را پوشش می دهد. با سازمان آشپزخانه ارتباط برقرار می کند.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مدیریت رستوران چیست؟

مدیران رستوران طیف گسترده ای از وظایف را بر عهده دارند. آنها شامل مسئولیت فضای رستوران و فضای راحتی ، مدیریت وظایف اداری و همچنین کنترل کارهای روزمره هستند. سایر مسئولیت های مدیریتی شامل آموزش کارکنان ، رزرواسیون ، همراهی با تعامل با تأمین کنندگان ، برنامه ریزی منوها ، همچنین ارائه خدمات به مشتری و نظارت بر رعایت استانداردهای بهداشتی و ایمنی است.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی مدیریت رستوران ، چه مشاغلی وجود دارد؟

تحصیلات تکمیلی در مدیریت رستوران در رستوران ها ، کافه ها و شیرینی فروشی ها فعالیت می کند. تخصص مدیریت صنعت خدمات در رستوران های هتل ها و در شرکت های پذیرایی مورد تقاضا است.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس در مدیریت رستوران چیست؟

تحلیلگران شرکت persianapply توصیه می کنند مدرک مدیریت رستوران را دریافت کنید زیرا این تخصص در رتبه بندی جهانی یکی از مشاغل مورد تقاضا بالا است ، حرفه مدیریت رستوران یک محیط کار زنده را فراهم می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

فیلیپین

82

1

ایالات متحده

67

2

چین

33

3

هند

29

4

روسیه

29

5

اوکراین

26

6

کره جنوبی

23

7

کانادا

11

8

قزاقستان

9

9

مکزیک 

9

10

 

کارشناسی ارشد مدیریت رستوران

 

برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت رستوران

149

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

3458دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

77500 دلار

 

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت رستوران چیست؟

مدیریت رستوران کلیه جنبه های مدیریت و کنترل عملکرد رستوران ها و سایر شرکت های خدمات مهمان نوازی را پوشش می دهد. کارشناسی ارشد در مدیریت رستوران دوره هایی را در امور مالی شرکت ها ، مدیریت برنامه ریزی منو ، همراه با مدیریت درآمد رستوران ، چالش های مدیریت خدمات غذایی ، از جمله حسابداری مدیریتی ، مدیریت بازاریابی خدمات ، ارتباطات مدیریت ارائه می دهد.

 تعهدات تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد مدیریت رستوران چیست؟

مدیران رستوران وظایف مختلفی از جمله نظارت بر عملیات روزمره ، اطمینان از کیفیت بالای خدمات به مشتری ، کنترل اجرای قوانین ایمنی و همچنین نظارت بر پرسنل ، تنظیم برنامه ها ، برنامه ریزی بودجه ، همراه با توسعه کمپین های تبلیغاتی ، رسیدگی به شکایات و پیشنهادات را دارند.

 بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدیریت رستوران ، چه مشاغلی وجود دارد؟

فارغ التحصیلان دوره های مدیریت مهمان نوازی ممکن است به عنوان مدیر رستوران ، و همچنین یک هماهنگ کننده رویداد ، یک میزبان / میزبان ، همچنین یک دستیار اداری در شرکت های خدمات غذا و مهمان نوازی موقعیت کسب کنند. دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت رستوران این امکان را دارد که چشم اندازهای شغلی را افزایش دهید یا موقعیتی مانند استاد را در این مطالعه کسب کنید.

 انگیزه تکمیل مدرک کارشناسی ارشد مدیریت رستوران چیست؟

 persianapplyتوصیه می کند برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت رستوران کسانی که علاقه مند به توسعه صلاحیت در زمینه مدیریت بازرگانی رستوران و مدیریت مهمان نوازی هستند. شغل در مدیریت رستوران برای یک فرد فعال و مقاوم در برابر استرس با مهارت های ارتباطی و سازمانی پیشرفته مناسب است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

اوکراین

23

1

روسیه

15

2

هند

13

3

چین

9

4

فیلیپین

9

5

اسپانیا

7

6

ایالات متحده

7

7

ژاپن

6

8

کره جنوبی

6

9

فرانسه

5

10

 

دکترای مدیریت رستوران

برنامه های دکترا در مدیریت رستوران

33

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

2925دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

77500دلار

دکترای مدیریت رستوران کیست؟

دکترای مدیریت رستوران بازاریابی و فروش بین المللی ، حسابداری و امور مالی ، قانون مهمان نوازی ، مدیریت امکانات ، عملیات هتل ، امنیت و سایر موضوعات مهم را مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی باید توانایی هایی مانند رهبری و مهارت های بین فردی و همچنین مهارت های تجاری و خدمات مشتری و مهارت های تحلیلی ، انتقادی و حل مسئله را داشته باشند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف اصلی دکترای مدیریت رستوران چیست؟

کارهای دکترا در مدیریت رستوران شامل نظارت بر فعالیت ها در اتاق ناهار خوری و همچنین آشپزخانه ، استخدام ، آموزش و نظارت بر کارکنان ، برنامه ریزی و سازماندهی محل اقامت ، پذیرایی ، مدیریت بودجه و برنامه های مالی و کنترل هزینه ها ، رسیدگی به شکایات و نظرات مشتری ، اطمینان از انطباق با قوانین بهداشت و ایمنی و قوانین صدور مجوز ، برنامه ریزی برای کارهای نگهداری ، وعده های غذایی ، و برنامه ها ، و ارتقا promoting و بازاریابی تجارت.

 دکترای مدیریت رستوران از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترای مدیریت رستوران توسط هتل ها ، رستوران ها و کافه ها ، میخانه ها و باشگاه ها ، کشتی های تفریحی و مکان های کنفرانس استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی مدیر خدمات غذایی ، مدیر اجرایی ، مدیر ضیافت و مدیر بار و نوشیدنی هستند.

 چرا باید مدرک دکترای مدیریت رستوران گرفت؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل افزایش تقاضا برای تحصیلات تکمیلی با درجه عالی در این زمینه ، دریافت مدرک دکترای مدیریت رستوران توصیه می کنند که می تواند وضعیت عمومی صنعت رستوران را بهبود بخشد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ژاپن

3

1

فیلیپین

3

2

چین

2

3

جمهوری دموکراتیک کنگو

2

4

آلمان

2

5

هند

2

6

ساحل عاج

2

7

روسیه

2

8

استرالیا

1

9

بوسنی و هرزگوین

1

10

           

 

chat