پرشین اپلای

حرکت شناسیلیسانس حرکت شناسی

برنامه های کارشناسی در حرکت شناسی

5049

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

7250  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 72626 دلار

 

لیسانس در حرکت شناسی چیست؟

برنامه لیسانس در حرکت شناسی کارشناسی ارشد را برای رشته های توان بخشی و تربیت بدنی آماده می کند. فارغ التحصیلان دانش فیزیولوژی ، آناتومی ، کاردرمانی ، روانشناسی ورزشی و علوم اعصاب را کسب می کنند.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی رشته حرکت شناسی چیست؟

تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی کینزیولوژی شامل بررسی تأثیرات تمرینات بدنی بر روی بدن انسان ، تجزیه و تحلیل موقعیت و رفلکس های بیمار ، طراحی برنامه های توان بخشی ، ارائه درمان عصبی عضلانی ، آموزش ورزشکاران و بهبود سطح عملکرد ورزشکاران است.

 پس از اتمام دوره کارشناسی در رشته حرکت شناسی چه مشاغلی موجود است؟

پس از گذراندن دوره لیسانس در حرکت شناسی ، متخصصان می توانند به عنوان یک متخصص حرکت شناسی ، یک مربی ورزشی ، یک درمانگر توانبخشی ، یک متخصص عمل جراحی ، یک مربی یوگا فعالیت کنند. مراکز ورزشی ، بیمارستانها ، کلوپ های بهداشتی ، آبگرم ، کالج ها ، دانشگاه ها محل اشتغال احتمالی است.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس در رشته حرکت شناسی چیست؟

با توجه به اینکه داشتن این مدرک فرصتی برای انتخاب رشته مورد علاقه را فراهم می کند ، کارشناسان موسسه prsianapply.ir به اتمام رساندن دوره کارشناسی در رشته حرکت شناسی را توصیه می کنند. حرفه كینزیولوژی معمولاً محیط كار آرام و برنامه ای منعطف را فراهم می كند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1،809

1

ژاپن

249

2

چین

216

3

هند

216

4

انگلستان

148

5

کانادا

123

6

کره جنوبی

93

7

مکزیک

89

8

آلمان

75

9

لهستان

75

10


کارشناسی ارشد حرکت شناسی

برنامه های کارشناسی ارشد در حرکت شناسی

3098

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

6841  دلار

متوسط ​​حقوق سالان

 72626 دلار

 

مدرک کارشناسی ارشد در حرکت شناسی چیست؟

یک متخصص حرکت شناسی جنبه های بیولوژیکی ، مکانیکی و عصبی حرکات بدن را مطالعه می کند. یک مدرک کارشناسی ارشد در حرکت شناسی با هدف آماده سازی متخصصانی با دانش عمیق در فیزیولوژی ورزشی ، جنبه های روانشناختی ورزش ، مدیریت ورزشی ، علوم اعصاب شناختی و حرکتی ، بیومکانیک و آموزش ورزشی است.

وظایف کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد رشته حرکت شناسی چیست؟

تحصیلات تکمیلی دارای کارشناسی ارشد در حرکت شناسی تحقیقات در زمینه بیومکانیک یا علوم اعصاب حرکتی را انجام می دهد ، موقعیت ها و رفلکس ها را مطالعه می کند ، تکنیک های آموزشی را توسعه می دهد ، توانبخشی بیماران را پس از آسیب دیدگی یا در سایر شرایط سلامتی فراهم می کند ، اثربخشی آموزش های ورزشی و عملکرد ورزشکاران را بهبود می بخشد.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد در زمینه حرکت شناسی چه گزینه های شغلی موجود است؟

فوق لیسانس در حرکت شناسی منجر به مشاغل فیزیولوژیک ورزشی ، حرکت شناسی ، مربی ، درمانگر توانبخشی ، مربی تناسب اندام ، مربی یوگا می شود. برگزاری دوره کارشناسی ارشد در زمینه حرکت شناسی امکان ورود به مقطع دکترا در رشته حرکت شناسی را به همراه علم حرکت و مدیریت ورزشی فراهم می کند.

انگیزه برای تکمیل دوره کارشناسی ارشد در حرکت شناسی چیست؟

متخصصان پذیرش تحصیلی پرشین اپلای  توصیه می کنند که یک دانشجوی کارشناسی ارشد در زمینه حرکت شناسی را به پایان برسانند ، کسانی که انتظار دارند مهارت خود را در روش های فیزیولوژی و توانبخشی ورزش افزایش دهند. شغل در کینزیولوژی امکان انتخاب کار در یک شرکت یا اشتغال خود را فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

740

1

هند

198

2

ژاپن

172

3

انگلستان

116

4

فرانسه

90

5

چین

81

6

آلمان

68

7

مکزیک

63

8

لهستان

60

9

ترکیه

59

10

 

دکترای حرکت شناسی

برنامه های دکترا در حرکت شناسی

973

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

6854  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

72626  دلار

 

دکترای حرکت شناسی چیست؟

دکتر فلسفه در حرکت شناسی یک سطح مبتنی بر تز پیشرفته است که داوطلبان با دانش عمیق در مورد جنبه های فیزیولوژیکی ، بیومکانیکی ، رفتاری و روانی-اجتماعی را تحت تأثیر قرار می دهد فعالیت انسان و همچنین روش های بهبود همراه با فیزیولوژی ورزشی را تضمین می کند. دکتری لازم است یک مطالعه مستقل در یک منطقه خاص انجام دهد. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

وظایف اصلی دکترای حرکت شناسی چیست؟

دارندگان دکترا در كينزيولوژي بايد طيفي از كارها را انجام دهند كه شامل كاربرد روش هاي مختلف درماني است كه مي تواند به مددجو كمك كند ، ارزيابي هاي عملكردي و فيزيكي همراه با اجراي برنامه هاي تمرين درماني. دکترا باید به بیماران در مدیریت آسیب ها و همچنین بهبود وضعیت سلامتی بیماران کمک کند.

دکترای کینزیولوژی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای دکترای حرکت شناسی می توانند در یک محیط دانشگاهی به عنوان استاد یا یک دانشمند تحقیقاتی کار کنند. پزشکان در صنعت ورزش و تناسب اندام مشغول به کار هستند از جمله تناسب اندام شرکت ها ، آمادگی جسمانی ، تغذیه ورزشی. بیشترین شغل کینزیولوژی در مراکز بهداشتی درمانی ، مراکز توانبخشی ، مشاوره خصوصی یا کار با آژانس های بهداشتی دولتی و غیر دولتی یافت می شود.

چرا باید مدرک دکترا را در رشته حرکت شناسی بگیریم؟

کارشناسان پذیرش تحصیلی پرشین اپلای دریافت مدرک دکترا را به دلیل افزایش تقاضا برای دکتری واجد شرایط در این زمینه توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

187

1

هند

76

2

ژاپن

56

3

انگلستان

41

4

فرانسه

39

5

روسیه

28

6

ایران

26

7

چین

23

8

اسپانیا

23

9

لهستان

20

10

 

chat