پرشین اپلای

کامپیوتر


لیسانس کامپیوتر

برنامه های کارشناسی در کامپیوتر

9504

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

  4645 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

  575000 دلار

  لیسانس کامپیوتر چیست؟

BA در کامپیوتر رشته ای است که فن آوری های رایانه ای را که شامل توسعه نرم افزار ، الگوریتم های ساخت ، مدیریت اطلاعات و غیره است ، مورد مطالعه قرار می دهد. مدرک علوم کامپیوتر دوره هایی را در الگوریتم ها ، حساب ، توسعه نرم افزار ، تجزیه و تحلیل داده ها ، مبانی مهندسی ، فیزیک ، الکترونیک ، احتمال ، برای دانشمندان کامپیوتر ارائه می دهد.

 وظایف یک فارغ التحصیل رشته کامپیوتر چیست؟

وظایف کارشناسی ارشد رایانه شامل کدگذاری و آزمایش نرم افزار جدید ، مدیریت ذخیره اطلاعات ، ارائه پشتیبانی فنی ، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها ، نظارت بر تکنسین ها ، توسعه سخت افزار است.

 بعد از اتمام دوره لیسانس کامپیوتر ، چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک لیسانس در کامپیوتر منجر به مشاغل علوم کامپیوتر به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار ، کد نویس ، توسعه دهنده وب ، متخصص خدمات فنی ، تحلیلگر سیستم های رایانه ای ، مدیر سیستم های شبکه می شود. متخصصان کامپیوتر در بخشهای مختلف از جمله IT ، رسانه ، مخابرات ، دفاع ، پزشکی و ... فعالیت می کنند.

 چرا می توان مدرک لیسانس کامپیوتر را بدست آورد؟

پرشین اپلای توصیه می کند که مدرکی از علوم کامپیوتر را تکمیل کنید به این دلیل که این شغل به عنوان پر تقاضا ترین مشاغل جهان ذکر شده است. در طول مطالعه خود از دانشجویان کامپیوتر ، مهارت های تحلیلی ، ریاضی و حل مسئله را بهبود می بخشند. دانش در زمینه تولید نرم افزار و تجزیه و تحلیل داده ها را کسب کنید.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1930

1

ایالات متحده

1766

2

چین

1213

3

مکزیک

350

4

روسیه

262

5

انگلستان

157

6

پاکستان

148

7

فیلیپین

139

8

ایران

125

9

فرانسه

120

10

  

کارشناس ارشد کامپیوتر

برنامه های کارشناسی ارشد در کامپیوتر

4985

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

  3780 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

575000  دلار

 چه کسی کارشناس ارشد کامپیوتر است؟

کارشناس ارشد کامپیوتر ، متخصصی است که در ایجاد ، نگهداری یا تجدید سیستم های رایانه ای شرکت نقش دارد. تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد در کامپیوتر بر روی یک شبکه کامپیوتر ، پایگاه داده یا سرور متمرکز است.

 وظایف اصلی کارشناس ارشد در کامپیوتر چیست؟

کارشناس ارشدان کامپیوتر متخصصانی هستند که قادر به انجام کارهایی از قبیل نگهداری رایانه های اداری ، نظم بخش نگه داشتن پایگاه داده شرکت ، تهیه سرور با امنیت بالا برای نیازهای شرکت هستند. کارشناس ارشد کامپیوتر دستگاه های خراب را برطرف می کنند یا مشکلات موجود را در آنها پیدا می کنند.

 یک کارشناس ارشد کامپیوتر از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

مدرک کارشناسی ارشد در کامپیوتر به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا در مکان های مختلفی مانند مدارس ، بیمارستان ها ، بانک ها ، فروشگاه ها و محل کار که کارمندان را به استفاده از رایانه یا تبلت نیاز دارد ، کار کنند. کارشناسی ارشد در کامپیوتر برای شرکت های دارای چندین دفتر لازم است زیرا وظایف متخصصان کامپیوتر تحصیلات تکمیلی شامل ایجاد پایگاه داده هماهنگ است.

 چرا می توان مدرک کارشناسی ارشد را در کامپیوتر گرفت؟

تجزیه و تحلیل پرشین اپلای دریافت مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر را توصیه می کند ، زیرا این حرفه دارای یک رتبه برتر در جدول کارهای محبوب است. این حرفه به عنوان یکی از پردرآمدترین افراد در جهان شناخته شده است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1357

1

ایالات متحده

502

2

چین

464

3

روسیه

160

4

مکزیک

141

5

پاکستان

122

6

فرانسه

121

7

اوکراین

106

8

انگلستان

104

9

ایران

89

10

  

دکترای کامپیوتر

برنامه های دکترا در کامپیوتر

1359

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

4361   دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

575000  دلار

  دکترای کامپیوتر چیست؟

دکترا در کامپیوتر ، تحصیلات تکمیلی است که در ایجاد ، نگهداری یا تجدید سیستم های رایانه ای شرکت نقش دارد. دکترای کامپیوتر بر روی یک شبکه رایانه ای ، پایگاه داده یا سرور متمرکز است. کارگران باید مهارتهایی مانند مدیریت زمان ، سازماندهی ، برنامه ریزی خوب ، کار گروهی و ارتباطات را داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای کامپیوتر چیست؟

دکترای کامپیوتر دستگاه های خراب را برطرف می کند و همچنین مشکلات موجود را در آنها پیدا می کند و آنها را ترمیم می کند. دکترا در کامپیوتر متخصصانی هستند که قادر به انجام کارهایی از قبیل نگهداری رایانه های اداری ، تولید محصولات جدید ، حل مشکلات کامپیوتر عملی ، تلاش برای بهبود عملکرد سیستم های رایانه ای و نرم افزارهای موجود ، نظم دادن پایگاه داده شرکت ، ارائه یک سرور با امنیت بالا هستند. برای نیازهای شرکت

 دکترا در کامپیوتر کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

مدرک دکترا در کامپیوتر به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا در مکان های مختلفی مانند مدارس ، بیمارستان ها ، بانک ها ، فروشگاه ها و محل کار که کارمندان به استفاده از رایانه یا تبلت نیاز دارند ، کار کنند. تحصیلات تکمیلی در کامپیوتر برای شرکتهای دارای چندین دفتر لازم است زیرا وظایف متخصص کامپیوتر تحصیلات تکمیلی شامل ایجاد پایگاه داده هماهنگ است.

 چرا باید مدرک دکترای علوم کامپیوتر را بدست آورد؟

تجزیه و تحلیل پرشین اپلای دریافت مدرک دکترا در علوم کامپیوتر را توصیه می کند ، زیرا این حرفه در نمودارهای کاری محبوب دارای رتبه برتر است. این مسیر شغلی به عنوان یکی از پردرآمدترین ها در جهان شناخته شده است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

268

1

ایالات متحده

146

2

چین

97

3

روسیه

83

4

پاکستان

61

5

انگلستان

36

6

اوکراین

30

7

فرانسه

29

8

مالزی

27

9

مکزیک

26

10

 

chat