پرشین اپلای

طراحی صنعتیلیسانس طراحی صنعتی

برنامه های کارشناسی در طراحی صنعتی

2766

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

7350 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

65000 دلار

 

مدرک کارشناسی در طراحی صنعتی چیست؟

طراحی صنعتی یکی از مهمترین قسمتهای تولید محصول است. به دنبال آن ، یک طراحی ارگونومیک و جذاب یکی از اجزای مهم موفقیت بازار در آینده محصولات است. یک مدرک لیسانس در طراحی صنعتی دوره های نظری و عملی در زمینه طراحی ، تجسم طراحی ، تاریخ هنر و همچنین تکنیک های ساخت ، مواد را ارائه می دهد.

 موضوعات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در طراحی صنعتی چیست؟

دانش آموزان همه مباحث مربوط به کپسول طراحی و طراحی صنعتی را می آموزند ، این موارد شامل ساخت و طراحی محصولات روزمره ، اتومبیل ، وسایل الکترونیکی ، تجهیزات و غیره است. فارغ التحصیلان نحوه انتخاب مواد را برای تولید خود در رابطه با محصولات نهایی و همچنین ایجاد نمونه های اولیه که شامل تولید و ارائه ایده های آنها ، همراه با ساخت مدل ها و آزمایش آنها.

 بعد از اخذ مدرک لیسانس در طراحی صنعتی چه مشاغلی باز است؟

پس از اخذ مدرک لیسانس در طراحی صنعتی ، یک فارغ التحصیل می تواند در شرکت های معماری یا تولیدی ، خرده فروشی ها استخدام شود. از دیگر فرصت های شغلی می توان به طراح محصول و همچنین مدیر هنری یا طراح مبلمان از جمله طراح داخلی به همراه یک طراح در فروش اشاره کرد.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس در طراحی صنعتی چیست؟

متخصصین پرشین اپلای به اتمام دوره کارشناسی در طراحی صنعتی توصیه می کنند ، زیرا این رشته برای فارغ التحصیلان فرصتی را برای انتخاب یک بخش صنعتی با علاقه شغلی و همچنین توانایی تحقق ایده های طراحی و خلاقیت در یک کارگاه استودیویی فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

400

1

ایالات متحده

318

2

هند

183

3

مکزیک

149

4

ایران

96

5

روسیه

92

6

ترکیه

87

7

انگلستان

72

8

ژاپن

67

9

کره جنوبی

61

10

 

کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

برنامه های کارشناسی ارشد در طراحی صنعتی

1487

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4954 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

65000 دلار

 

کارشناسی ارشد طراحی صنعتی کیست؟

کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد طراحی صنعتی دانشجویی است که در این رشته تحصیل کرده و مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کرده است. برگزاری کارشناسی ارشد در طراحی صنعتی نشان می دهد که دانشجوی تحصیلات تکمیلی که در این رشته تحصیل کرده است از بازاریابی و همچنین نحوه طراحی یک محصول تولید انبوه تجاری سودمند آگاه است. در نتیجه ، یک محصول تولید انبوه باید تجاری و مورد نیاز جهانی باشد ، از این رو ، هدف اصلی متخصص در طراحی صنعتی ایجاد چنین محصولاتی است.

 کارشناس ارشد طراحی صنعتی چه موضوعاتی را مطالعه می کند؟

کارشناسی ارشد در طراحی صنعتی چندین موضوع را مطالعه می کند ، زیرا تخصص در این رشته نیاز به دانش در بسیاری از حوزه ها دارد. دانش عمومی برای توانایی ایجاد و طراحی محصولات تجاری ، همراه با درک مصرف کنندگان و سلیقه آنها ضروری است.

 کارشناس ارشد طراحی صنعتی کجا می تواند کار کند؟

تحصیلات تکمیلی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در طراحی صنعتی است ، چندین گزینه شغلی خواهد داشت ، دلیل این امر این است که دانش آموخته ای که می خواهد در این زمینه کار کند ، در مورد بازاریابی یاد می گیرد. فرصت های شغلی فارغ التحصیلان  کارشناسی ارشد  در شرکت های بزرگی است که در ساخت کالاها برای تولید انبوه تخصص دارند.

 چرا باید مدرک کارشناس ارشد را در طراحی صنعتی دریافت کنید؟

گروه تحلیلی پرشین اپلای ، اخذ مدرک کارشناسی ارشد در طراحی صنعتی را برای دانشجویی که می خواهد علاقه خود را به بازاریابی و طراحی تلفیق کند ، توصیه می کند. حرفه ای به عنوان یک طراح صنعتی معتبر است ، از این رو بسیار پردرآمد است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

144

1

ایالات متحده

119

2

هند

93

3

ایران

80

4

روسیه

70

5

ترکیه

63

6

انگلستان

56

7

مکزیک

50

8

آلمان

49

9

ژاپن

44

10

 

دکترای طراحی صنعتی

برنامه های دکترا در طراحی صنعتی

426

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

4677 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

65000 دلار

 

دکترای طراحی صنعتی چه کسی است؟

دکترای طراحی صنعتی دانشجویی که چگونگی توسعه راه حل های قابل فروش برای مفاهیم طراحی را در حالی که جنبه های اجتماعی ، محیطی ، عملکردی ، مالی ، زیبایی شناختی و ارگونومیک را حساب کرده است ، مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی باید مهارت هایی مانند ارائه و ارتباطات ، آگاهی بصری و مکانی و همچنین توانایی کار در مهلت مقرر ، حل مسئله و مهارت های کار گروهی عالی را داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای طراحی صنعتی چیست؟

دکترا در طراحی صنعتی هر روز باید تعدادی از وظایف را انجام دهد و بعضی از آنها شامل ملاقات با مشتری برای ایجاد خلاصه طراحی ، مفهوم ، عملکرد است. کار کردن و طراحی ایده ها و توسعه مفاهیم طراحی. مطالعه مخاطبان هدف ، آزمایش محصول با آنها ، تصمیم گیری در مورد بهترین و مناسب ترین روش برای نمایش بصری یک مفهوم ؛ ویرایش گرافیک ، عکس یا تصویر و مدیریت کارکنان طراحی ، بررسی و تأیید کار آنها.

 دکترای طراحی صنعتی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترای طراحی صنعتی توسط تولیدکنندگان محصولات صنعتی و داخلی ، طراحان محل فروش ، خرده فروشان و خودروسازان استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی شامل پژوهشگر طراحی صنعتی ، طراح داخلی و فضایی ، مدیر هنری و مدیر محصول است.

 چرا باید مدرک دکترای طراحی صنعتی را دریافت کرد؟

تحلیلگران پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای دکترا با صلاحیت بالا در این زمینه ، دریافت مدرک دکترای طراحی صنعتی را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

33

1

ایالات متحده

30

2

چین

24

3

هند

24

4

فرانسه

20

5

انگلستان

18

6

اسپانیا

16

7

ایتالیا

15

8

ژاپن

15

9

پرتغال

13

10

 

 

chat