پرشین اپلای

انتشاراتلیسانس انتشارات

برنامه های کارشناسی در انتشارات

4579

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

5782 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

57547 دلار

 لیسانس انتشارات کیست؟

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی انتشارات جنبه های نوشتن ، ویرایش ، طراحی ، تبلیغ و توزیع را با توجه به تفاوت متن متصل می کنند. دانش آموخته ها می توانند مهارت ها و دانش خود را در شکل گیری انتشارات ، از ویرایشگر پست ، یا حروفچینی استفاده کنند.

 وظایف کارشناسی انتشارات چیست؟

از یک فارغ التحصیل که پس از اتمام دوره کارشناسی خلاقیت می گذرد ، انتظار می رود مجموعه مهارت های نوشتاری و ویرایشی زیادی داشته باشد ، از این رو ، وظایف دانشگاهی شامل ویراستاری است. کار در مورد ترکیب و ساختار کتاب ها ؛ ایجاد پیشنهادات در دنیای واقعی برای طراحی انتشار ؛ و همچنین قادر به جستجوی راه حل های بهینه برای تولید کتاب ، همراه با انتخاب صحیح مواد چاپی مانند چاپ مربوط به شکل گیری رسانه های الکترونیکی ، که شامل عملکرد چاپگرها است ، به علاوه انتخاب انتخاب مشخص ، شامل تاشو ، صحافی کتاب و حروفچینی

 یک لیسانس انتشارات از کجا می تواند موقعیت کاری پیدا کند؟

پس از فارغ التحصیلی ، یک لیسانس انتشارات می تواند در سازمان ها و موسسات مختلفی که به صنعت چاپ یا رسانه ها مربوط هستند کار کند. اینها شامل چاپ و نشر ، همچنین سرمقاله و کتابخانه ، همراه با مغازه ها و سیستم های چاپ می باشد.

 چرا باید لیسانس انتشارات را بدست آورید؟

کارشناسان شرکت پرشین اپلای تکمیل مدرک لیسانس انتشارات را توصیه می کنند ، زیرا این حرفه چشم انداز شغلی و درآمد خوبی دارد. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1054

1

چین

717

2

هند

372

3

مکزیک

189

4

روسیه

151

5

انگلستان

108

6

اوکراین

90

7

فرانسه

86

8

فیلیپین

67

9

آفریقای جنوبی

59

10

 

کارشناس ارشد انتشارات

برنامه های کارشناسی ارشد در انتشارات

2304

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4885 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

57547 دلار

 کارشناسی ارشد انتشارات کیست؟

کارشناسی ارشد انتشارات؟ این برنامه کارشناسی ارشد برای کسانی که مایل به ادامه حرفه خود در صنعت انتشارات هستند ایده آل است. دوره ها بر روی مسائل زبان ، ترجمه ها ، مهارت های مورد نیاز برای پیشرفت شغلی متمرکز خواهند شد. در نهایت ، استادان می توانند مهارت ها و دانش خود را در شکل گیری انتشارات ، از ویرایشگر پست یا حروفچینی استفاده کنند.

 وظایف کارشناسی ارشد انتشارات چیست؟

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد نوشتن خلاق ، مجموعه مهارت های بسیاری را در اختیار شما قرار می دهند - تحویل سازمان از انتشار محصولات. این شرکت با انتشار محصولات کار می کند. واسطه بین ناشر و نویسنده. تحقیق در زمینه ترجیحات خوانندگان. شکل گیری سیاست انتشار کنترل طراحی و اجرای نشریه و ایجاد بودجه.

 کارشناسی ارشد انتشارات از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

پس از فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد موقعیت های شغلی شامل هنری / فنی / ادبی / سردبیر است. build-editor؛ طراح طرح؛ روزنامه نگار؛ مصحح؛ ناشر و همچنین منتقد. فارغ التحصیل دارای دیپلم کارشناسی ارشد ، می تواند در دانشگاه تدریس کند ، همراه با استخدام در سازمان ها و موسسات از موقعیت های مختلف رهبری

 چرا باید فوق لیسانس انتشارات بشوید؟

کارشناسان شرکت استخدام پرشین اپلای به اتمام دوره های نوشتن خلاق توصیه می کنند زیرا این حرفه چشم انداز شغلی و درآمد خوبی دارد. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

374

1

ایالات متحده

245

2

چین

143

3

فرانسه

92

4

مکزیک

91

5

روسیه

85

6

اوکراین

83

7

انگلستان

79

8

اسپانیا

58

9

مراکش

48

10

 

دکترای فلسفه درانتشارات

برنامه های دکترا در انتشارات

391

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

4518 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

57547 دلار

 دکترای انتشارات کیست؟

دکتر فلسفه در نشر یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که بر اساس پایان نامه اعطا می شود. در سطح پایه ، انتشارات زیرشاخه هایی را در بر می گیرد که بر چگونگی دسترسی عموم مردم به اطلاعات تمرکز دارند. از طریق روزنامه نگاری ، مدیریت رسانه ، روابط عمومی ، ترجمه و تفسیر ، دانشجویان این موضوع باید کلمات را اندازه گیری کنند و تأثیر آنها را کاملا درک کنند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف دکترای انتشارات چیست؟

وظایف اصلی دکترا در انتشارات: کشف و شناسایی نویسندگان و محصولات برای انتشار ، درک نیازها و خواسته های مشتری و سفارش کتاب های متناسب با آن ، کنترل ظاهر و محتوای نشریه و همچنین اطمینان از صحت مطالب و اطمینان از طرح مطابق با نام تجاری شرکت است.

 دکترای انتشارات از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای دکترای انتشارات می توانند موقعیت هایی از قبیل ویرایشگر سفارش ، سردبیر انتشارات ، دستیار تحریریه ، ویرایشگر ویژگی های مجله ، سردبیر مطبوعات ، مدیر حقوق انتشار و سایر موارد را پیدا کنند.

 چرا باید دکترای انتشارات بگیرید؟

کارشناسان شرکت آموزشی پرشین اپلای توصیه می کنند در این مطالعه تحصیل کنند زیرا برگزاری دکترای فلسفه در انتشارات منجر به اشغال مشاغل جالب می شود. دکترا در انتشارات دارای فرصت های شغلی خوب و همچنین درآمد پایدار هستند. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

48

1

ایالات متحده

39

2

فرانسه

22

3

اوکراین

17

4

روسیه

15

5

چین

14

6

انگلستان

14

7

ژاپن

12

8

ایران

10

9

پاکستان

10

10

 

chat