پرشین اپلای

رهبریلیسانس رهبری

برنامه های کارشناسی در رهبری

10335

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

  4825 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 65000 دلار

 مدرک کارشناسی رهبری چیست؟

رهبری مربوط به مدیریت سازمانی است که توسط مدیریت یک سازمان اجرا می شود. برنامه لیسانس در رهبری شامل دوره هایی در اقتصاد خرد و اقتصاد کلان ، آمار ، همراه با قانون تجارت و اخلاق ، برنامه های رایانه ای ، همراه با رهبری تجارت ، ارتباطات ، مدیریت منابع انسانی ، از جمله روابط بین الملل ، حسابداری مالی است.

 تعهدات یک فارغ التحصیل در رهبری چیست؟

تعهدات تحصیلات تکمیلی در رهبری شامل طراحی استراتژی های رهبری و مدیریت ، معامله با کارمندان و مدیران بخشهای مختلف و همچنین سازماندهی مدیریت مالی است. تحصیلات تکمیلی در رهبری از کارآیی آموزش ، همراه با ارائه مشاوره در مورد مسائل مدیریتی و دوره های آموزشی ، همچنین بهبود عملکرد کارکنان اطمینان حاصل می کند.

 چه مشاغلی پس از اتمام دوره کارشناسی در رهبری وجود دارد؟

لیسانس در رهبری منجر به پست هایی به عنوان مدیر توسعه سازمانی ، همراه با یک مدیر منابع انسانی ، همراه با یک مدیر عملیاتی و یک مدیر خدمات اداری می شود. فارغ التحصیلان دوره های رهبری در سطوح مختلف مدیریتی سازمان ها ، مشاغل ، شرکت ها کار می کنند.

 مزایای اخذ مدرک لیسانس در رهبری چیست؟

متخصصان حرفه ای شرکت پرشین اپلای دریافت مدرک Leadership را توصیه می کنند زیرا تحصیلات تکمیلی در این زمینه مورد تقاضای تجارت های مختلف است. شغل در رهبری برای یک فرد فعال و سازمان یافته با عملکرد بالا ، مهارت های ارتباطی قوی مناسب است. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1832

1

چین

1483

2

هند

930

3

روسیه

708

4

مکزیک

303

5

فرانسه

201

6

اوکراین

177

7

انگلستان

172

8

ژاپن

171

9

لهستان

169

10

 

کارشناسی ارشد رهبری

برنامه های کارشناسی ارشد در رهبری

6899

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 4402 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 65000 دلار

 کارشناسی ارشد در رهبری کیست؟

کارشناسی ارشد در رهبری دانش آموزی است که در هر دو شرکت خصوصی و خصوصی در مدیریت و فرآیندهای ارتباطی تحصیل می کند. رهبری یک زمینه بسیار متنوع است ، که تمام مهارت ها و دانش لازم را برای کار در هر زمینه از زندگی فراهم می کند.

 کارشناسی ارشد در رهبری چه کاری انجام می دهد؟

کارشناسی ارشد در رهبری بر مشاوره ، انگیزه ، آموزش و رشد شخصی دیگران متمرکز است. دارندگان مهارت های رهبری سازمانی کارشناسی ارشد رهبری ، تجزیه و تحلیل و بینش نحوه کار سازمان را ارائه می دهند ، نیازهای افراد را ارزیابی می کنند و برای بهبود فرایندهای داخلی و خارجی سازمان پیشنهاداتی می دهند.

 چه مشاغلی برای کارشناسی ارشد در رهبری وجود دارد؟

کارشناسی ارشد در مطالعات رهبری در کلیه زمینه های تجاری در سمت مدیر آموزش و توسعه ، رهبر تیم ، مشاور مدیریت ، سرپرست ، منابع انسانی ، مربی شرکت ، مدیر فعالیت می کند. به طور خاص ، یک استاد در رهبری و مدیریت اجازه می دهد تا سمت هایی را در دولت یا به عنوان یک مدیر ارشد اجرایی بدست آورید.

 چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد در رهبری دریافت کرد؟

کارشناسان پرشین اپلای به دلیل محبوبیت این موقعیت در شرکت ها ، کارشناسی ارشد را در مطالعات رهبری توصیه می کنند. فرصت های گسترده ای برای فارغ التحصیلان وجود دارد تا به موقعیت های سطح بالا برسند و به پتانسیل کامل خود برسند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

959

1

ایالات متحده

664

2

چین

578

3

روسیه

462

4

فرانسه

232

5

مکزیک

201

6

اوکراین

175

7

آلمان

165

8

لهستان

156

9

انگلستان

135

10

 

دکترای رهبری

برنامه های دکترا در رهبری

1750

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

  3844 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

65000  دلار

 دکترای رهبری کیست؟

دکترای رهبری دکتری است که در رشته های زبان های خارجی ، جامعه شناسی ، روانشناسی ، تدریس ، کار با افراد دیگر تحصیل کرده است. فارغ التحصیلان باید مهارت هایی مانند توجه به جزئیات ، مدیریت پروژه و همچنین توانایی کار مستقل یا همراه با دیگران ، اعتماد به نفس ، آرامش و مهمتر از همه توانایی برقراری ارتباط با انواع افراد را داشته باشند. داوطلبان دکترا باید بتوانند خود را با هر نوع شخصیتی سازگار کنند و راهی ویژه برای برقراری ارتباط با همه پیدا کنند. طول دوره معمول دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف اصلی دکترای رهبری چیست؟

وظایف دکترای رهبری شامل مدیریت گروهی از دیگران ، آموزش هرچه دیگران به دیگران نیاز دارند ، ارائه کمک حرفه ای از نظر موضوع فعلی ، کمک به کسانی که با چیزی دست و پنجه نرم می کنند ، هدایت دیگران از نظر روحی و جسمی. گاهی اوقات آنها باید با رهبران دیگر همکاری کنند.

 دکترای رهبری از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترای دارای مدرک رهبری توسط شرکت های خصوصی استخدام می شوند که با افراد دیگر کار می کنند ، مدارس ، کالج ها و دانشگاه هایی که با دانشجویان ، کلیساها کار می کنند. مشاغل محبوب شامل مدیر فروش ، مدیر منابع انسانی ، کارآفرینان ، مدیران کل ، مدیران خرده فروشی و بسیاری دیگر است.

 چرا باید دکترای رهبری گرفت؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای دکترا در این زمینه که از روندهای مدرن پیروی می کند و نیازهای مشتریان را برآورده می کند ، دریافت دکترای رهبری را توصیه می کنند. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

260

1

چین

139

2

ایالات متحده

110

3

روسیه

95

4

فیلیپین

83

5

فرانسه

66

6

پاکستان

52

7

اوکراین

49

8

ایران

42

9

انگلستان

39

10

 

chat