پرشین اپلای

مدیریت بهداشتلیسانس مدیریت بهداشت

برنامه های کارشناسی در مدیریت بهداشت

5049

سالهای تحصیل

3-4

متوسط شهریه

7250  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

64000  دلار

 

مدرک کارشناسی مدیریت بهداشت چیست؟

یک مدرک لیسانس در مدیریت بهداشت به رشته های تخصصی تقسیم می شود: برنامه مدیریت بهداشت که شامل مدیریت مالی ، سیستم های اطلاعاتی بهداشت ، قانون بهداشت و اخلاق بهداشت و درمان است. و مدیریت بهداشت و درمان که مدیریت کیفیت ، اقتصاد بهداشت و مدیریت استراتژیک را پوشش می دهد.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مدیریت بهداشت چیست؟

وظایف متخصص اداره بهداشت ، مدیریت ، هماهنگی و نظارت بر خدمات مراقبت های بهداشتی ، بهبود کیفیت مراقبت ها است. مدیران بهداشتی بر کارمندان اداری نظارت می کنند ، با بیمه کار می کنند ، با کادر پزشکی مشورت می کنند ، به تلفن ها پاسخ می دهند ، مدارک کامل را می گیرند و امور مالی را اداره می کنند.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی مدیریت بهداشت ، چه مشاغلی وجود دارد؟

مدیران بهداشتی در بیمارستان ها ، کلینیک ها ، خانه های سالمندان ضروری هستند. پس از اتمام برنامه مدرک مدیریت بهداشت ، دانشجوی تحصیلات تکمیلی می تواند موقعیتی را به عنوان مدیر مراقبت های بهداشتی ، یک مدیر مراقبت های بهداشتی یا یک مدیر اطلاعات بهداشتی پیدا کند.

 دلایل اخذ مدرک کارشناسی مدیریت سلامت چیست؟

متخصصین پذیرش تحصیلی  persianapply.irبا توجه به اینکه این شغل پردرآمد است و امروزه تقاضای زیادی دارد ، توصیه می کنند که مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت بهداشت به پایان برسانند. هیچ یک از موسسات پزشکی نمی توانند بدون مدیران بهداشتی فعالیت کنند.


کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1،809

1

ژاپن

249

2

چین

216

3

هند

216

4

انگلستان

148

5

کانادا

123

6

کره جنوبی

93

7

مکزیک

89

8

آلمان

75

9

لهستان

75

10

 

کارشناسی ارشد مدیریت بهداشت

برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت بهداشت

3098

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

6841  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

64000  دلار

 

چه کسی استاد مدیریت بهداشت است؟

کارشناسی ارشد در مدیریت بهداشت دانشجویی است که در رشته های مدیریت عمومی و مالی ، تجزیه و تحلیل بهداشت ، بازاریابی مراقبت های بهداشتی ، قانون و اخلاق مراقبت های بهداشتی و بهداشت بین الملل تحصیل می کند. فارغ التحصیلان باید توانایی هایی مانند سازگاری ، رهبری ، انگیزه ، ارتباطات ، کار تیمی خوب ، تصمیم گیری و مهارت های سازمانی را داشته باشند.

وظایف اصلی کارشناسی ارشد مدیریت بهداشت چیست؟

کارشناسی ارشد در مدیریت بهداشت مجبور است تعدادی از وظایف را به اتمام برساند ، آنها شامل اجرای سیاست ها و دستورالعمل های جدید ، مدیریت استخدام ، سازماندهی حاکمیت بالینی ، برقراری ارتباط و مذاکره با پرسنل پزشکی و غیر پزشکی ، تنظیم بودجه و حفظ مالی و جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها است. .

یک استاد مدیریت بهداشت از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بهداشت معمولاً در خانه های سالمندان ، بیمارستان ها ، آژانس های بهداشتی در منزل ، مطب های پزشکان ، دفاتر بهداشت عمومی و شرکت های بیمه استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی مدیر کلینیک ، مدیر خدمات بهداشتی و اجتماعی ، مدیر سوابق پزشکی ، مشاور مراقبت های بهداشتی ، مجری بیمارستان و انفورماتیک بهداشت هستند.

 چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بهداشت دریافت کرد؟

موسسه پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای تحصیلات تکمیلی در این رشته در بیمارستان ها ، دریافت مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بهداشت را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

740

1

هند

198

2

ژاپن

172

3

انگلستان

116

4

فرانسه

90

5

چین

81

6

آلمان

68

7

مکزیک

63

8

لهستان

60

9

ترکیه

59

10

 

دکترای مدیریت بهداشت

برنامه های دکترای مدیریت بهداشت

973

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

6854  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

64000  دلار

 

دکترای مدیریت بهداشت کیست؟

دکترای مدیریت سلامت دانشجویی است که در رشته های مدیریت عمومی و مالی ، تجزیه و تحلیل بهداشت ، بازاریابی مراقبت های بهداشتی ، قانون و اخلاق مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی بین المللی تحصیل می کند. فارغ التحصیلان باید توانایی هایی مانند سازگاری ، رهبری ، انگیزه ، ارتباطات ، کار تیمی خوب ، تصمیم گیری و مهارت های سازمانی را داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای مدیریت بهداشت چیست؟

دکترای مدیریت بهداشت مجبور است تعدادی از کارها را انجام دهد. آنها شامل اجرای سیاست ها و بخشنامه های جدید ، مدیریت استخدام ، سازماندهی حاکمیت بالینی ، برقراری ارتباط و مذاکره با پرسنل پزشکی و غیرپزشکی ، تنظیم بودجه و حفظ مالی و جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها ، مدیریت مسائل مشاغل و ساکنان خانه های سالمندان ، و مشاوره با روسای بخشها

دکترای مدیریت بهداشت از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

تحصیلات تکمیلی دارای مدرک مدیریت بهداشت معمولاً در خانه های سالمندان ، بیمارستان ها ، آژانس های بهداشتی در منزل ، مطب پزشکان ، دفاتر بهداشت عمومی و شرکت های بیمه استخدام می شود. مشاغل محبوب برای دکترا مدیر کلینیک ، مدیر خدمات بهداشتی و اجتماعی ، مدیر سوابق پزشکی ، مشاور مراقبت های بهداشتی ، مجری بیمارستان و انفورماتیک بهداشت هستند.

چرا باید مدرک دکترای مدیریت بهداشت گرفت؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای تحصیلات تکمیلی در این رشته در بیمارستان ها ، دریافت مدرک دکترای مدیریت سلامت را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

187

1

هند

76

2

ژاپن

56

3

انگلستان

41

4

فرانسه

39

5

روسیه

28

6

ایران

26

7

چین

23

8

اسپانیا

23

9

لهستان

20

10

 

chat