پرشین اپلای

تجارت کشاورزیلیسانس تجارت کشاورزی

برنامه های کارشناسی در تجارت کشاورزی

9533

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

5790 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

106953 دلار

 

لیسانس تجارت کشاورزی چیست؟

می توان فردی را که در رشته بازرگانی لیسانس تحصیل کرده و دریافت کرده است ، در آن لیسانس نامیدتجارت کشاورزی یک حوزه است که بسیاری از فارغ التحصیلان می خواهند در آن کار کنند. تجارت کشاورزی به پرورش ، تولید محصولات زراعی (کشاورزی و کشاورزی قراردادی) ، توزیع ، ماشین آلات کشاورزی ، فرآوری و تأمین بذر مرتبط است.

 کارشناسی تجارت کشاورزی چه موضوعاتی را مطالعه می کند؟

لیسانس فارغ التحصیل بازرگانی در چندین رشته آموخته استهمانطور که در زیر ذکر شده است ، در تجارت کشاورزی نیاز به دانش در زمینه منابع طبیعی است و در عین حال باید فارغ التحصیل باشد که توانایی فروش داشته باشد و می داند چگونه با مشتری رفتار کندبه همین دلیل ، این دوره تحصیلات تکمیلی شامل رفتار مشتری است و شامل موضوعات مرتبط با سیستم های منابع طبیعی است.

 لیسانس تجارت کشاورزی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

لیسانس تجارت کشاورزی یک فارغ التحصیل است که می تواند در زمینه های مختلف و محیط های کاری موجود در مشاغل کشاورزی کار کند ، همچنین می تواند با سیستم های منابع طبیعی کار کندصنعت كشاورزي از نظر فن آوري توسعه يافته است ، از اين رو شغلهاي شغلي BA در تجارت كشاورزي وجود دارد.

 چرا باید مدرک لیسانس خود را در تجارت کشاورزی بدست آورید؟

تجزیه و تحلیل گروه پرشین اپلای برای فارغ التحصیل علاقه مند به تجارت کشاورزی و مایل به استفاده منطقی از منابع مزرعه ، دریافت مدرک BA در تجارت کشاورزی توصیه می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

2236

1

هند

951

2

چین

937

3

مکزیک

320

4

روسیه

217

5

ژاپن

208

6

انگلستان

197

7

آلمان

165

8

کانادا

163

9

فیلیپین

156

10

 

 

کارشناسی ارشد تجارت کشاورزی

 

برنامه های کارشناسی ارشد در تجارت کشاورزی

6156

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

5703 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

106953 دلار

 

مدرک کارشناسی ارشد در تجارت کشاورزی چیست؟

هدف از تحصیلات کارشناسی ارشد در تجارت کشاورزی ، کسب دانش و مهارت در تجارت محصولات کشاورزی استبرنامه کارشناسی ارشد در تجارت کشاورزی می تواند دوره های مدیریت تجارت کشاورزی ، بازاریابی تجارت کشاورزی ، سیاست های کشاورزی ، همراه با فناوری کشاورزی ، تولید ، مالیات کشاورزی ، همراه با مدیریت منابع انسانی ، اقتصاد کلان ، حسابداری مالی و غیره را ارائه دهد.

 وظایف کارشناسی ارشد در تجارت کشاورزی چیست؟

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد در تجارت کشاورزی می توانند برای تعیین و توسعه اهداف و اهداف تجاری ، طراحی و اجرای برنامه های تجاری ، نظارت بر عملیات روزمره ، و همچنین سازماندهی مبارزات تبلیغاتی ، برای نظارت بر دستیابی به اهداف تجاری ، برای اطمینان از برآورده کردن انتظارات مشتری در زمینه تجارت کشاورزیعلاوه بر این ، یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی دارای مهارت در بیوتکنولوژی ، کشاورزی ، اصلاح نژاد ، مواد شیمیایی کشاورزی و زمینه های مرتبط است.

 گزینه های شغلی پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد در تجارت کشاورزی چیست؟

مدرک کارشناسی ارشد در تجارت کشاورزی منجر به مشاغل مدیر تجارت کشاورزی ، مدیر کشاورزی ، مدیر بازرگانی مزرعه ، دبیر مزرعه یا مدیر کشاورزی می شودفارغ التحصیلان تجارت کشاورزی ترجیحاً در شرکت های کشاورزی ، شرکت های علوفه ای و کشاورزی و همچنین مزارع خصوصی کار می کنند.

 انگیزه برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد در تجارت کشاورزی چیست؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به این دلیل که دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی با صلاحیت بالا در این زمینه تقاضا دارند ، توصیه می کنند که یک مدرک کارشناسی ارشد در تجارت کشاورزی را به اتمام برسانندعلاوه بر این ، تجارت کشاورزی یک محیط کار پایدار را فراهم می کند و به مهارت های ارتباطی ، تصمیم گیری و حل مسئله نیاز دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1000

1

ایالات متحده

963

2

چین

396

3

مکزیک

160

4

آلمان

140

5

انگلستان

139

6

روسیه

136

7

ژاپن

129

8

فرانسه

127

9

فیلیپین

116

10

 


دکترای تجارت کشاورزی

 

برنامه های دکترا در تجارت کشاورزی

1،251

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

 5521 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 106953 دلار

 

دکترای تجارت کشاورزی چیست؟

دکتر فلسفه در تجارت کشاورزی یک سطح مبتنی بر تز پیشرفته است که برای استادانی که مشتاق پیوستن به حوزه تحقیق و تمرکز در بخش کارآفرینی کشاورزی هستند ، طراحی شده استدانشجویان معمولاً در زمینه ماشین آلات مزرعه ، تجارت ، توزیع تجهیزات و ملزومات و پردازش بهمراه ذخیره سازی مشغول هستند.

 وظایف اصلی دکترای تجارت کشاورزی چیست؟

وظایف دکترا شامل نظارت بر معاملات یک بنگاه کشاورزی ، خرید لوازم ، برنامه ریزی و کنترل بودجه و تضمین توزیع در بهترین نرخ سود استهمچنین از دکترای علوم انتظار می رود تحقیقات و مقالاتی را در رابطه با تجارت کشاورزی و همچنین تهیه مطالب جدید برای دانشجویان دوره کارشناسی انجام دهند.

 دکترای تجارت کشاورزی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

اکثر دارندگان دکترا در زمینه های تحقیقاتی و دانشگاهی مانند یک استاد مشغول هستندهمچنین تحصیلات تکمیلی توسط مشاغل کوچک کشاورزی و شرکت های ملی و همچنین مزارع خصوصی به همراه  agricultureموسسات کشاورزی دولتی تقاضا می شود.

 چرا باید مدرک دکترای خود را در تجارت کشاورزی کسب کنیم؟

کارشناسان شرکت پرشین اپلای توصیه می کنند که دکترای خود را در زمینه تجارت کشاورزی کسب کنند ، زیرا فرصت هایی را برای تصدی پست های رهبری مرتبط با مشاغل و دریافت حقوق بالا فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

152

1

هند

108

2

چین

52

3

انگلستان

44

4

فیلیپین

43

5

ژاپن

42

6

فرانسه

40

7

اسپانیا

37

8

مالزی

30

9

کره جنوبی

28

10

chat