پرشین اپلای

تجارت الکترونیکیلیسانس تجارت الکترونیکی

برنامه های کارشناسی در تجارت الکترونیکی

9534

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 79090 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

8629  دلار

 

 مدرک کارشناسی در تجارت الکترونیک چیست؟

تجارت الکترونیکی چیست؟ تجارت الکترونیکی انواع مختلفی از مشاغل را از طریق اینترنت پوشش می دهددانشجویان دوره کارشناسی تجارت الکترونیکی دانش و مهارت هایی را در زمینه مدیریت بازرگانی ، فناوری های تجارت الکترونیکی ، همراه با علوم کامپیوتر و علوم اجتماعی ، بازاریابی دیجیتال و همچنین مدیریت اطلاعات و زنجیره تأمین کسب می کنند.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در تجارت الکترونیک چیست؟

دانشجویان تحصیلات تکمیلی تجارت الکترونیکی واجد شرایط تأسیس و نگهداری موثر شرکت های مختلف تجارت الکترونیکی هستندمشاغل اصلی یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در تجارت الکترونیکی شامل توسعه برنامه های تجارت الکترونیکی ، اجرای استراتژی های بازاریابی ، همراه با اطمینان از حفظ حریم خصوصی و محرمانه بودن مشتریان الکترونیکی ، برخورد با توسعه دهندگان وب و مدیران محتوا و همچنین نظارت بر دستیابی به اهداف تجاری است. و به روز رسانی اطلاعات.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی الکترونیکی در تجارت چه مشاغلی وجود دارد؟

جریان های شغلی احتمالی فارغ التحصیلان تجارت الکترونیکی شامل موقعیت هایی مانند مشاور تجارت الکترونیکی ، مدیر تجارت الکترونیکی ، متخصص تجارت الکترونیکی ، همراه با هماهنگ کننده پروژه تجارت الکترونیکی یا مشاور تجارت الکترونیکی استفارغ التحصیلان بازرگانی دارای گزینه های شغلی در شرکت های مختلف تجارت الکترونیکی هستند و همچنین می توانند شرکت خود را به صورت آنلاین تاسیس کنند.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس در تجارت الکترونیک چیست؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل تقاضای فزاینده برای تحصیلات تکمیلی کسب و کار الکترونیکی ، توصیه می کنند که مدرک لیسانس را در تجارت الکترونیکی تکمیل کنیدعلاوه بر این ، مطالعه تجارت الکترونیکی امکان انتخاب شغل در شرکت یا ایجاد مشاغل شخصی را فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

2236

1

هند

951

2

چین

937

3

مکزیک

320

4

روسیه

217

5

ژاپن

208

6

انگلستان

197

7

آلمان

165

8

کانادا

163

9

فیلیپین

156

10

 

کارشناسی ارشد تجارت الکترونیکی

برنامه های کارشناسی ارشد در تجارت الکترونیکی

6156

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 5704  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

86292  دلار

 

 کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک چیست؟

هدف از برنامه کارشناسی ارشد در تجارت الکترونیکی کسب دانش و مهارت برای ایجاد و مدیریت موثر انواع مختلف مشاغل از طریق اینترنت استدر طول تحصیل ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی درگیر دوره هایی از جمله فناوری ها و نوآوری ، تجزیه و تحلیل تجارت الکترونیکی ، مدیریت ارتباط با مشتری الکترونیکی ، همراه با فناوری تجارت الکترونیکی و بازاریابی دیجیتال ، امور مالی ، همراه با مدیریت اطلاعات و علوم کامپیوتر هستند.

 تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در تجارت الکترونیک چیست؟

فارغ التحصیلان تجارت الکترونیک واجد شرایط برای توسعه و اجرای استراتژی های تجارت الکترونیکی ، معامله با توسعه دهندگان وب سایت و مدیران محتوا و همچنین اطمینان از امنیت مکانیسم های پرداخت و کنترل به روزرسانی های اطلاعات ، طراحی کمپین های بازاریابی هستند.

 چه مشاغلی پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد در تجارت الکترونیک وجود دارد؟

مدرک کارشناسی ارشد در تجارت الکترونیکی منجر به استخدام به عنوان یک مدیر تجارت الکترونیکی ، یک متخصص ارتباط با مشتری ، یک تحلیلگر تجارت ، به همراه یک مشاور بازرگانی ، یک هماهنگ کننده پروژه تجارت الکترونیکی و یک مدیر بازاریابی دیجیتال می شودفارغ التحصیلان تجارت الکترونیکی ممکن است در صنایع مختلف فناوری از جمله تجارت الکترونیکی ، آموزش الکترونیکی ، بازاریابی دیجیتال کار کنند.

 دلایل اخذ مدرک کارشناسی ارشد در تجارت الکترونیک چیست؟

متخصصان حرفه ای شرکت پرشین اپلای تکمیل مدرک کارشناسی ارشد در تجارت الکترونیکی را توصیه می کنند زیرا امروزه تجارت الکترونیکی یک منطقه پررونق است و تقاضا برای تحصیلات تکمیلی با سطح مهارت بسیار بالا است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1000

1

ایالات متحده

963

2

چین

396

3

مکزیک

160

4

آلمان

140

5

انگلستان

139

6

روسیه

136

7

ژاپن

129

8

فرانسه

127

9

فیلیپین

116

10

 

دکترای فلسفه در تجارت الکترونیکی

برنامه های دکترا در تجارت الکترونیکی

1251

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

 5521 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

86292  دلار

 

 دکترای تجارت الکترونیک چه کسی است؟

دکتر فلسفه در تجارت الکترونیکی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که براساس یک پایان نامه اعطا می شودتجارت الکترونیکی حوزه ای است که شامل مطالعه انواع فن آوری ها و ابزارهای مورد استفاده برای بهبود فرایندهای تجاری استمطالعات شامل مدیریت فرایندهای داخلی و سیستم های مالی و اداری مانند منابع انسانی و همچنین فرایندهای خارجی شامل روابط مشتری ، فروش و بازاریابی و تأمین کالاها و خدمات است.

 وظایف دکترای تجارت الکترونیک چیست؟

وظایف دکترا در تجارت الکترونیکی: تدوین برنامه های بازاریابی و به کارگیری استراتژی های مختلف ، نشان دادن دانش کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی و مهارت های فنی ، شناسایی و به کار بردن مفاهیم اساسی ریاضی برای عملیات و حل مسئله.

 دکترای تجارت الکترونیک از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دکترا موقعیت هایی را به عنوان مشاور تجارت الکترونیکی ، مدیر عامل شرکت ، مشاور فناوری اطلاعات و رشته های مرتبط پیدا می کنند.

 چرا باید دکترای تجارت الکترونیک را اخذ کنید؟

مشاوره کارشناسان شرکت پرشین اپلای تحصیلات عالی در تجارت الکترونیکی را به دست می آورند زیرا داشتن دکترای فلسفه در این موضوع یک حرفه بسیار جالب و شرافتمندانه است ، فارغ التحصیلان دوره های آینده شغلی خوبی دارند و همچنین درآمد پایداری دارندتحصیلات تکمیلی دارای دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری نسبت به لیسانس و استاد در همان مطالعه کسب می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

152

1

هند

108

2

چین

52

3

انگلستان

44

4

فیلیپین

43

5

ژاپن

42

6

فرانسه

40

7

اسپانیا

37

8

مالزی

30

9

کره جنوبی

28

10

 

chat