پرشین اپلای

دندانپزشکیلیسانس دندانپزشکی

برنامه های کارشناسی در دندانپزشکی

1487

سالهای تحصیل

3-4

شهریه متوسط

 5694 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

110868  دلار

 

لیسانس دندانپزشکی چیست؟

لیسانس دندانپزشکی رشته پزشکی است که بیماری های دهان را از طریق تشخیص و تحقیق ، که شامل بررسی امکانات درمان است ، مطالعه می کند. برای دندانپزشکی شدن باید به فنون درمان و پیشگیری تخصصی در پزشکی دندانپزشکی تسلط داشته باشید.

 وظایف اساسی لیسانس دندانپزشکی چیست؟

وظایف اساسی که در دندانپزشکی گنجانده شده است حل مشکلات مرتبط با بیماریهای دهان و دندان بیماران است. وظایف دندانپزشکی در این زمینه پزشکی شامل تحقیق ، درمان و مشاوره است. دندانپزشکان باید پروتز دندان را درک کنند.

 لیسانس دندانپزشکی کجا می تواند کار کند؟

فارغ التحصیلان اخذ دیپلم دندانپزشکی می توانند در کلینیک های دولتی و خصوصی کار کنند. دندانپزشکان ، غالباً صاحب مشاغلی هستند که کلینیک ها و اقدامات پزشکی خصوصی را در بر می گیرد. فارغ التحصیلان می توانند تحقیقات دندانپزشکی خود را در موسسات علمی و مراکز بهداشت عمومی ادامه دهند.

 چرا باید مدرک لیسانس دندانپزشکی دریافت کنید؟

کارشناسان پذیرش تحصیلی persianapply.ir به دلیل چشم انداز اشتغال و اهمیت آن در حل مشکلات بهداشت دهان و دندان در سراسر جهان ، تخصص دندانپزشکی را انتخاب می کنند. دانشجویانی که مدرک دندانپزشکی دریافت می کنند شایسته کار در رشته خود هستند. تخصص در دندانپزشکی در رتبه بندی تخصص ها پیشرو است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

423

1

هند

93

2

چین

83

3

مکزیک

56

4

روسیه

54

5

ترکیه

50

6

کره جنوبی

35

7

ژاپن

32

8

ایران

31

9

پاکستان

29

10

           

کارشناس ارشد دندانپزشکی

برنامه های کارشناسی ارشد در دندانپزشکی

710

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 5004 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 110868 دلار  

 

استاد دندانپزشکی کیست؟

دندانپزشکی مدرن علمی پیشرفته است که روش های درمان و پیشگیری از بیماری های حفره دهان را بهبود می بخشد. کارشناسی ارشد دندانپزشکی متخصصی است که به طور کلی آسیب ها و بیماری های دندان ، فک و یک ناحیه فک و صورت را درمان می کند. عملکرد دندانپزشک می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. تخصص ها شامل کار دندان ، مشاهده و جلوگیری از پوسیدگی دندان است.

وظایف اساسی کارشناسی ارشد دندانپزشکی چیست؟

وظایف اصلی دندانپزشک: درمان بیماران ؛ انجام معاینات پیشگیرانه و بهداشت حفره دهان ؛ انجام سوابق پزشکی. برای دندانپزشکان با تخصص های خاص ، وظایف مشخصی وجود دارد. به عنوان مثال ، یک دندانپزشک ارتوپدی با تکنیک های اپتیک ، میکروتهاجمی و پروتز کار می کند.

ارشد دندانپزشکی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

موقعیت دندانپزشک پلی کلینیک ها ، در کلینیک های تخصصی دندانپزشکی دولتی و خصوصی است. یک دندانپزشک می تواند شغل علمی را انتخاب کند. در این حالت ، تشکیل دندانپزشک با اقامت یا کارآموزی پایان نمی یابد.

چرا باید فوق لیسانس دندانپزشکی بگیرید؟

متخصصین پذیرش تحصیلی پرشین اپلای به دلیل چشم انداز اشتغال و اهمیت آن در حل مشکلات بهداشت دهان و دندان ، دندانپزشکی را انتخاب می کنند. دانشجویانی که مدرک دندانپزشکی دریافت می کنند شایسته کار در رشته خود هستند. تخصص در دندانپزشکی در رتبه بندی درجه های ویژه موقعیت پیشرو را دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

67

1

هند

65

2

روسیه

39

3

ترکیه

38

4

چین

27

5

ژاپن

27

6

مکزیک

25

7

ایران

24

8

پاکستان

21

9

اوکراین

20

10

 

دکترای دندانپزشکی

برنامه های دکترا در دندانپزشکی

299

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5555  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 110،868 دلار

 

دکترای دندانپزشکی چه کسی است؟

دکترای دندانپزشکی دکتری است که مشتاق کسب دانش در بخش مهمی از مطالعات پزشکی و پرداختن به موضوعاتی مانند دندانپزشکی عمومی ، ایمپلنت ، همراه با جراحی دندان است. درجه دکترا امکانات برجسته ای را برای کمک به دکترا در تحقیقات پیشگامانه و همچنین اجازه دادن به داوطلبان دکترا برای دستیابی به سابقه تدریس و درک روشهای به روز آزمون فراهم می کند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

وظایف اصلی دکترای دندانپزشکی چیست؟

فارغ التحصیلان وظیفه نگهداری سوابق دندان پزشکی مشتری ، مراقبت های پزشکی به موقع ، انجام تحقیقات و آموزش کارکنان مدیریت را بر عهده دارند. دکتری باید توانایی نوشتن نسخه های دارویی ، استفاده از تجهیزات مناسب و همچنین رفع نیازهای مختلف دندانپزشکی را داشته باشد.

دکترای دندانپزشکی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترا می تواند در مراکز مستقل و دولتی ، موسسات دانشگاهی و شرکت های بین المللی مشغول به کار شود. دکترا در مدارس دندانپزشکی ، انجمن ها و انجمن های دندانپزشکی همراه با مراقبت های بهداشتی مورد نیاز است. فارغ التحصیلان همچنین می توانند تمرین خود را شروع کنند.

چرا باید مدرک دکترای دندانپزشکی داشته باشیم؟

کارشناسان به دلیل دستمزدهای بالا و طیف وسیعی از جای خالی داوطلبان برجسته دریافت مدرک تحصیلی بسیار توصیه می کنند. کارفرمایان دکترا را با موقعیت های بالا در شرکت های بین المللی و فرصتی برای رشد شغلی ارائه می دهند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

40

1

هند

25

2

روسیه

19

3

انگلستان

12

4

ایران

11

5

پاکستان

9

6

اوکراین

9

7

برزیل

8

8

چین

8

9

ژاپن

7

10

 

chat