پرشین اپلای

امنیت ضد تروریسملیسانس امنیت ضد تروریسم

برنامه های کارشناسی در زمینه امنیت ضد تروریسم

739

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

4740 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

80000 دلار

 

لیسانس امنیت ضد تروریسم چیست؟

یک برنامه کارشناسی ضد تروریسم و ​​محافظت از نیرو متخصصان امنیتی را آماده می کند که قادر به مقابله با مسائل امنیتی و عملیات ضد تروریستی هستند. این برنامه درسی شامل دوره های تروریسم ، همراه با حفاظت از نیرو ، امنیت سایبری و اقدامات محافظتی فردی ، همراه با حقوق بشر ، سازمان های افراطی و اطلاعات استراتژیک است.

 تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی امنیت ضد تروریسم چیست؟

تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی امنیت ضد تروریسم شامل طراحی استراتژی های امنیت ملی ، برنامه ریزی و اجرای برنامه های جمع آوری اطلاعات ، و همچنین اعمال اقدامات اساسی محافظتی فردی است. فارغ التحصیلان امنیت ضد تروریسم مهارت هایی در برنامه ریزی تاکتیک ها و تکنیک های انجام عملیات ضد تروریستی دارند.

 پس از اتمام دوره لیسانس در زمینه امنیت ضد تروریسم ، مشاغل موجود کدامند؟

لیست مشاغل ضد تروریسم شامل یک تحلیلگر مبارزه با تروریسم ، یک محافظ ، یک افسر حفاظت ، یک مشاور امنیتی ، یک افسر مهاجرت ، یک تحلیلگر ریسک ، و همچنین یک افسر حفاظت از مرز ، همچنین یک تحلیلگر امنیت اطلاعات است. فارغ التحصیلان رشته های ضد تروریسم و ​​محافظت از نیرو برای سرویس های امنیتی فدرال ، سازمان های اطلاعاتی و شرکت های خصوصی امنیتی کار می کنند.

 دلایل اتمام دوره لیسانس در زمینه امنیت ضد تروریسم چیست؟

پرشین اپلای به دلایل تقاضای متخصصان امنیت ، تکمیل مدرک لیسانس در زمینه امنیت ضد تروریسم را توصیه می کند. حرفه مقابله با تروریسم یک انتخاب جدی برای یک شخصیت قوی است که می خواهد در حفاظت از کشور کار کند و از اقدامات تروریستی در سطح ملی و بین المللی جلوگیری کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

150

1

روسیه

84

2

لهستان

76

3

چین

68

4

کره جنوبی

35

5

اوکراین

23

6

انگلستان

22

7

کانادا

21

8

هند

17

9

ژاپن

17

10

 

کارشناسی ارشد امنیت ضد تروریسم

برنامه های کارشناسی ارشد در زمینه امنیت ضد تروریسم

433

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 5355 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 80000 دلار

 

چه کسی کارشناسی ارشد امنیت ضد تروریسم است؟

یک استاد امنیت ضد تروریسم متخصص در توسعه مداوم نظریه ها و پارادایم هایی است که گرایش های گذشته ، حال و آینده تروریسم را درک می کند. این درجه استادان را قادر می سازد تا تروریسم را از نقاط مختلف به دلیل ماهیت پیچیده آن ، با تمرکز بر موضوعات ایمنی و ضد تروریسم همراه با واکنش جامعه در برابر عمل تروریسم ، مورد مطالعه قرار دهند.

 وظایف اصلی استاد امنیت ضد تروریسم چیست؟

وظایف اصلی استادان شامل جلوگیری از فعالیت های تروریستی ، کمک به ارزیابی خطر همراه با مشاوره در مورد تجهیزات ایمنی شخصی و کاربرد خاص آن در روش های مورد استفاده تروریست ها است. متخصصان ایمنی ضد تروریسم حساب ها و روندهای تروریست ها را در رسانه های اجتماعی رصد می کنند و نسبت به مطالب تازه ایجاد شده تروریستی ، که مربوط به حمله همزمان با تیم های اختصاصی جهانی است ، واکنش نشان می دهند.

 یک استاد امنیت ضد تروریسم از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

فارغ التحصیلان معمولاً با همکاری نهادهای دولتی ، پلیس و عملیاتی برای کمک متخصص در تروریسم همکاری می کنند. افراد حرفه ای می توانند برای موسسات دولتی یا خصوصی کار کنند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد امنیت ضد تروریسم را بدست آوریم؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای دریافت کارشناسی ارشد ایمنی ضد تروریسم را توصیه می کنند زیرا اکنون متخصصان زیادی تقاضا می کنند. شرکت ها شرایط عالی کار را در کنار دستمزد بالا فراهم می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

67

1

لهستان

47

2

روسیه

43

3

انگلستان

33

4

اوکراین

19

5

هند

16

6

چین

13

7

پرتغال

13

8

فرانسه

12

9

چک

8

10

 

دکترای امنیت ضد تروریسم

برنامه های دکترا در زمینه امنیت ضد تروریسم

98

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

3136 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 80000 دلار

 

دکترای امنیت ضد تروریسم کیست؟

دکترای امنیت ضد تروریسم دکتری است که اصول فنی ، مهندسی ، الکترونیک و ارتباطات را مطالعه می کند. داوطلبان دکترا باید بتوانند امنیت داخلی شرکت را هماهنگ کرده و قوانینی را برای کارگران ایجاد کنند تا مطمئن شوند که باعث حمله تروریستی نمی شوند. آنها باید بتوانند هرگونه فعالیت غیرقانونی را گزارش دهند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف اصلی دکترای امنیت ضد تروریسم چیست؟

دکترای امنیت ضد تروریسم سیستم های ایمنی ایجاد می کند که تمام شخصیت ها و اطلاعات مهم شرکت را در ایمنی کامل نگه می دارد. دکترا باید بتواند با سایر کارگران شرکت ارتباط برقرار کند تا تمام قوانین آنها را برای جلوگیری از اقدامات تروریستی توضیح دهد.

 دکترای امنیت ضد تروریسم از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترا در زمینه امنیت ضد تروریسم در بسیاری از مکان ها و صنایع کار می کند ، اما موقعیت های شغلی محبوب در سازمان های دولتی مشغول به کار هستند که اطلاعات مهم در سرورها و همچنین ساختمانهای اداری ، کلینیک های بزرگ و مدارس دولتی ذخیره می شود.

 چرا باید دکترای امنیت ضد تروریسم را دریافت کرد؟

تحلیلگران پرشین اپلای دریافت این دکترا را توصیه می کنند زیرا اطلاعات مربوط به قرن 21 بسیار مهم است و باید از آن اطمینان حاصل شود. حملات تروریستی مکرر است ، از این رو ، امنیت برای بسیاری از شرکت ها از اهمیت بالایی برخوردار است ، بنابراین حقوق بالا است ، با این حال ، با توجه به اندازه سازمان و مقدار داده های ناامن متفاوت است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

14

1

لهستان

8

2

پرتغال

8

3

انگلستان

7

4

اوکراین

5

5

ایالات متحده

5

6

چکی

3

7

صربستان

3

8

اسپانیا

3

9

استرالیا

2

10

 

chat