پرشین اپلای

امنیت داخلیلیسانس امنیت داخلی

برنامه های کارشناسی در امنیت داخلی

740

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 4740دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

70هزار دلار

 

مدرک کارشناسی امنیت داخلی چیست؟

امنیت داخلی شامل اقدامات با هدف حفظ صلح در داخل کشور یا سرزمین های دیگر است. یک مدرک لیسانس در امنیت داخلی دوره هایی را در مقدمه مطالعات امنیتی ، همراه با حمایت از مالکیت معنوی ، خشونت سیاسی ، استراتژی های پیشگیری از جرم ، همراه با سیستم های امنیتی ، امنیت سایبری ، حقوق بین الملل ، مطالعات نظامی ، تجزیه و تحلیل اطلاعات و مدیریت اضطراری ارائه می دهد.

 تعهدات یک فارغ التحصیل در امنیت داخلی چیست؟

تعهدات یک فارغ التحصیل در امنیت داخلی شامل محافظت از املاک ، کارمندان و مشتریان ، برنامه ریزی و کنترل دسترسی و توزیع اطلاعات است. فارغ التحصیلان امنیت داخلی مهارت هایی در برآورد خطرات امنیتی ، اجرای اقدامات ایمنی و همچنین اطمینان از امنیت مناسب ، تضمین محرمانه بودن اطلاعات شرکت ها و شخصی دارند.

 پس از اخذ مدرک لیسانس امنیت داخلی چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک لیسانس در امنیت داخلی منجر به انتصابات امنیتی از قبیل یک افسر امنیتی ، یک جرم ثبت وقایع و وقایع ، یک تحلیلگر امنیتی ، یک مامور گشت مرز ، یک افسر امنیت شرکت ، به علاوه یک افسر امنیت اطلاعات می شود. فارغ التحصیلان امنیت داخلی می توانند در سازمان های مختلف دولتی و خصوصی ، مشاغل ، ارگان های دولتی و آژانس های امنیتی استخدام شوند.

 مزایای اخذ مدرک لیسانس در امنیت داخلی چیست؟

متخصصان پرشین اپلای به دلیل تقاضای این متخصصان در صنایع مختلف ، توصیه می كنند كه درجه امنیت داخلی را به پایان برسانند. یک درجه امنیت داخلی مهارت ها و دانش تحلیلی و حل مسئله را در مورد اقدامات امنیتی فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

151

1

روسیه

84

2

لهستان

76

3

چین

68

4

کره جنوبی

35

5

اوکراین

23

6

انگلستان

22

7

کانادا

21

8

هند

17

9

ژاپن

17

10

 

کارشناسی ارشد امنیت داخلی

برنامه های کارشناسی ارشد در امنیت داخلی

433

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 5355دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

70هزار دلار

 

چه کسی کارشناسی ارشد امنیت داخلی است؟

کارشناسی ارشد امنیت داخلی دانشجویی است که در رشته های فنی ، مهندسی ، الکترونیک و ارتباطات تحصیل می کند. یک استاد باید بتواند امنیت شرکت را هماهنگ کند و قوانینی را برای کارگران ایجاد کند تا اطمینان حاصل کند که آنها نیز رعایت می شوند. استادان باید بتوانند هرگونه فعالیت غیرقانونی را گزارش دهند.

 وظایف اصلی یک کارشناسی ارشد امنیت داخلی چیست؟

دانشجویان دارای مدرک کارشناسی ارشد در امنیت داخلی سیستم های ایمنی ایجاد می کنند که تمام پرونده ها و اطلاعات مهم شرکت را در ایمنی کامل نگه می دارد. استاد باید توانایی برقراری ارتباط با همکاران شرکت را داشته باشد تا تمام قوانین شرکت را توضیح دهد.

 یک کارشناسی ارشد امنیت داخلی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک امنیت داخلی می توانند در بسیاری از مکان ها کار کنند. اینها شامل سازمانهای دولتی با اطلاعات مهم ذخیره شده در سرورها ، ساختمانهای اداری ، کلینیکهای بزرگ و مدارس دولتی یا هر سازمان بزرگ دیگری است که دارای اطلاعات مهم و امنیتی هستند.

 چرا باید مدرک امنیت داخلی را بدست آورید؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای دریافت این درجه را توصیه می کنند زیرا در قرن 21 بیشتر اطلاعات بیشتر بسیار مهم می شوند و باید از آنها اطمینان حاصل شود. حملات هکر قریب الوقوع است بنابراین امنیت داخلی برای شرکتها در اولویت است. حقوق و دستمزد کارمندان امنیت داخلی با توجه به اندازه سازمان و میزان داده های بدون امنیت متفاوت است ، متوسط ​​حقوق و دستمزد تقریباً 71000 دلار در سال است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

67

1

لهستان

47

2

روسیه

43

3

انگلستان

33

4

اوکراین

19

5

هند

16

6

چین

13

7

پرتغال

13

8

فرانسه

12

9

چک

8

10

 

 

دکترای امنیت داخلی

برنامه های دکترا در امنیت داخلی

98

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

3137 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

70 هزار دلار

 

دکترای امنیت داخلی چه کسی است؟

دکترای امنیت داخلی دانشجویی است که اصول فنی ، مهندسی ، الکترونیک و ارتباطات را می خواند. فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی باید بتوانند امنیت شرکت را هماهنگ کنند ، قوانینی را برای کارگران ایجاد کنند تا مطمئن شوند که باعث نقض آنها نمی شوند ، دکتراها باید بتوانند هرگونه فعالیت غیرقانونی را گزارش دهند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف اصلی دکترای امنیت داخلی چیست؟

دکترا در امنیت داخلی سیستم های ایمنی ایجاد می کند که تمام پرونده ها و اطلاعات مهم شرکت را در ایمنی کامل نگه می دارد.

 دکترای امنیت داخلی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترا با مدرک امنیت داخلی در بسیاری از مکانها کار می کند ، این شامل سازمانهای دولتی با اطلاعات مهم ذخیره شده در سرورها ، ساختمانهای اداری ، کلینیکهای بزرگ و مدارس دولتی و همچنین سایر سازمانهای دارای اطلاعات مهم می باشد.

 چرا باید یک دکترای امنیت داخلی دریافت کرد؟

تحلیلگران پرشین اپلای دریافت این درجه را توصیه می کنند زیرا اطلاعات مربوط به قرن 21 بسیار مهم است و باید از آن اطمینان حاصل شود. حملات هکرها معمول است ، از این رو امنیت برای بسیاری از شرکت ها مهم است. حقوق و دستمزد به اندازه سازمان و مقدار داده های بدون اطمینان بستگی دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

14

1

لهستان

8

2

پرتغال

8

3

انگلستان

7

4

اوکراین

5

5

ایالات متحده

5

6

چک

3

7

صربستان

3

8

اسپانیا

3

9

استرالیا

2

10

 

chat