پرشین اپلای

تدارکاتکارشناسی در تدارکات

برنامه های کارشناسی در تدارکات

1126

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

3246  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

67797  دلار

 

لیسانس تدارکات کیست؟

لجستیک علمی است که سازمان فعالیتهای مشترک مدیران را در بخشهای مختلف بررسی می کند. بر این اساس ، متخصصان تدارکات متخصصانی هستند که شایستگی آنها شامل بهینه سازی فرآیندهای تأمین ، حمل و نقل و ذخیره سازی محصولات است.

 وظایف کارشناسی تدارکات چیست؟

یک متخصص تدارکات بهترین هماهنگی را در فرآیند تحویل برای تنظیم مسیر مسیریابی کالا انجام می دهد. لجستیک ها همچنین در ذخیره سازی و تحویل کالا مشغول هستند بنابراین کار انبار و خدمات حمل و نقل را کنترل و هماهنگ می کند.

 لیسانس تدارکات از کجا می تواند موقعیت کاری پیدا کند؟

دامنه کار یک لجستیک به دو بخش انبار و حمل و نقل تقسیم می شود. بنابراین پس از فارغ التحصیلی ، یک کارشناسی تدارکات می تواند در بسیاری از شاخه های صنعت و تولید کار کند ، جایی که پایانه های انبار برای ذخیره سازی کالا و خدمات حمل و نقل وجود دارد ، که به انتقال محصولات از سایت های تولید به محل های ذخیره سازی متوسط ​​و نقاط فروش مشغول هستند.

 چرا باید لیسانس تدارکات را لیسانس بگیرید؟

کارشناسان پرشین اپلای توصیه می کنند که تحصیلات خود را در مقطع لجستیک به عنوان لیسانس لجستیک و مدیریت زنجیره تامین انجام دهید که با چشم انداز خوب و درآمد مشخص می شود.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

383

1

ایالات متحده

106

2

لهستان

63

3

مکزیک

40

4

روسیه

37

5

آلمان

32

6

مراکش

28

7

فرانسه

22

8

تایلند

21

9

کامرون

18

10

 

کارشناسی ارشد تدارکات

برنامه های کارشناسی ارشد در تدارکات

550

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 3587دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

67797 دلار

 

استاد تدارکات کیست؟

لجستیک علمی است که سازمان فعالیتهای مشترک مدیران را در بخشهای مختلف بررسی می کند. دانشجویان پس از اخذ مدرک لیسانس می توانند دوره های کارشناسی ارشد تدارکات را ادامه دهند. کارشناسی ارشد در تدارکات تخصص لجستیک را با جزئیات بیشتری مطالعه می کند.

 وظایف کارشناسی ارشد تدارکات چیست؟

یک استاد تدارکات بهترین گزینه را در فرآیند تحویل با انتخاب مسیریابی کالا هماهنگ و انتخاب می کند. تدارکات درگیر ذخیره سازی و تحویل کالا هستند ، بنابراین کار انبار و خدمات حمل و نقل را به همراه بخش فروش کنترل و هماهنگ می کنند .

 استاد تدارکات کجا می تواند کار کند؟

دامنه کار لجستیک به دو بخش انبار و حمل و نقل تقسیم می شود. بنابراین ، پس از فارغ التحصیلی ، یک استاد تدارکات می تواند در بسیاری از شاخه های صنعت حمل و نقل و تولید کار کند ، در جایی که پایانه های انبار و یک سرویس حمل و نقل وجود دارد ، می توان کار را پیدا کرد. داشتن استاد باید برای ارتقا به پست مدیر تدارکات ، یا رئیس بخش تدارکات و مدیر تدارکات ارتقا یابد.

 چرا باید در مقطع کارشناسی ارشد در تدارکات بنشینید؟

کارشناسان پرشین توصیه می کنند تحصیل در رشته تدارکات را به عنوان حرفه ای برای یک استاد لجستیک و مدیریت زنجیره تامین با چشم انداز شغلی خوب و درآمد مشخص کنید.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

73

1

لهستان

45

2

آلمان

32

3

فرانسه

26

4

مراکش

26

5

ایالات متحده

25

6

روسیه

21

7

انگلستان

18

8

مکزیک

17

9

اوکراین

17

10

 

دکتر فلسفه در تدارکات

برنامه های دکترا در تدارکات

84

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

2861  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 67797 دلار

 

دکترای تدارکات کیست؟

دکتر فلسفه در لجستیک یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که بر اساس یک پایان نامه اعطا می شود. لجستیک از ابتدا تا انتها بر روی محصولات تمرکز دارد - همراه با تجزیه و تحلیل محل قرارگیری محصول در پیشخوان فروش. لجستیک یک موضوع چند رشته ای است. این مفاهیم مهندسی صنایع ، مهندسی سیستم ، مدیریت عملیات ، تدارکات ، تدارکات ، فناوری اطلاعات و بازاریابی را با هم ترکیب می کند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف دکترای تدارکات چیست؟

وظایف اصلی برای دکترای لجستیک: داشتن مهارتهای نرم و فنی ، روشهای برنامه ریزی ، کنترل جریان ، برنامه ریزی و همچنین مهارتهای سازمانی و تحلیلی.

 دکترای تدارکات از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

دارندگان دکترا در لجستیک می توانند موقعیت هایی را به عنوان هماهنگ کننده نرخ ، مدیر فناوری و نوآوری ، تحلیلگر آمادگی لجستیک و متخصص تدارکات مرکز داده پیدا کنند.

 چرا باید دکترای تدارکات بگیرید؟

کارشناسان شرکت پرشین اپلای مشاوره برگزاری دکتر فلسفه در تدارکات را به عنوان یک حرفه جالب ارائه می دهند. دکترا در لجستیک دارای فرصت های شغلی خوب و همچنین درآمد پایدار هستند. فارغ التحصیلان دارای دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری نسبت به لیسانس ها و فوق لیسانس ها در همان مطالعه کسب می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

13

1

لهستان

8

2

روسیه

6

3

فرانسه

4

4

چک

3

5

ژاپن

3

6

قزاقستان

3

7

ایالات متحده

3

8

الجزایر

2

9

بوسنی و هرزگوین

2

10

 

chat