پرشین اپلای

تاریخ باستانلیسانس تاریخ باستان

برنامه های کارشناسی در تاریخ باستان

3884

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

8287 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

66748 دلار

 

مدرک کارشناسی در تاریخ باستان چیست؟

تاریخ باستان از آغاز تاریخ مکتوب تا قرون وسطی تمدن های باستان را مطالعه می کند. یک دوره لیسانس در تاریخ باستان دوره هایی را در زمینه امپریالیسم یونان ، یونانی و لاتین ، اساطیر کلاسیک ، هنرها و معماری باستان ، تمدن های یونان و روم ، امپراطورهای روم ، بررسی جهان باستان ، ارتباطات میراث ، جنگ یونان ارائه می دهد.

 تعهد دانش آموخته تاریخ باستان چیست؟

وظایف یک فارغ التحصیل در تاریخ باستان می تواند شامل انجام تحقیقات و کاوش های تاریخی ، آموزش دانش آموزان ، نوشتن و ویرایش مقالات ، ترجمه از زبان های باستان ، سازماندهی نمایشگاه ها و تورها برای مشتریان ، کار با بایگانی ها و مصنوعات باشد.

 بعد از اتمام دوره لیسانس تاریخ باستان چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک History منجر به مشاغلی مانند یک مورخ ، یک کیوریتور ، یک مدرس تاریخ باستان ، یک مدیر تاریخی ، یک معلم ، یک نویسنده ، یک کتابدار ، یک مترجم از یونانی / لاتین می شود. متخصصان تاریخ باستان در موزه ها ، اماکن تاریخی و فرهنگی ، کتابخانه ها ، موسسات و دانشگاه ها ، مدارس فعالیت می کنند.

چرا می توان لیسانس تاریخ باستان را دریافت کرد؟

متخصصان حرفه ای persianapply.ir توصیه می کنند که کسانی که به تاریخ تمدن های یونان ، روم و مصر علاقه مند هستند ، مدرک تاریخ باستان را به پایان برسانند. مدرک تاریخ شامل بهبود مهارت های ارتباطی و تحلیلی ، کسب دانش در مورد روش علمی و تحقیقات تاریخی است. حقوق مورخ در ایالات متحده آمریکا با 44890 دلار سالانه تقریباً می باشد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1408

1

هند

613

2

چین

239

3

روسیه

156

4

انگلستان

110

5

کانادا

69

6

ژاپن

64

7

فرانسه

62

8

برزیل

49

9

مکزیک

46

10

 

استاد تاریخ باستان

برنامه های کارشناسی ارشد در تاریخ باستان

1980

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 5571 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 66748 دلار

 

چه کسی استاد تاریخ باستان است؟

استاد در تاریخ باستان دانش آموزی است که به مطالعه فرهنگ ، تاریخ باستان ، حسابداری ، روزنامه نگاری ، حقوق ، مطالعات موزه ای و ادبیات می پردازد. فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی باید مهارت هایی مانند حل و برنامه ریزی خوب مسئله ، تفکر عینی ، آزاد اندیشی ، استقلال فکری و توانایی کار خوب در یک تیم را داشته باشند.

 وظایف اصلی استاد در تاریخ باستان چیست؟

یک استاد تاریخ باستان باید تعدادی از وظایف را انجام دهد ، آنها شامل جمع آوری داده های تاریخی از منابع معتبر ، تحقیق درباره وقایع تاریخی یک کشور یا منطقه خاص ، تهیه و بررسی انتشارات و نمایشگاه ها در موزه ها ، و همچنین ردیابی تحولات تاریخی در یک مورد خاص است. منطقه همراه با حفظ و حفظ نسخه های خطی ، سوابق و سایر آثار باستانی.

 یک استاد تاریخ باستان از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

استادان تاریخ باستان معمولاً توسط موزه ها ، مدارس ، دانشگاه ها ، شرکت های انتشاراتی ، موسسات آموزش عالی ، شرکت های انتشاراتی و دولت های محلی و ملی استخدام می شوند. محبوب ترین مشاغل تحصیلات تکمیلی شامل مدیر میراث ، بایگانی ، افسر آموزش موزه ، روزنامه نگار ، معلم دبیرستان ، کتابدار دانشگاهی ، باستان شناسان و بسیاری دیگر است.

 چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد در تاریخ باستان دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل تقاضای زیاد مورخان تحصیل کرده در این زمینه ، دریافت مدرک کارشناسی ارشد در تاریخ باستان را توصیه می کنند. متوسط ​​حقوق یک استاد در تاریخ باستان تقریباً 30000 و 80000 دلار در سال است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

407

1

هند

305

2

چین

142

3

روسیه

121

4

انگلستان

89

5

فرانسه

55

6

اوکراین

44

7

برزیل

39

8

ژاپن

35

9

آلمان

32

10

 

دکتر فلسفه تاریخ باستان

برنامه های دکترا در تاریخ باستان

879

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

 4875 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

66748  دلار

 

دکترای تاریخ باستان چه کسی است؟

دکتر فلسفه در تاریخ باستان یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که بر اساس یک پایان نامه اعطا می شود. تاریخ باستان جامعه ، فرهنگ ، سیاست و دنیای فکری تمدن های قدیمی مانند مصر ، یونان یا روم را مطالعه می کند. دکترای تاریخ باستان اطلاعاتی در مورد تاریخ و جامعه باستان ، از آغاز تمدن کلاسیک تا سقوط امپراتوری روم ، فراهم می کند.

وظایف دکترای تاریخ باستان چیست؟

وظایف اصلی دکترای تاریخ باستان: داشتن مهارت های مرتبط با آموزش تاریخ تمدن های باستان در سطح دانشگاه ، مهارت های مرتبط با تحقیقات تاریخی و ارتباطات برای اهداف مختلف حرفه ای. توانایی استفاده از نظریه ها و روش های مناسب در زمینه های اصلی از طریق پروژه های تحقیقاتی مستقل.

 دکترای تاریخ باستان از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای دکترای تاریخ باستان شغل خود را در آموزش عالی توسعه می دهند یا در پروژه های تحقیقاتی سطح بالا در زمینه آثار کلاسیک و تاریخ باستان کار می کنند. فارغ التحصیلان شغلی در آموزش موزه و روزنامه نگاری دارند.

 چرا باید دکترای تاریخ باستان را دریافت کنید؟

کارشناسان شرکت آموزش پرشین اپلای برای دریافت تحصیلات در این مطالعه توصیه می کنند زیرا فارغ التحصیلان دکتری تاریخ باستان از فرصت های شغلی آینده خوبی برخوردار هستند و همچنین درآمد پایداری دارند. فارغ التحصیلان دارای دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری نسبت به لیسانس و استاد در همان مطالعه دارند. یک دارنده حقوق دکترای فلسفه تقریباً 62933 - 70563 دلار در سال است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

146

1

ایالات متحده

124

2

هند

84

3

چین

61

4

انگلستان

35

5

فرانسه

25

6

ایتالیا

25

7

برزیل

24

8

اوکراین

24

9

اسپانیا

22

10

 

chat