پرشین اپلای

مطالعات آسیالیسانس مطالعات آسیا

برنامه های لیسانس در مطالعات آسیایی

3032

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

8454 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

70137 دلار

 

مدرک لیسانس در مطالعات آسیایی چیست؟

مطالعات آسیایی فرهنگ ، ادبیات ، فلسفه ، تاریخ و سیاست کشورهای آسیایی و مناطقی مانند ژاپن ، چین ، هند ، تبت ، کره و غیره را پوشش می دهد. یک مدرک لیسانس در مطالعات آسیایی متخصصان را برای زمینه های مختلف از جمله روابط بین الملل ، مطالعات فرهنگی ، ترجمه آماده می کند ، بازاریابی و تجارت بین المللی.

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مطالعات آسیایی چیست؟

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مطالعات آسیایی از جمله توسعه یک استراتژی جهانی ، سازمان فروش و بازاریابی بین المللی ، مطالعه فرهنگ آسیا ، زبان ها و حفظ روابط بین الملل متنوع است.

 بعد از اخذ مدرک لیسانس در مطالعات آسیایی چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک لیسانس در مطالعات آسیایی اجازه کار در مترجم ، مدیر بازاریابی بین المللی ، خبرنگار خارجی ، دیپلمات ، مدیر روابط بین الملل را می دهد. فارغ التحصیلان مطالعات آسیایی برای مشاغل بین المللی ، ارگان های دولتی ، شرکت های رسانه ای و موسسات تحقیقاتی کار می کنند.

 دلایل اتمام دوره لیسانس در مطالعات آسیایی چیست؟

 Persianapply.ir توصیه می کند که یک مدرک در رشته مطالعات آسیایی را تکمیل کنید به این دلیل که این تحصیلات تکمیلی برای شرکت هایی که با بازار آسیا ارتباط دارند ضروری است. حرفه ای در این رشته ارتباطات و فرصت های سفر به خارج از کشور را فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

879

1

ژاپن

150

2

چین

146

3

روسیه

144

4

هند

143

5

کره جنوبی

71

6

ترکیه

71

7

آلمان

69

8

ایتالیا

65

9

انگلستان

65

10

 

کارشناسی ارشد مطالعات آسیایی

برنامه های کارشناسی ارشد در مطالعات آسیایی

1924

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

6411  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 70137 دلار

 

کارشناسی ارشد در مطالعات آسیایی چیست؟

یک مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات آسیایی با هدف توسعه مهارت های حرفه ای دانش آموزان برای بخش هایی مانند روابط عمومی ، گردشگری ، تجارت بین المللی ، مطالعات فرهنگی و سایر موارد مربوط به کشورهای آسیایی است. برنامه کارشناسی ارشد مطالعات آسیایی شامل تعمیق دانش در تاریخ ، اقتصاد ، جغرافیا ، زبان ها ، فلسفه ، جامعه شناسی منطقه انتخاب شده در میان چین ، کره ، ژاپن ، آسیای جنوبی و غیره است.

 تعهدات تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد در مطالعات آسیایی چیست؟

فارغ التحصیلان مطالعات آسیایی ممکن است در زمینه سیاست ، اقتصاد ، تاریخ ، زبانشناسی و جامعه شناسی کشورهای آسیایی تحقیق کنند ، مقالات را از / به زبانهای آسیایی بنویسند ، ترجمه کنند ، تفسیر کنند ، بازارهای آسیا را تجزیه و تحلیل کنند ، کار شعب آسیایی شرکت های بین المللی را هماهنگ کنند و با تجارت خارجی کار کنند. شرکای تجاری.

پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات آسیایی چه مشاغلی وجود دارد؟

لیست مشاغل مطالعات آسیایی شامل موقعیت هایی به عنوان مترجم ، دیپلمات ، نماینده بازرگانی ، روزنامه نگار ، مشاور مالی است. دیپلم کارشناسی ارشد در مطالعات آسیایی مشاغل علمی و آموزشی را فراهم می کند ، امکان شروع یک برنامه دکترا در این زمینه را فراهم می کند.

انگیزه برای اتمام دوره کارشناسی ارشد در مطالعات آسیایی چیست؟

پرشین اپلای کسب مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات آسیایی را برای فارغ التحصیلانی که علاقه مند به توسعه مهارت خود در مطالعه زبان های آسیایی ، اقتصاد و سیاست هستند ، توصیه می کند. شغل در مطالعات آسیایی برای یک فارغ التحصیل ارتباطی ، که عاشق فرهنگ آسیایی است و مسافرت را دوست دارد ، مناسب است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

382

1

روسیه

105

2

ژاپن

101

3

هند

96

4

چین

89

5

کره جنوبی

69

6

آلمان

61

7

انگلستان

60

8

ایتالیا

56

9

ترکیه

55

10

 

دکترای مطالعات آسیایی

برنامه های دکترا در مطالعات آسیایی

853

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

 5226دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 70137دلار

 

دکترای مطالعات آسیا کیست؟

دکترا در مطالعات آسیایی دکتری است که در منطقه خاصی در آسیا واجد شرایط است و مشتاق به دست آوردن و گسترش مهارت در فرهنگ ، زبان و ویژگی های آسیایی است. مدرک دکترا برای فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی ایجاد می شود که می خواهند در یک منطقه فرهنگی خاص متمرکز شوند ، یک تحقیق اساسی در آن انجام دهند و یک پایان نامه بنویسند. در طی مراحل مطالعه ، داوطلبان به زبان و فرهنگ مسلط می شوند و قادر به تجزیه و تحلیل از تمام مطالب ارائه شده هستند.

 وظایف اصلی دکترای علوم آسیایی چیست؟

دارندگان دکترا معمولاً کلاس های مختلف AS را تدریس می کنند ، مطالبی را در اختیار دانشجویان قرار می دهند ، تحقیقات جدید انجام می دهند و آن را منتشر می کنند. وظایف اصلی همچنین شامل درک جنبه های فرهنگی ، ترجمه / تفسیر اسناد / سخنرانی ها همراه با تجزیه و تحلیل ویژگی ها و ترتیب گزارش ها است.

 دکترا در مطالعات آسیایی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

پس از اتمام پایان نامه ، فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی می توانند در یک کشور آسیایی یا یک هلدینگ آسیایی در سراسر جهان حرفه ای شوند. دکترا می تواند در یک محیط دانشگاهی ، بخش تحقیقات ، دیپلماسی ، تجارت ، شرکت های رسانه ای ، موسسات دولتی ، سفارتخانه ها ، کنسولگری ها موقعیت داشته باشد.

 چرا باید مدرک دکترا را در مطالعات آسیایی بگیریم؟

کارشناسان شرکت persinapply.ir توصیه می کنند که مدرک دکترا را دریافت کنند ، زیرا دانش و فرصت عمیقی برای کار در یک فضای راحت در بین افراد حرفه ای با فرصت رشد شغلی فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

130

1

روسیه

115

2

کره جنوبی

37

3

چین

36

4

ژاپن

33

5

انگلستان

31

6

ایتالیا

30

7

هند

29

8

آلمان

21

9

پاکستان

20

10

 

chat