پرشین اپلای

مدیریت اضطراری و حوادثلیسانس مدیریت اضطراری و حوادث

برنامه های کارشناسی در مدیریت اضطراری و بلایا

3420

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

755 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

825000 دلار

 

مدرک لیسانس در مدیریت اضطراری و حوادث چیست؟

مدرک لیسانس در مدیریت اضطراری و حوادث شامل دانش آموزانی است که دوره های مربوط به فن آوری های مدیریت فاجعه را می خوانند ، که شامل سلاح های کشتار جمعی و همچنین حوادث مرتبط است ، این درجه سیستم های IT و مدیریت اضطراری یکپارچه را پوشش می دهد. به عنوان بخشی از مدرک لیسانس در مدیریت اضطراری و حوادث ، دانشجویان مهارت های رهبری را یاد می گیرند که شامل تفکر انتقادی و ارتباطات است.

 وظایف دانشجوی تحصیلات تکمیلی مدیریت اضطراری و حوادث چیست؟

وظایف دانشجوی تحصیلات تکمیلی مدیریت اضطراری؟ اینها شامل کمک به مشاغل و جوامع و همچنین تهیه تجهیزات و روشهای برنامه ریزی برای حوادث پیش بینی شده است ، دانش آموختگان می آموزند که چگونه برنامه ریزی و روشهای مربوط به بلایای آینده را شامل شوند ، که شامل کاهش پیامدهای مضر آنها نیز می باشد. دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اضطراری همچنین می تواند نظارت بر توزیع منابع و خدمات بهداشتی در مناطق آسیب دیده اورژانس را انجام دهد ، در حالی که مناطق آسیب دیده را از حوادث بازسازی می کند.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی مدیریت اضطراری و بلایا ، چه مشاغلی وجود دارد؟

متخصصانی که دارای مدرک لیسانس در مدیریت اضطراری و حوادث هستند می توانند شغل خود را به عنوان یک برنامه ریز اضطراری یا به عنوان یک افسر ایمنی عمومی یا یک آتش نشان پیدا کنند ، از دیگر فرصت های شغلی می توان به عنوان مدیر تداوم تجارت نام برد. مکان های احتمالی استخدام مدرک لیسانس در مدیریت اضطراری و حوادث سازمان های ایمنی عمومی و کمک به بلایا ، از جمله بخش های امنیتی مختلف هستند.

 انگیزه اخذ مدرک لیسانس در مدیریت اضطراری و حوادث چیست؟

پرشین اپلای توصیه می کند که مدرک لیسانس خود را در زمینه مدیریت فاجعه بدست آورید زیرا این تخصص مورد نیاز است. به دنبال آن ، در سالهای اخیر جهان از بلایای بی شماری مانند زلزله ، طوفان ، سیل رنج برده است. مدرک لیسانس در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت اضطراری و بلایای طبیعی نقش مهمی در کمک به مردم برای آماده سازی املاک خود برای حوادث و همچنین کاهش اثرات حوادث فاجعه بار در خانه ها ، جوامع و مشاغل فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

832

1

چین

526

2

هند

412

3

روسیه

169

4

ژاپن

87

5

انگلستان

71

6

آلمان

67

7

فرانسه

51

8

نیجریه

51

9

کانادا

46

10

 

کارشناسی ارشد مدیریت اضطراری و بلایا

برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت اضطراری و بلایا

1933

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

779 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

825000 دلار

 

کارشناسی ارشد مدیریت اضطراری و حوادث چه کسی است؟

کسی را که تحصیل کرده و مدرک کارشناسی ارشد را در مدیریت اضطراری و بلایا دریافت کرده است ، می تواند یک متخصص در این زمینه نامیده شود. هدف اصلی این رشته جلوگیری از شرایط اضطراری است که شامل کمک به مناطق فاجعه است ، بنابراین از مرگ و زخمی شدن افراد جلوگیری می کند.

 کارشناسی ارشد مدیریت اضطراری و حوادث چه رشته هایی را مطالعه می کند؟

دانشجویان مطالعه وظایف رشته های مدیریت (غیر خاص) را پوشش می دهند. فارغ التحصیلان می آموزند که چگونه افراد و سایر مطالب را سازماندهی کنند ، و غیره. علاوه بر این ، این دوره تخصصی است که در آن زبان آموزان از جمله زمینه ها بلایای طبیعی را مطالعه می کنند. کسی را که تحصیل کرده و مدرک کارشناسی ارشد را در مدیریت اضطراری و بلایا دریافت کرده است ، می تواند یک متخصص در این زمینه نامیده شود. هدف اصلی این رشته جلوگیری از شرایط اضطراری است که شامل کمک به مناطق فاجعه است ، بنابراین از مرگ و زخمی شدن افراد جلوگیری می کند. شرایط منتهی به آنها ، همراه با چگونگی پیش بینی فاجعه های آینده.

 کارشناسی ارشد مدیریت اضطراری و حوادث از کجا می تواند شغل پیدا کند؟

فردی که مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اضطراری و حوادث را دریافت کرده است در سازمان های تخصصی کار می کند که خطر افرادی را که زندگی آنها در معرض خطر است کاهش می دهد. فرصت های شغلی  ارشد اضطراری و مدیریت بلایا شامل مناطق و سازمان های فاجعه ای است که برای ایجاد امنیت در زندگی در معرض خطر ، سایر زمینه های اشتغال شامل کارخانه ها و شرکت های تولیدی ، همراه با بخش های پزشکی ، و همچنین سازمان های زیست محیطی است.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت اضطراری و حوادث را دریافت کنید؟

گروه تجزیه و تحلیل استخدام گروه پرشین اپلای ، اخذ مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت اضطراری و بلایا را برای دانشجویانی که مجموعه مهارت هایی برای سازماندهی و برنامه ریزی دارند که شامل توانایی پایداری از نظر عاطفی است ، توصیه می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

332

1

ایالات متحده

319

2

چین

195

3

روسیه

118

4

آلمان

54

5

ژاپن

51

6

فرانسه

50

7

انگلستان

48

8

مکزیک

34

9

ایران

33

10

 

دکترای مدیریت اضطراری و حوادث

برنامه های دکترا در مدیریت اضطراری و بلایا

553

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

977 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

825000 دلار

 

 دکترای مدیریت اضطراری و حوادث چه کسی است؟

دکترای مدیریت اضطراری و حوادث دانشجویی است که دکترای مدیریت بلایا ، تداوم تجارت ، مدیریت امنیت ، خطرات زیست محیطی و امنیت بین المللی دارد. فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی باید از توانایی هایی مانند ظرفیت برای حفظ آرامش در شرایط فاجعه بار استرس زا ، رویکرد منطقی ، مهارت های تحلیلی و حل مسئله و نگرش انعطاف پذیر برخوردار باشند.

 وظایف اصلی دکترای مدیریت اضطراری و حوادث چیست؟

دکترای وظایف مدیریت اضطراری و حوادث شامل هماهنگی اقدامات مربوط به مقابله با حوادث یا مدیریت بحران ، نوشتن و اجرای برنامه ها و گزارش های توسعه ایمنی ، برنامه ریزی برای خطرات احتمالی ، توسعه و انجام آزمایشات و ارزیابی برنامه های مدیریت اضطراری ، برقراری ارتباط با خدمات اورژانس و اطلاع از آنها مقررات فدرال ، ایالتی و محلی تأثیرگذار بر برنامه های اضطراری.

 دکترای مدیریت اضطراری و حوادث از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترای مدیریت اضطراری و حوادث معمولاً توسط مقامات محلی ، پلیس ، سازمان های دولتی ، آژانس های توسعه منطقه ای و بسیاری دیگر استخدام می شوند. مشاغل محبوب برای تحصیلات تکمیلی ، افسر برنامه ریزی / مدیریت اضطراری ، برنامه ریزان احتمالی بلایا و مدیران آمادگی اضطراری هستند.

 چرا باید مدرک دکترای مدیریت اضطراری و حوادث را دریافت کرد؟

تحلیلگران پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای دکترا در این زمینه ، دریافت مدرک دکترای مدیریت اضطراری و بلایا را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

87

1

چین

73

2

هند

71

3

روسیه

44

4

انگلستان

17

5

ژاپن

15

6

پاکستان

14

7

ترکیه

13

8

برزیل

11

9

فرانسه

11

10

 

 

chat