پرشین اپلای

مهندسی انرژی و نیرولیسانس مهندسی انرژی و نیرو

برنامه های کارشناسی در مهندسی انرژی و نیرو

10183

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

3978 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

87000 دلار

 

مدرک کارشناسی مهندسی انرژی و نیرو چیست؟

انرژی و انرژی مهندسی یک رشته مهندسی است که شامل مطالعه ، طراحی و نگهداری منابع انرژی ، نیروگاه ها ، خدمات و سیستم های انرژی است. مدرک کارشناسی در مهندسی انرژی و نیرو شامل دوره های مهندسی برق ، فیزیک ، حساب ، سلول های سوختی و ذخیره انرژی ، مدل سازی سیستم ها است.

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مهندسی انرژی و نیرو چیست؟

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مهندسی انرژی و نیرو شامل طراحی و نگهداری نیروگاه ها و سیستم های انرژی ، نظارت بر توربین ها ، دیگهای بخار و ژنراتورها ، مدیریت نیروگاه ها ، توسعه فن آوری های انرژی است. محققان در مهندسی انرژی همچنین منابع جایگزین انرژی و روش های بهبود بهره وری انرژی را مطالعه می کنند.

پس از اخذ مدرک کارشناسی مهندسی انرژی و نیرو چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک کارشناسی در مهندسی انرژی و انرژی امکان استخدام به عنوان مهندس انرژی ، متخصص مدیریت انرژی ، تکنسین توربین را فراهم می کند. فارغ التحصیلان مهندسی انرژی در نیروگاه ها ، موسسات تحقیقاتی ، سازمان های دولتی و تجاری ، نیروگاه های صنعتی کار می کنند.

دلایل اتمام دوره کارشناسی مهندسی انرژی و نیرو چیست؟

پرشین اپلای به دلیل تقاضای این دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، تکمیل مدرک مهندسی انرژی و نیرو را توصیه می کند. مدیریت موثر انرژی نقش مهمی در عملکرد صحیح صنعت ، سازمانهای عمومی و مشاغل و همچنین خانوارها دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1،538

1

چین

1،459

2

ایالات متحده

1،355

3

مکزیک

426

4

روسیه

279

5

اندونزی

212

6

ژاپن

208

7

فرانسه

203

8

ایران

199

9

کره جنوبی

157

10

 

کارشناسی ارشد مهندسی انرژی و نیرو

برنامه های کارشناسی ارشد در مهندسی انرژی و نیرو

6111

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 3613 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

87000  دلار

 

چه کسی استاد مهندسی انرژی و نیرو است؟

در دنیای مدرن ما ، برق یکی از با ارزش ترین و مهمترین منابع تقریباً هم تراز آب و غذا است. با این حال ، به راحتی نمی توان برق را به دست آورد. تولید آن نیاز به فرآیندهای پیچیده تبدیل دارد. طراحی این سیستم ها که به طور کارآمد این فرایندها را اتفاق می اندازند ، به علاوه اجرای آنها دقیقاً همان کارهایی است که استاد انرژی و مهندسی نیرو انجام می دهد.

کارشناسی ارشد مهندسی انرژی و نیرو چه وظایفی دارد؟

داشتن مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی نیرو منجر به داشتن مهارت های قابل اجرا می شود ، که بیشتر آنها را می توان برای ایجاد و شبیه سازی سیستم های قدرت ، بر اساس اهداف خاص استفاده کرد. تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها راه حل های انرژی جایگزین (خورشیدی ، باد ، انرژی زمین گرمایی) را اجرا کنید. تعمیر و نگهداری ، تعمیر و آزمایش هرگونه تجهیزات مربوط به سیستم.

یک استاد انرژی و مهندسی نیرو می تواند چه شغلی داشته باشد؟

شرکتهای بزرگ تولیدی دارای سیستمهای برق به عنوان بخشی از تأسیس خود هستند ، به دنبال آن ، شرکتهای صنعتی به یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی دارای مدرک مهندسی نیرو به عنوان مهندس ارشد سیستم قدرت و همچنین مهندس طراحی منبع تغذیه یا یک مشاور فنی نیاز دارند.

چرا باید مدرک کارشناسی ارشد را در رشته مهندسی انرژی و نیرو دریافت کنید؟

تحلیلگران حرفه ای  پرشین اپلای توصیه می کنند اگر دوست دارید هم با دست و هم ذهن خود کار کنید و می خواهید فرصتی برای حرفه ای شدن در یک محیط دوستانه و ایمن داشته باشید و حقوق بالایی دریافت کنید ، قطعاً باید به دنبال دریافت این درجه باشید.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1،160

1

چین

640

2

ایالات متحده

408

3

فرانسه

232

4

روسیه

208

5

مکزیک

181

6

ایران

177

7

ژاپن

173

8

آلمان

136

9

ترکیه

113

10

 

مدرک دکترای مهندسی انرژی و نیرو

برنامه های دکترا در مهندسی انرژی و نیرو

2090

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

 4095 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

87000  دلار

 

دکترای انرژی و مهندسی نیرو کیست؟

دکترای انرژی و انرژی مهندسی ریاضیات ، فیزیک ، شیمی همراه با مهندسی اقتصادی و حفاظت از محیط زیست است. دکترا در زمینه بهینه سازی بهره وری انرژی ، طراحی و ساخت تأسیسات انرژی ، توسعه فناوری های جایگزین انرژی فعالیت می کنند. مهندسان انرژی در مورد تبدیل منابع انرژی (گاز ، ذغال سنگ ، نیروگاه آبی ، انرژی هسته ای ، انرژی خورشیدی یا بادی) به برق ، مهندسان انرژی استفاده از منابع انرژی را ممیزی می کنند و روش هایی برای بهبود آن پیشنهاد می کنند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف دکترای انرژی و انرژی چیست؟

وظایف یک نامزد دکترا شامل تجهیزات عملیاتی و نظارت ، ارائه مشاوره ، تهیه گزارش های فنی ، هماهنگی با تأمین کنندگان و سازندگان ، بررسی و تأیید کار طراحی است. از ویژگی های مهم مهندس انرژی دکتری می توان به مهارت های ارتباطی قوی ، حل مسئله ، خود انگیزش ، مهارت کامپیوتر و توانایی کار در چندین پروژه اشاره کرد.

 دکترای انرژی و قدرت از کجا می تواند حرفه ای را شروع کند؟

مدرک دکترای مهندسی انرژی و نیرو توسط شرکت های خصوصی و دولتی ، دانشگاه ها ، موسسات تحقیقاتی استخدام می شود. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی شامل فن مهندسی برق ، مهندس طراحی برق ، مهندس نیروگاه ، تحلیلگر ارشد تحقیقات است.

 چرا باید مدرک دکترای مهندسی انرژی گرفت؟

کارشناسان پرشین اپلای به دلیل تقاضای دانشگاهیان در این زمینه همراه با فرصت های شغلی مناسب ، دریافت دکترای مهندسی نیرو را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

299

1

چین

203

2

ایالات متحده

170

3

روسیه

101

4

فرانسه

89

5

ایران

74

6

ژاپن

65

7

مکزیک

58

8

پاکستان

39

9

کره جنوبی

38

10


chat