پرشین اپلای

داروسازیلیسانس داروسازی

برنامه های لیسانس در داروسازی

2316

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 4951 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

117566  دلار

 

مدرک کارشناسی داروسازی چیست؟

درجه لیسانس داروسازی دانش نظری و آموزش عملی در زمینه علوم دارویی را ارائه می دهد. دانشجویان دوره های شیمی آلی و معدنی ، بیوشیمی ، داروسازی ، فیزیولوژی و غیره را دارند.

 وظایف دانشجوی کارشناسی داروسازی چیست؟

برای تبدیل شدن به یک داروساز ، دانشجو باید دانش خود را در مورد نقش های درمانی داروها ، فارماکودینامیک ، عوارض جانبی ، فعل و انفعالات بالقوه بین داروها ، استانداردهای تولید و توزیع دارو کسب کند. بعلاوه ، یک داروساز باید بتواند این دانش را به راحتی در اختیار بیماران قرار دهد.

پس از اتمام دوره لیسانس داروسازی چه مشاغلی موجود است؟

تحصیلات در رشته داروسازی بسیار خاص است. مدرک لیسانس داروسازی فرصتی را برای فعالیت در صنعت داروسازی در موقعیت هایی مانند داروساز ، نماینده فروش یا یک دانشمند تحقیقاتی فراهم می کند.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس داروسازی چیست؟

متخصصان شرکت پرشین اپلای توصیه می کنند که مدرک داروسازی را کسب کنند ، زیرا داروخانه شرایط راحت کار را فراهم می کند. امروزه صنعت داروسازی صنعتی پررونق است. علاوه بر این ، این حرفه با استرس کم و حقوق بالا مشخص می شود.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

412

1

چین

347

2

هند

306

3

ژاپن

78

4

انگلستان

61

5

پاکستان

54

6

روسیه

54

7

کانادا

42

8

فیلیپین

38

9

بنگلادش

36

10

 

کارشناسی ارشد داروسازی

برنامه های کارشناسی ارشد در داروسازی

1305

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 4828 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

117،566  دلار

 

کارشناسی ارشد داروسازی کیست؟

فارماکولوژی علمی است که نحوه تأثیر یک ماده دارویی بر بدن انسان و حیوانات را تعریف می کند. بر این اساس ، داروساز می تواند با یک متخصص واجد شرایط در زمینه تولید ، تحقیق و فروش داروها تماس بگیرد.

وظایف اساسی کارشناسی ارشد داروسازی چیست؟

یک استاد داروسازی دانش لازم در مورد قوانین ارائه کمک های اولیه ، طبقه بندی اهداف داروها و دستگاه های پزشکی ، و اصول تجارت و اقتصاد دارویی را دارد. یک داروساز داروها را تولید و بهبود می بخشد ، انواع داروها را تهیه می کند: قرص ، پودر ، پماد و معجون. داروسازان فن آوری تهیه مواد دارویی را بهبود می بخشند و همچنین در مورد خصوصیات دارویی و قوانین استفاده به مشتریان مشاوره می دهند.

استاد داروسازی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

داروسازان در موسسات تحقیقاتی ، آزمایشگاه ها و بنگاه ها و موسسات برای جمع آوری و فرآوری گیاهان دارویی کار می کنند. یک داروساز در داروخانه ها ، شرکت های عمده فروشی دارو ، تولید دارو و آزمایشگاه کار می کند.

چرا باید در داروسازی فوق لیسانس بگیریم؟

کارشناسان پرشین اپلای دریافت مدرک داروسازی را توصیه می کنند زیرا این حرفه چشم انداز شغلی و درآمد خوبی دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

273

1

چین

129

2

ایالات متحده

124

3

ژاپن

67

4

انگلستان

45

5

پاکستان

42

6

روسیه

41

7

ترکیه

24

8

بنگلادش

23

9

فرانسه

23

10

 

دکترای داروسازی

برنامه های دکترا در داروسازی

617

سالهای تحصیل

2-4

متوسط شهریه

6191  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

117566  دلار

 

دکترای داروسازی چه کسی است؟

دکترای داروسازی دکتری است که هدف آن معاینه دارو ، عفونت و مصونیت ، روش های داروخانه است و مشتاق است مهارت خود را در زمینه مورد نیاز برای اکتشاف اصلی افزایش دهد تا به عنوان یک محقق دارویی تبدیل شود. دوره دکترا برای فارغ التحصیلان آموزش تحقیقاتی یکپارچه و گسترده ای را که برای حرفه بعدی لازم است فراهم می کند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

وظایف اصلی دکترای داروسازی چیست؟

داوطلبان دکترا باید آماده باشند تا اطلاعات پزشکی دقیق را برای همه برنامه های بالینی ، مدیریت و توزیع دارو ، برای حفظ محیط کار امن فراهم کنند. دکترا پرونده های داروخانه را حفظ می کند ، وضعیت دارو را کنترل و ارزیابی می کند و همچنین با مراکز بهداشتی و درمانی همکاری می کند.

دکترای داروسازی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

پس از اتمام پایان نامه ، دکترای تخصصی در موسسات تحقیقاتی و شرکت های دارویی و بیوتکنولوژی بین المللی فعالیت می کنند. تحصیلات تکمیلی در مراکز بهداشتی ، کلینیک های خصوصی ، بخش غذا و نوشیدنی مورد نیاز است. گروه های دانشگاهی طیف گسترده ای از جای خالی را برای فارغ التحصیلان فراهم می کنند.

چرا باید مدرک دکترای داروسازی بگیریم؟

کارشناسان پذیرش تحصیلی پرشین اپلای اخذ مدرک در این صنعت را توصیه می کنند ، زیرا HEI به دنبال دکترا می رود تا در میان کارگران باتجربه موقعیت داشته باشد و همچنین برای نامزدهای دکتری حقوق و مزایای شغلی در HEI را فراهم کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

114

1

ایالات متحده

113

2

چین

41

3

ژاپن

33

4

پاکستان

27

5

روسیه

27

6

انگلستان

18

7

فرانسه

11

8

ایران

11

9

مالزی

10

10

 

chat