پرشین اپلای

مهندسی برقکارشناسی مهندسی برق

برنامه های کارشناسی مهندسی برق

10183

سالها تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

3978 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 63806 دلار

 

مدرک کارشناسی مهندسی برق چیست؟

لیسانس مهندسی برق فارغ التحصیلان را برای مطالعه برق و فن آوری و کار با طیف گسترده ای از دستگاه ها آماده می کند. برنامه مطالعه شامل دوره هایی در ریاضیات ، علوم طبیعی ، فناوری ، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری و ... است.

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مهندسی برق چیست؟

برای تبدیل شدن به یک مهندس برق ، دانشجو باید مهارتهایی را در زمینه آزمایش و نظارت بر ساخت دستگاههای الکتریکی بدست آورد ، به عنوان مثال ، میکرو تراشه ها ، موتورهای الکتریکی ، طراحی تجهیزات تولید برق و برق ، بهبود خصوصیات دستگاه ، مدلسازی مدارهای الکتریکی.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی مهندسی برق ، چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک کارشناسی مهندسی برق امکان اشتغال به عنوان مهندس برق / الکترونیک ، مهندس طراحی ، تحلیلگر سیستم ، مشاور فناوری اطلاعات و مدیر پروژه را فراهم می کند. تحصیلات تکمیلی در بخشهای مختلف صنعت از جمله هوا فضا ، هسته ای ، نفت و گاز ، تولید برق و سایر موارد مورد تقاضا است.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس مهندسی برق چیست؟

تحلیلگران شرکت  persianapply.ir توصیه می کنند دوره لیسانس خود را در رشته مهندسی برق تکمیل کنند ، زیرا این موقعیت یک محیط کار پایدار را فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1،538

1

چین

1،459

2

ایالات متحده

1،355

3

مکزیک

426

4

روسیه

279

5

اندونزی

212

6

ژاپن

208

7

فرانسه

203

8

ایران

199

9

کره جنوبی

157

10

 

کارشناسی ارشد مهندسی برق

برنامه های کارشناسی ارشد در مهندسی برق

6111

سالها تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 3613 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

63806  دلار

 

کارشناسی ارشد مهندسی برق چیست؟

مهندسی برق رشته ای است که با توسعه ، بهره برداری و بهینه سازی قطعات الکترونیکی ، مدارها و دستگاه های الکترونیکی ، تجهیزات و سیستم های فنی همراه است. هدف کارشناسی ارشد در مهندسی برق آماده سازی متخصصان با دانش و مهارت در ارتباطات بی سیم ، پردازش سیگنال دیجیتال ، ارتباط دیجیتال ، کنترل بهینه و قوی ، دستگاه های نیمه هادی است.

 وظایف کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد مهندسی برق چیست؟

متخصص در طراحی مهندسی برق ، آزمایش و نگهداری دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی ، ارائه پشتیبانی فنی ، نظارت بر تکنسین ها ، انجام تحقیقات ، توسعه سیستم های الکتریکی ، حل مشکلات فنی ، اطمینان از کیفیت محصولات.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد مهندسی برق ، چه گزینه های شغلی موجود است؟

لیست مشاغل مهندسی برق شامل موقعیت هایی به عنوان مهندس برق ، تحلیلگر سیستم ، مهندس انرژی ، مهندس شبکه ، مهندس طراحی است. برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی برق ورود به درجه دکترا در مهندسی و شروع یک مسیر شغلی علمی را امکان پذیر می کند.

انگیزه تکمیل مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق چیست؟

متخصصان پرشین اپلای توصیه می کنند که افرادی را که علاقه مند به حرفه تحقیق در مهندسی هستند یا فارغ التحصیلانی که می خواهند دانش خود را در این مطالعه تعمیق دهند ، مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق را تکمیل کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1،160 

1

چین

640

2

ایالات متحده

408

3

فرانسه

232

4

روسیه

208

5

مکزیک

181

6

ایران

177

7

ژاپن

173

8

آلمان

136

9

ترکیه

113

10

 

دکترای فلسفه مهندسی برق

برنامه های دکترای مهندسی برق

2090

سالها تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

 4095 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

63806  دلار

 

دکترای مهندسی برق کیست؟

دکتر فلسفه در مهندسی برق یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که براساس یک پایان نامه اعطا می شود. مهندسی برق یک رشته مهندسی حرفه ای است که با مطالعه و کاربرد برق ، الکترونیک و مغناطیس مغناطیسی سروکار دارد. مهندسی برق اکنون به طیف وسیعی از زیرشاخه ها از جمله الکترونیک ، رایانه های دیجیتال ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی نیرو ، ارتباطات از راه دور ، سیستم های کنترل ، مهندسی فرکانس رادیویی ، پردازش سیگنال ، ابزار دقیق و میکرو الکترونیک تقسیم شده است.

وظایف دکترای مهندسی برق چیست؟

وظایف دکترای مهندسی برق شامل مهارت های مرتبط با میکروالکترونیک ، به علاوه مهندسی ارتباطات الکتریکی ، و همچنین پردازش سیگنال ، همراه با مدارهای مجتمع ، که شامل الکترونیک دیجیتال و الکترونیک نوری است.

دکترای مهندسی برق از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

دکترای مهندسی برق موقعیت هایی را به عنوان مهندس هوافضا یا مهندس برق بعلاوه مهندس شبکه و همچنین تحلیلگر سیستم های الکتریکی و طراح تجهیزات الکترونیکی پیدا می کنند.

 چرا باید دکترای مهندسی برق بگیرید؟

کارشناسان شرکت آموزشی پرشین اپلای توصیه می کنند در این مطالعه تحصیلات خود را با عنوان دکترای فلسفه مهندسی برق بدست آورند زیرا این حرفه جالب است. دکترای مهندسی برق دارای فرصت های شغلی بسیاری و همچنین درآمد پایدار است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

299

1

چین

203

2

ایالات متحده

170

3

روسیه

101

4

فرانسه

89

5

ایران

74

6

ژاپن

65

7

مکزیک

58

8

پاکستان

39

9

کره جنوبی

38

10

 

chat