پرشین اپلای

حسابداریلیسانس حسابداری

برنامه های کارشناسی در حسابداری

6269

سالها تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

5656  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 118000 دلار

 

مدرک کارشناسی حسابداری چیست؟

لیسانس حسابداری فارغ التحصیلان را برای کار با اطلاعات مالی مشاغل و سازمان های مختلف آماده می کند. این مطالعه شامل حسابداری مالی ، مدیریتی و مالیاتی ، همراه با حسابرسی ، همراه با سیستم های اطلاعات حسابداری است.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی حسابداری چیست؟

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی حسابداری شامل نظارت ، تهیه اطلاعات مالی و مالیاتی شرکت ها ، مشاغل و ارگان های دولتی و همچنین کمک به مشتریان فردی برای آماده سازی برای روز مالیات ، تجزیه و تحلیل فرم های مالیاتی ، به علاوه خلاصه وضعیت مالی فعلی است.

 بعد از اتمام دوره لیسانس حسابداری چه مشاغلی وجود دارد؟

پس از اخذ لیسانس حسابداری ، فارغ التحصیلان می توانند موقعیت هایی را به عنوان یک تحلیلگر فقهی ، یک حسابدار ، یک مشاور تجاری ، همچنین یک دبیر شرکت و یک حسابدار منصوب پیدا کنند. فارغ التحصیلان رشته های حسابداری در سازمان های همه صنایع ، به عنوان مثال ، آموزش ، مشاوره ، کارآفرینی و تولید ، علاوه بر این ، تقاضا برای حسابداران برون سپاری وجود دارد.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس حسابداری چیست؟

تحلیلگران پرشین اپلای به دلیل تقاضای تحصیلات تکمیلی حسابداری ، دریافت لیسانس در حسابداری را توصیه می کنند ، زیرا سازمان ها نمی توانند بدون آنها کار کنند. شغل حسابداری به مهارت های ریاضی ، سازمانی و حل مسئله نیاز دارد. این یک محیط کار پایدار را فراهم می کند و چشم انداز شغلی را ارائه می دهد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1،627

1

چین

831

2

هند

309

3

مکزیک

271

4

روسیه

176

5

اوکراین

152

6

اندونزی

135

7

انگلستان

129

8

فیلیپین

123

9

نیجریه

97

10

 

کارشناسی ارشد حسابداری

برنامه های کارشناسی ارشد در حسابداری

2564

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

5275 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

118000 دلار

 

استاد حسابداری کیست؟

حسابداری فرایند شناسایی ، اندازه گیری ، ثبت ، انباشت ، تعمیم ، ذخیره و انتقال اطلاعات مربوط به فعالیتهای شرکت به کاربران خارجی و داخلی برای تصمیم گیری است. سمت حسابدار یکی از محبوب ترین مشاغل در زمینه اقتصاد و دارایی است. حسابداران تمام داده های مربوط به سود و زیان را بررسی می کنند و همچنین حقوق شارژ درآمد را در نظر می گیرند و تمام مشکلات خدمات مالیاتی را برطرف می کنند.

 وظایف اساسی استاد حسابداری چیست؟

وظایف یک حسابدار دارای کارشناسی ارشد حسابداری شامل مدیریت مالیات و حسابداری مدیریت ، پرداخت حقوق کارمندان شرکت یا شرکت ، پرداخت قراردادهای مدنی ، اجرای کارهایی با هدف کاهش هزینه کسر مالیات ، و ارائه گزارش های مالیاتی

 استاد حسابداری کجا می تواند کار کند؟

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی در رشته حسابداری موقعیت های حرفه ای است که نیاز به تخصص یا گواهینامه در زمینه های خاص دارد. موقعیت های حسابداری شامل حسابرسان است - حسابرسان برای بررسی صورتهای حسابداری برای طیف گسترده ای از شرکتها و سازمانها استخدام می شوند. حسابداران دولت - برای کمک به نظارت بر بودجه خود به حسابداران وابسته هستند. حسابداری عمومی - حسابداران سطح ابتدایی بر عملکردهای مالیاتی عمومی مانند حسابرسی برای مشتریان خصوصی به طور خودکار یا به عنوان بخشی از یک شرکت حسابرسی بزرگ تمرکز می کنند. حسابداران مدیریت - حسابداران مدیریت اغلب با حداقل مدرک کارشناسی ارشد و حداقل دو سال تجربه کارآموزان ، حسابرسان خردسال یا حسابداران هزینه شروع می کنند. تخصص های حسابداری عمومی و خصوصی - فرصت هایی در زمینه حسابداری برای تخصص در زمینه های مختلف وجود دارد. از آنجا که هر حوزه کسب و کار ، سازمان یا گروه غیرانتفاعی به خدمات حسابداری حرفه ای نیاز دارد ، فارغ التحصیلان با انگیزه می توانند حرفه حسابداری حرفه ای را با سایر علاقه های خارجی مانند سازمان های خیریه یا خدمات بهداشتی و درمانی ترکیب کنند.

 چرا باید فوق لیسانس حسابداری بگیرید؟

کارشناسان استخدام پرشین اپلای توصیه می کنند مدرک کارشناسی ارشد حسابداری کسب کنند زیرا این حرفه به دلیل چشم انداز شغلی خوب و درآمد خوب برجسته است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

455

1

چین

256

2

هند

153

3

اوکراین

131

4

روسیه

94

5

انگلستان

85

6

ایران

70

7

لهستان

66

8

فرانسه

55

9

مکزیک

49

10

 

دکترای حسابداری

برنامه های دکترای حسابداری

516

سالها تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

4218  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

118000 دلار

 

دکترای حسابداری کیست؟

دکترای حسابداری دانشجویی است که نحوه تهیه ، رایانه ، مدیریت ، تحقیق و تجزیه و تحلیل کلیه داده های حسابداری را به منظور ارائه اطلاعات کمی در مورد عملکرد ، وضعیت مالی ، پرداخت بدهی ، نقدینگی و جریان های نقدی کسب و کار ما مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان باید توانایی هایی مانند حل مسئله و توانایی تجزیه و تحلیل ، کارآفرینی و دانش در مورد مسائل تجارت جهانی و مهارت های زبان را داشته باشند.

وظایف اصلی دکتری حسابداری چیست؟

دکتری وظایف حسابداری شامل مدیریت کلیه عملیات حسابداری بر اساس اصول حسابداری ، بررسی صورت حساب ها برای اطمینان از صحت ، انتشار به موقع صورت های مالی ، تهیه گزارش های دوره ای برای مدیریت ، همگام بودن با سیاست های مالی ، مقررات و قوانین ، بهبود کارایی مشاغل در مورد پول است.

 دکترای حسابداری از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترا با مدرک حسابداری توسط شرکت های حسابداری ، انجمن های ساختمانی ، شرکت های بیمه ، مشاوره مدیریت ، کارفرمایان بخش دولتی ، بانک های خیابان های بزرگ و بانک های سرمایه گذاری استخدام می شوند. مشاغل محبوب شامل حسابدار منصوب ، کارگزار سهام و حسابدار مدیریت منصوب است.

 چرا باید مدرک دکترای حسابداری داشته باشیم؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل تقاضای زیاد برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در همه مشاغل و صنایع کارآفرینی ، دریافت مدرک دکترا را توصیه می کنند. حقوق یک حسابدار به سطح مهارت دکترا بستگی دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

44

1

چین

28

2

روسیه

28

3

ژاپن

27

4

انگلستان

26

5

اوکراین

25

6

هند

24

7

لهستان

24

8

فرانسه

23

9

ایران

19

10

 

chat