پرشین اپلای

مالیاتلیسانس مالیات

برنامه های کارشناسی در مالیات

488

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

  2688 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 87500 دلار

 

مدرک لیسانس مالیات چیست؟

یک مدرک لیسانس در مالیات ، متخصصان را برای سازماندهی و کنترل هزینه های مالیاتی از مالیات دهندگان آماده می کند. این برنامه درسی شامل دوره های سیاسی ، حقوقی ، اقتصادی ، تجارت بین الملل ، همراه با مدیریت سرمایه گذاری ، مدیریت دولتی ، همراه با مالیات یک شرکت ، مالیات محلی و محلی است.

 تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در زمینه مالیات چیست؟

تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در امور مالیات با حسابداری و هزینه های مالی در ارتباط است. فارغ التحصیلان مالیاتی ممکن است فرم های مالیاتی را تهیه کنند ، بودجه ای را برنامه ریزی کنند ، حسابرسی هایی را انجام دهند ، همچنین گزارش های مالیاتی را بررسی کنند ، از سوابق مالیاتی دقیق اطمینان حاصل کنند ، همچنین در دادگاه نماینده مشتری هستند و در مورد مسائل مالیات مشاوره ارائه می دهند.

 پس از اخذ مدرک لیسانس مالیات چه مشاغلی وجود دارد؟

لیست مشاغل مالیاتی شامل مشاغل مختلفی مانند مشاور مالیاتی ، حسابدار مالیاتی ، نماینده درآمد ، بازپرس مالیات ، وکیل مالیاتی است. فارغ التحصیلان امور مالیاتی می توانند برای شرکت های خصوصی ، سازمان های دولتی ، سازمان های دولتی و خدمات مشاوره ای کار کنند.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس مالیات چیست؟

تحلیل گران شرکت پرشین اپلای دریافت مدرک مالیات را به دلایلی که کارشناسان مالیات در بخشهای مختلف کسب و کار و خدمات تقاضای زیادی دارند ، توصیه می کنند ، بنابراین یک فارغ التحصیل می تواند یک رشته مورد علاقه را انتخاب کند. شغل مشاور مالیاتی برای شخصی با مهارت های تحلیلی ، ریاضیاتی و سازمانی قوی ، تمرکز خوب و کارایی بالا گزینه مناسبی است.


کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

اوکراین

76

1

چین

59

2

روسیه

50

3

هند

45

4

کره جنوبی

32

5

ایالات متحده

26

6

لهستان

20

7

مکزیک

17

8

قزاقستان

12

9

آلمان

11

10

 

کارشناسی ارشد مالیات

برنامه های کارشناسی ارشد در مالیات

411

سالها تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 4952دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

87500 دلار

 

 کارشناسی ارشد مالیات کیست؟

کارشناسی ارشد در مالیات ، کارشناسی ارشد است که دارای دانش در کدهای ملی ، ایالتی و محلی مالیات ، مدیریت مالی ، قانون شرکت ها و محیط قانونی ، ترتیب بودجه ، حسابداری ، مادام العمر و همچنین پیش بینی و برنامه ریزی در مالیات است.

 وظایف کارشناسی ارشد مالیات چیست؟

وظایف کارشناسی ارشد مالیات شامل تجزیه و تحلیل روندها و مسائل مربوط به مالیات و تجزیه و تحلیل تمام جنبه های قانونی و نظارتی تجارت ، نظارت بر دریافت مالیات و سایر پرداخت ها و همچنین تحقیق و توسعه موقعیت های مالیاتی برای مشتریان با توجه به موارد اختلاف نظر مالیاتی نیز است. به عنوان مشاغل مشاوره مالیاتی وظایف کارشناسی ارشد در این زمینه ایجاد اسناد پولی ، دفترها و گزارش ها است.

 یک کارشناسی ارشد مالیات از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

کارشناس ارشد مالیات موقعیت هایی را در بخش خصوصی یا دولتی ، موسسات حسابرسی ، شرکت های مالی و سرمایه گذاری مانند مدیر دارای مقام درآمد یا آژانس مالیاتی ، مشاور مالیات بین المللی ، برنامه ریز مالی یا مشاور ثروت شخصی ، وکیل امور مالیاتی ، بازرس مالیاتی ، متخصص مالیات اشغال می کند. سود و مالیات از سود سهام ، وکیل امور مالیاتی و مالی.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد مالیات را دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای دریافت مدرک کارشناسی ارشد مالیات را توصیه می کنند ، زیرا کارشناسی ارشد در این زمینه درخواست می شود.


کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

اوکراین

66

1

مکزیک

55

2

ایالات متحده

47

3

روسیه

24

4

هند

17

5

لهستان

15

6

کلمبیا

14

7

چین

12

8

پرو

9

9

آلمان

8

10

 

دکترای مالیات

 

 برنامه های دکترای مالیات

46

سالها تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

   4780 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 87500 دلار

 

 دکترای مالیات کیست؟

دکترای فلسفه در امور مالیات ، تحصیلات تکمیلی است که دارای دانش در کدهای مالیاتی ملی ، ایالتی و محلی ، مدیریت مالی ، قانون شرکت ها و محیط حقوقی ، ترتیب بودجه ، حسابداری ، ترم فوق العاده و همچنین پیش بینی و برنامه ریزی در مالیات است.

 وظایف دکترای مالیات چیست؟

دکتر فلسفه در امور مالیات شامل تجزیه و تحلیل روندها و مسائل مربوط به مالیات و تجزیه و تحلیل تمام جنبه های قانونی و نظارتی تجارت ، نظارت بر دریافت مالیات و سایر پرداخت ها ، و همچنین تحقیق و توسعه موقعیت های مالیاتی برای مشتریان با توجه به موارد اختلاف نظر مالیاتی ، و همچنین مشاغل مشاوره مالیاتیوظایف کارشناسی ارشد در این زمینه ایجاد اسناد پولی ، دفترها و گزارش ها است.

 دکترای مالیات از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترا در امور مالیاتی موقعیت هایی را در بخش خصوصی یا دولتی ، شرکت های حسابرسی ، شرکت های مالی و سرمایه گذاری مانند مدیر دارای یک مقام درآمد یا آژانس مالیاتی ، مشاور مالیات بین المللی ، برنامه ریز مالی یا مشاور ثروت شخصی ، وکیل امور مالیاتی ، بازرس مالیاتی ، متخصص مالیات اشغال می کند. سود و مالیات از سود سهام ، وکیل امور مالیاتی و مالی.

 چرا می توان دکترای مالیات گرفت؟

کارشناسان پرشین اپلای داشتن مدرک دکترای فلسفه در مالیات را توصیه می کنند ، زیرا دامنه گسترده ای برای انتخاب شغل فراهم می کندمتوسط ​​حقوق مالیاتی یکی از بالاترین است و فرصتی جدید برای استخدام دکتری است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

اوکراین

9

1

روسیه

5

2

لهستان

4

3

ایالات متحده

4

4

ژاپن

3

5

کشور پرتغال

3

6

ارمنستان

2

7

اندونزی

2

8

آفریقای جنوبی

2

9

بنین

1

10

 

chat