پرشین اپلای

پزشکی مکمل و جایگزینلیسانس پزشکی مکمل و جایگزین

برنامه های لیسانس در طب مکمل و جایگزین

4944

سالهای تحصیل

3-4

متوسط شهریه

5916  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 77500 دلار

 

مدرک لیسانس در طب مکمل و جایگزین چیست؟

طب مکمل و جایگزین اقدامات بهداشتی را پوشش می دهد که از تکنیک های پزشکی جایگزین استفاده می کنند. مدرک لیسانس در پزشکی مکمل شامل کسب دانش پایه در گیاه شناسی ، فیزیولوژی ، رفلکسولوژی و مهارت های عملی ماساژ ، پزشکی آیورودا ، طب سوزنی است.

 تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی پزشکی مکمل و جایگزین چیست؟

تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی پزشکی مکمل و جایگزین شامل تشخیص و درمان بیماری ها با استفاده از اقدامات طبیعی و جامع ، ساخت ماساژ ، دوره درمانی درمانی و طب سوزنی ، طراحی برنامه های درمانی مبتنی بر طب سنتی چینی و آیورودا است.

 بعد از اخذ مدرک لیسانس در طب مکمل و جایگزین چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک پزشکی تکمیلی منجر به استخدام پزشک متخصص طب جراحی ، پزشکان طبیعی ، متخصص طب سوزنی ، پزشک طب جایگزین می شود. فارغ التحصیلان پزشکی جایگزین در مراکز بهداشتی ، اسپا ، باشگاه های بدن سازی و کلینیک ها موقعیت کسب می کنند.

 دلایل اتمام دوره لیسانس در طب مکمل و جایگزین چیست؟

متخصصین پذیرش تحصیلی موسسه persianapply.ir توصیه می کنند مدرک پزشکی مکمل و جایگزین را بدست آورند به این دلیل که این حوزه پزشکی امکان انتخاب کار در یک سازمان یا اشتغال خود را فراهم می کند. شغل به عنوان یک پزشک طب جایگزین معمولاً یک محیط کار آرام و یک برنامه انعطاف پذیر را فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1،312

1

چین

393

2

هند

360

3

ژاپن

208

4

انگلستان

98

5

مکزیک

97

6

روسیه

97

7

ایران

92

8

کانادا

91

9

پاکستان

84

10

 

کارشناسی ارشد در طب مکمل و جایگزین

برنامه های کارشناسی ارشد در طب مکمل و جایگزین

2801

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

5484  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 77500 دلار

 

چه کسی استاد پزشکی مکمل و جایگزین است؟

کارشناسی ارشد پزشکی مکمل و جایگزین توسط یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی برگزار می شود که دارای سابقه زیست شناسی و شیمی است ، که ویژگی های پزشکی غیر متعارف را درک می کند و مشتاق استفاده از این دانش در مشاغل مختلف مراقبت های بهداشتی است. برگزاری کارشناسی ارشد به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا تحقیقات پزشکی مکمل را انجام دهند و مهارت های عملی کسب کنند.

وظایف اصلی استاد در طب مکمل و جایگزین چیست؟

فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی باید بتوانند توضیحاتی را در مورد جلسات درمانی به مشتریان ارائه دهند ، تا در مورد مشکل با متخصصانی مانند فیزیوتراپیست ها ، متخصصین جراحی ، پزشکان و روانشناسان به منظور تدوین برنامه های درمانی برای مشتریان ، استفاده از کمک های تکمیلی و همچنین مدیریت سوابق درمانی ، بحث کنند.

 یک استاد کارشناسی ارشد در طب مکمل و جایگزین از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

متخصصان می توانند در بیمارستان ها ، کلینیک ها ، مراکز تناسب اندام ، کالج ها و سایر موسسات آموزشی شغل خود را پیدا کنند. یک فوق لیسانس متخصصان را برای کار به عنوان مربی یا محقق ، یا ترکیب تکنیک های به دست آمده در مشاغل مرتبط با سلامتی آماده می کند: ماساژ درمانی ، طب سوزنی.

چرا باید مدرک کارشناسی ارشد را در پزشکی مکمل و جایگزین دریافت کنید؟

تحلیلگران  پرشین اپلای  توصیه می کنند مدرک کارشناسی ارشد را کسب کنند ، زیرا فارغ التحصیلان را قادر می سازد مهارت هایی را برای رشد شغلی آینده کسب کنند. این موقعیت یک موقعیت امیدوار کننده با دستمزد بالا محسوب می شود.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

396

1

هند

308

2

چین

189

3

ژاپن

151

4

انگلستان

81

5

روسیه

76

6

ایران

69

7

پاکستان

67

8

ترکیه

67

9

مکزیک

54

10

 

دکترای پزشکی مکمل و جایگزین

برنامه های دکترا در طب مکمل و جایگزین

1353

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5433  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 77500 دلار

 

دکترای پزشکی مکمل و جایگزین کیست؟

دکترای پزشکی مکمل و جایگزین توسط یک دانشجوی کارشناسی ارشد برگزار می شود که دارای سابقه زیست شناسی و شیمی است ، که ویژگی های پزشکی غیر متعارف را درک می کند و مشتاق استفاده از این دانش در مشاغل مختلف مراقبت های بهداشتی است. داشتن مدرک دکترا به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا در پزشکی مکمل تحقیق کنند و مهارت های عملی کسب کنند.

وظایف دکترای پزشکی مکمل و جایگزین چیست؟

دکترا باید بتواند توضیحی در مورد جلسات درمانی به مراجعین ارائه دهد و همچنین با متخصصان پزشکی مانند فیزیوتراپیست ها ، متخصصین جراحی ، پزشکان و روانشناسان به منظور تهیه برنامه های درمانی برای مشتریان ، کمک های تکمیلی و مدیریت سوابق درمانی درمورد این مشکل صحبت کند.

دکترای پزشکی مکمل و جایگزین از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

دکترای پزشکی مکمل و جایگزین در بیمارستان ها ، کلینیک ها ، مراکز تناسب اندام ، کالج ها و سایر موسسات آموزشی شغل پیدا می کند. دکترای تحصیلات تکمیلی را برای کار به عنوان مربی ، پژوهشگر یا ادغام دانش به دست آمده در مشاغل مرتبط با سلامتی آماده می کند.

چرا باید مدرک دکترای پزشکی مکمل و جایگزین گرفت؟

تحلیلگران پرشین اپلای دریافت مدرک دکترا را توصیه می کنند ، زیرا فارغ التحصیلان را قادر می سازد مهارت هایی را برای رشد شغلی آینده کسب کنند. طب مکمل و جایگزین دارویی امیدوار کننده و با دستمزد بالا در نظر گرفته می شود. حقوق و دستمزد به مجموعه مهارتهای دکترای پزشکی مکمل و جایگزین بستگی دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

190

1

هند

151

2

چین

78

3

روسیه

70

4

ژاپن

62

5

ایران

37

6

انگلستان

34

7

پاکستان

28

8

فیلیپین

27

9

اسپانیا

25

10

 

chat