پرشین اپلای

روانشناسی Psychologyلیسانس روانشناسی

برنامه های کارشناسی در روانشناسی

4652

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 7904 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

98935 دلار

 

مدرک کارشناسی روانشناسی Psychology  چیست؟

یک مدرک لیسانس در روانشناسی برای دانشجویانی است که علاقه مند به مطالعه رفتارهای فردی و اجتماعی هستند که شامل ذهن ، شناخت ، نظریه شخصیت ، درک و عملکرد مغز است. این درجه تخصص های مختلفی را در روانشناسی ارائه می دهد ، مانند روانشناسی ورزشی ، روانشناسی بالینی ، روانشناسی اصلاحی و غیره.

موضوعات تحت پوشش یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی روانشناسی چیست؟

موضوعاتی که توسط یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی روانشناسی مطالعه می شود به شدت به حرفه انتخابی بستگی دارد. زمینه های احتمالی تحصیل در مقطع روانشناسی شامل مشاوره ، مطالعه انگیزه ها ، درک ، کمک به حل تعارضات ، اصلاح اختلالات رفتاری است.

 پس از اتمام دوره کارشناسی روانشناسی ، چه فرصت های شغلی وجود دارد؟

مدرک کارشناسی روانشناسی امکان اشتغال در مناطق مختلف را فراهم می کند. متخصصان روانشناسی می توانند به عنوان روانشناس ، مدیر فروش ، افسر آزادی مشروط ، مددکار اجتماعی و غیره کار کنند. روانشناسان می توانند در بیمارستان ها ، مدارس ، مراکز مشاوره کار کنند یا کارهای فردی داشته باشند. ادامه تحصیل و محقق شدن نیز امکان پذیر است.

دلایل تجاری اخذ مدرک لیسانس روانشناسی چیست؟

پرشین اپلای دریافت مدرک روانشناسی را توصیه می کند ، زیرا این تخصص مورد نیاز است و بسته به علایق شخصی ، امکان استخدام در رشته های مختلف را فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1،536

1

روسیه

351

2

هند

263

3

مکزیک

223

4

ژاپن

177

5

چین

141

6

انگلستان

129

7

فیلیپین

87

8

اوکراین

79

9

کانادا

72

10

 

کارشناسی ارشد روانشناسی

برنامه های کارشناسی ارشد در روانشناسی

2644

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

6185  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

98535 دلار

 

استاد روانشناسی Psychology  کیست؟

روانشناسی علمی آکادمیک و کاربردی در زمینه رفتار و فرایندهای روانشناختی در روان انسانها و حیوانات است. روانشناس متخصص در زمینه روانشناسی است ، که در یک تحقیق علمی در مورد روان انسان مشغول است. وظیفه روانشناس کمک به بررسی وضعیت آزار دهنده مشتری در سطح عاطفی است.

وظایف اساسی کارشناسی ارشد روانشناسی چیست؟

پس از اتمام تحصیلات ، مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی در زمینه تشخیص روانشناسی در زمینه آموزش مشغول شد. روانشناسان در خدمات شخصی یک سازمان کار می کنند. دانش و مهارت های روانشناختی در زمینه های تبلیغاتی ، سیاسی ، فقهی و ادارات مختلف اجرای قانون مورد نیاز است. یک استاد روانشناسی می تواند به تحقیقات علمی و کاربردی در این زمینه ادامه دهد.

استاد روانشناسی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

محل کار روانشناس شامل مراکز روانشناسی ، شرکتهای خصوصی مشاوره روانشناسی ، آموزشی و همچنین موسسات پزشکی ، بعلاوه تجاری به همراه شرکتهای غیر روانشناختی و خطوط راهنما می باشد.

 چرا باید فوق لیسانس روانشناسی بگیرید؟

به گفته متخصصان شرکت پرشین اپلای ، حرفه روانشناس مرتبط و مورد تقاضا است. حقوق و دستمزد به نوع کار و مسئولیت های روانشناس بستگی دارد. با این حال ، پردرآمدترین روانشناس در عمل خصوصی است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

560

1

روسیه

244

2

هند

192

3

مکزیک

120

4

انگلستان

112

5

ژاپن

111

6

اوکراین

73

7

چین

69

8

ایران

61

9

آلمان

50

10

 

دکترای روانشناسی

برنامه های دکترا در روانشناسی

1009

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

6186  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

98935 دلار

 

دکترای روانشناسی Psychology  کیست؟

دکترای روانشناسی دکتری است که قادر به بررسی نظریه ها ، روش های پیشرفته در اکتشاف روانشناسی است و مشتاقانه به مطالعات روانشناسی کمک می کند. مدرک دکترا به فارغ التحصیلان این امکان را می دهد که از طریق یک آزمون مستقل ، درک نظری و عملی از اصول را بدست آورند و همچنین دکترای واجد شرایط را آماده می کنند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

وظایف اصلی دکترای روانشناسی چیست؟

داوطلبان دکترا باید وظایفی را که شامل استفاده عملی از دانش حرفه ای و زمینه های مربوط به موارد مشکل ساز مهیج است ، کار در یک محیط مشاوره ، مطالعه منشأ الگوهای رفتاری خاص و درک شخصیت ها و پاسخ های بیماران در موقعیت های خاص را انجام دهند.

دکترای روانشناسی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترا توسط مدارس و کالج ها ، بیمارستان ها ، نگرانی های دارویی ، مراکز روان درمانی ، آکادمی های تحقیقاتی ، ادارات دولتی و ادارات پلیس استخدام می شوند. مسیرهای شغلی دکترا در بخشهای خصوصی و صنعتی است ، همچنین دارای موقعیت های بالینی یا در خدمات تحقیقاتی و پشتیبانی دانشگاهی هستند.

 چرا باید مدرک دکترای روانشناسی داشته باشیم؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای دریافت مدرک دکترا را به دلیل شرایط مناسب کار و سطح کم استرس کار توصیه می کنند. داوطلبان کار دکترا توسط موسسات دانشگاهی و شرکت ها جستجو می شوند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

204

1

روسیه

143

2

هند

63

3

انگلستان

42

4

ژاپن

34

5

اوکراین

32

6

ایران

26

7

پاکستان

21

8

چین

20

9

اسپانیا

20

10

 

chat