پرشین اپلای

بازاریابی مد


 

لیسانس بازاریابی مد

برنامه های کارشناسی در بازاریابی مد

773

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

252121026 پوند

متوسط ​​حقوق سالانه

3999975000 پوند

لیسانس بازاریابی مد کیست؟

کسی را که لیسانس بازاریابی مد را خوانده و دریافت کرده است می تواند متخصص آن باشد. بازاریابی مد بسیار توسعه یافته است زیرا صنعت مد بیشتر در کشورهای پیشرفته فعالیت می کند و بخشی اساسی از سرمایه جهانی در طول قرن 20 است.

 کارشناسی بازاریابی مد چه موضوعاتی را مطالعه می کند؟

BA بازاریابی مد کسی است که نیاز به دانش در دو زمینه دانشگاهی دارد یکی از آنها مد و دوم بازاریابی است. به طور کلی ، دانشجویی که مدرک تحصیلی را دریافت می کند یا متقاضی آن است ، باید در مورد رفتار مصرف کننده و سایر جنبه های مربوط به عملکرد دنیای مد اطلاعاتی کسب کند.

 کارشناسی بازاریابی مد از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

کارشناسی ارشد بازاریابی مد در دوره کارشناسی ارشد در صنعت مد کار می کند. یکی از فرصت های تحصیلات تکمیلی این است که مدیر مد یا کارشناس بازاریابی یک خانه مد شوید. از دیگر فرصت ها می توان به مدیر مجله مد یا نقش تحریریه اشاره کرد.

 چرا باید مدرک لیسانس را در بازاریابی مد کسب کنید؟

تحصیلات تکمیلی دارای مدرک لیسانس در بازاریابی مد می تواند در طیف وسیعی از حوزه ها کار کند ، در زیر ، این یک مزیت برای اشتغال در آینده است. داشتن مدرک لیسانس در این حوزه می تواند فرصت هایی را برای تبدیل شدن به یک فرد شناخته شده ایجاد کند. گروه persianapply خاطرنشان می کند که کار در صنعت مد فرصت های شغلی خوب و دستمزدهای بالایی دارد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

122

1

هند

93

2

چین

81

3

کره جنوبی

52

4

انگلستان

47

5

مکزیک

34

6

ژاپن

30

7

ایتالیا

21

8

کانادا

15

9

پاکستان

14

10

 

استاد بازاریابی مد

برنامه های کارشناسی ارشد در بازاریابی مد

282

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

232433185 پوند

متوسط ​​حقوق سالانه

3999975000 پوند

استاد بازاریابی مد کیست؟

کارشناسی ارشد بازاریابی مد کسی است که در این مطالعه تحصیل کرده و MA دریافت کرده است. دارنده استاد بازاریابی مد به عنوان نماینده و مدیر بازاریابی در بالاترین سطح طبقه بندی می شود. در نتیجه ، فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد در این رشته طیف گسترده ای از گزینه های شغلی را دارند.

 چه رشته هایی برای کارشناسی ارشد در بازاریابی مد مورد مطالعه قرار می گیرند؟

دانشجوی کارشناسی ارشد بازاریابی مد طیف گسترده ای از موضوعات را مطالعه خواهد کرد. آنها شامل ارتباطات بازاریابی و همچنین رفتار مصرف کننده و تاریخچه مد هستند. بازاریابی مد یک حوزه صنعتی است که فارغ التحصیلان همیشه باید از آخرین تحولات و نوآوری ها محرم باشند.

 یک MA در بازاریابی مد از کجا می تواند استخدام کند؟

یک دانشجوی کارشناسی ارشد که دارای مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی مد است ، به عنوان یک متخصص در بالاترین سطح طبقه بندی می شود. در نتیجه ، استادان این مطالعه طیف گسترده ای از گزینه های شغلی را دارند. مسیرهای شغلی شامل سردبیر مجله مد و همچنین دستیار خصوصی افراد مشهور است. علاوه بر این ، تحصیلات تکمیلی دارای مدرک کارشناسی ارشد می تواند مدیر یک خانه مد شود.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی مد را بدست آورید؟

تجزیه و تحلیل گروه persianapply دریافت مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی مد را برای فارغ التحصیل علاقه مند به دنیای مد و می خواهد دانش بیشتری کسب کند. طیف گسترده ای از فرصت های شغلی با این درجه وجود دارد ، با این حال ، جذابیت قابل توجهی که برای دستمزدهای بالا به توزیع کنندگان و مدیران اعطا می شود. این مسیر شغلی به صنعت کالاهای لوکس نزدیک است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

54

1

انگلستان

24

2

ایالات متحده

20

3

چین

15

4

ایتالیا

14

5

کره جنوبی

14

6

فرانسه

12

7

ژاپن

9

8

اسپانیا

9

9

مکزیک

7

10

 

دکترای بازاریابی مد

برنامه های دکترا در بازاریابی مد

42

سالهای تحصیلی

2-4

هزینه های متوسط

161309267 پوند

متوسط ​​حقوق سالانه

3999975000 پوند

دکترای بازاریابی مد کیست؟

دکترا در بازاریابی مد دکتری است که تاریخ مد ، مدیریت بازاریابی ، بازاریابی رسانه ای در مد ، مدیریت برند ، نام تجاری مد و سایر موضوعات مرتبط را مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی باید توانایی هایی مانند حل مسئله ، تفکر انتقادی ، مدیریت زمان ، چند وظیفه ای ، آگاهی تجاری ، کار گروهی ، ادراک اجتماعی و مهارت های تحلیلی را داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای بازاریابی مد چیست؟

دکترا در بازاریابی مد روزانه باید تعدادی از وظایف را انجام دهد و از جمله آنها می توانند به کارفرمایان خود در تجزیه و تحلیل کمپین های تبلیغاتی و نظارت بر کیفیت برند ، هدایت تیم های فروش و کار با فروشندگان و توزیع کنندگان ، توسعه استراتژی های بازاریابی قوی که علاقه به محصولات را ایجاد می کنند ، کمک کنند. ، پیش بینی روند و ارائه توصیه هایی برای استراتژی های بازاریابی موثر ، نظارت بر واکنش مشتریان و خرده فروشی ها نسبت به محصولات جدید و ابتکارات تجاری.

 دکترا در بازاریابی مد از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترا در بازاریابی مد معمولاً توسط استودیوهای مستقر ، خرده فروشی های خیابان های بزرگ ، برچسب های لباس سوپرمارکت ها و عملیات تولید استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی مدیر خرده فروشی ، مدیر فروش و تحلیلگر تحقیقات بازار هستند.

 چرا دکترای بازاریابی مد را برگزار می کنیم؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل تقاضای زیاد برای تحصیلات تکمیلی در این زمینه ، مدرک دکترا را در بازاریابی مد توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

11

1

کره جنوبی

4

2

ایالات متحده

4

3

انگلستان

3

4

چین

2

5

ژاپن

2

6

پاکستان

2

7

رومانی

2

8

اسلوونی

2

9

کامرون

1

10

 

chat