پرشین اپلای

علوم کامپیوتر
لیسانس کامپیوتر

برنامه های کارشناسی در کامپیوتر

9510

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

195591063 پوند

متوسط ​​حقوق سالانه

2937518482 پوند

مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر چیست؟

علوم کامپیوتر مطالعه روش ها و فرایندهای جمع آوری ، ذخیره ، تجزیه و تحلیل و ارزیابی اطلاعات با استفاده از فناوری های رایانه ای است. لیسانس علوم کامپیوتر دوره های برنامه نویسی و همچنین تئوری اطلاعات همراه با توسعه نرم افزار ، الگوریتم ها و ساختار داده ها از جمله برنامه های وب و غیره را ارائه می دهد.

 وظایف تحصیلی دانشجوی تحصیلات تکمیلی علوم کامپیوتر چیست؟

تعهدات مطالعه یک دانش آموخته علوم کامپیوتر شامل طراحی نرم افزار همراه با تحقیق در مورد فن آوری های جدید و همچنین کدگذاری و رفع اشکال است. مطالعات شامل ایجاد الگوریتم ها ، همراه با طراحی و نگهداری پایگاه های داده ، همراه با توسعه اقدامات امنیتی و همچنین توسعه برنامه ها است.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی علوم کامپیوتر چه مشاغلی وجود دارد؟

پس از اخذ مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر ، فرصت های تحصیلات تکمیلی شامل تحلیلگر سیستم های رایانه ای ، یا یک توسعه دهنده نرم افزار ، یا علاوه بر این به عنوان مهندس سیستم رایانه همراه با تحلیلگر هوش تجاری و مدیر سیستم های شبکه است. فارغ التحصیلان دارای مدرک لیسانس علوم کامپیوتر ، در شرکت های توسعه دهنده نرم افزار و برنامه ، و همچنین بخش IT شرکت ها و مشاغل ، یا در موسساتی مانند دانشگاه ها کار می کنند.

دلایل اخذ مدرک لیسانس علوم کامپیوتر چیست؟

تحلیلگران شرکت persianapply توصیه می کنند که مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر را بدست آورید ، زیرا این تخصص در رتبه بندی شغل های مورد تقاضا در جهان قرار دارد و چشم اندازهای شغلی را ارائه می دهد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1930

1

ایالات متحده

1753

2

چین

1214

3

مکزیک

350

4

روسیه

261

5

انگلستان

153

6

پاکستان

148

7

فیلیپین

139

8

ایران

125

9

فرانسه

120

10


 

کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر

برنامه های کارشناسی ارشد  در  علوم کامپیوتر

4983

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

159767710پوند

متوسط ​​حقوق سالانه

2937518482 پوند


کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر چیست؟

هدف کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر آماده سازی دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای توسعه نرم افزار برای نیازهای مختلف صنعت و خدمات است. برنامه کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر شامل دوره های برنامه نویسی با جاوا و C ++ ، ساختارهای داده ، همراه با معماری کامپیوتر ، تجزیه و تحلیل الگوریتم ها ، مهندسی نرم افزار ، داده کاوی ، همچنین کیفیت نرم افزار ، آزمایش و مدیریت امنیت ، انفورماتیک مالی ، پزشکی قانونی شبکه و غیره است.

 اهداف یک دانشجوی کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر چیست؟

اهداف یک دانشجوی کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر متنوع است از جمله طراحی نرم افزار ، آزمایش و بهبود برنامه ها ، و همچنین مدیریت پروژه ها ، حصول اطمینان از امنیت اطلاعات ، به علاوه ارائه پشتیبانی فنی ، مدیریت پایگاه های داده ، شبکه ها و سیستم ها.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر چه مشاغلی وجود دارد؟

کارشناسان علوم کامپیوتر در مشاغل و سازمان های مختلفی کار می کنند. لیست مشاغل علوم کامپیوتر شامل موقعیت هایی مانند توسعه دهنده نرم افزار ، مدیر پروژه ، مهندس نرم افزار ، مبتکر علوم کامپیوتر ، و همچنین یک تحلیلگر داده ، همچنین یک برنامه نویس است. مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر امکان شروع یک حرفه علمی و ورود به یک برنامه دکترا را فراهم می کند.

 انگیزه برای اتمام دوره کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر چیست؟

Persianapply برای فارغ التحصیلانی که علاقه مند به ادامه کار علمی هستند و می خواهند چشم انداز شغلی خوبی در صنعت کامپیوتر داشته باشند ، تکمیل دوره کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر را توصیه می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1357

1

ایالات متحده

497

2

چین

464

3

روسیه

159    

4

مکزیک

141

5

پاکستان

122

6

فرانسه

121

7

اوکراین

106

8

انگلستان

100

9

ایران

89

10

  

دکترای فلسفه در علوم کامپیوتر

برنامه های  دکترا درعلوم کامپیوتر

1358

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

183751288پوند

متوسط ​​حقوق سالانه

2937518482 پوند

 دکترای علوم کامپیوتر کیست؟

دکترای فلسفه در علوم کامپیوتر یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که براساس یک پایان نامه اعطا می شود. مطالعه تئوری ، آزمایش و مهندسی است که پایه و اساس طراحی و استفاده از رایانه را تشکیل می دهد. این رویکرد علمی و عملی برای محاسبه و کاربردهای آن و مطالعه سیستماتیک امکان سنجی ، ساختار ، بیان و مکانیزه کردن روشهای روش است.

وظایف دکترای علوم کامپیوتر چیست؟

وظایف اصلی دکترای علوم کامپیوتر: درک مفاهیم محاسبات ، نرم افزار ، سخت افزار و سیستم های رایانه ای. موضوعاتی مانند ریاضیات و الگوریتم ها نیز بسیار مهم هستند.

 دکترای علوم کامپیوتر از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترای علوم کامپیوتر می توانند در ساخت سیستم های اطلاعاتی ، تعمیر و نگهداری و فروش ، توسعه نرم افزار و سخت افزار ، تجارت الکترونیکی ، تخصص شبکه های ارتباط از راه دور و سایر موارد موقعیت کسب کنند.

 چرا باید دکترای علوم کامپیوتر بدست آورید؟

کارشناسان شرکت آموزش persianapply توصیه می کنند که تحصیل در علوم کامپیوتر را به دست آورید زیرا داشتن دکترای فلسفه در این موضوع یک حرفه بسیار جالب و شرافتمندانه است. تحصیلات تکمیلی چشم انداز شغلی خوبی در آینده و همچنین درآمد پایدار دارد ، تحصیلات تکمیلی دارای دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری نسبت به لیسانس و فوق لیسانس در همان مطالعه کسب می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

268

1

ایالات متحده

146

2

چین

97

3

روسیه

82

4

پاکستان

61

5

انگلستان

34

6

اوکراین

30

7

فرانسه

29

8

مالزی

26

9

مکزیک

26

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

chat