پرشین اپلای

بهداشت عمومیلیسانس بهداشت عمومی

برنامه های کارشناسی در بهداشت عمومی

4943

سالهای تحصیل

3-4

متوسط شهریه

 5916 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

65000  دلار

 

مدرک کارشناسی بهداشت عمومی چیست؟

بهداشت عمومی شامل حفاظت از بهداشت و پیشگیری از بیماری ها با آموزش و آگاهی دادن به مردم در مورد سبک زندگی سالم و خطرات بهداشتی است. یک دوره کارشناسی در بهداشت عمومی دوره هایی را در زمینه عفونت و اپیدمی ، بازاریابی مراقبت های بهداشتی ، بهداشت جهانی ، تغذیه و فیزیولوژی ، سیاست بهداشت ارائه می دهد.

 تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی بهداشت عمومی چیست؟

متخصصان بهداشت عمومی مردم را در مورد خطرات مختلف سلامتی از جمله عادت های بد ، چاقی ، بی تحرکی جسمی آگاه می کنند ، در مورد زندگی سالم و پیشگیری از بیماری ها مشاوره می دهند ، شرایط محیطی و تأثیرات آنها بر سلامت انسان را تجزیه و تحلیل می کنند و سیاست های کنترل بیماری را تدوین می کنند.

 بعد از اخذ مدرک لیسانس در بهداشت عمومی ، چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک کارشناسی در بهداشت عمومی منجر به مشاغل مدیریت و مدیریت مراقبت های بهداشتی ، آموزش بهداشت ، بهداشت محیط می شود. متخصصان می توانند به عنوان یک مددکار اجتماعی ، یک مربی بهداشت ، یک متخصص اپیدمیولوژیک ، یک مشاور بهداشتی ، یک مدیر برنامه بهداشتی موقعیت کسب کنند.

 تکمیل مدرک لیسانس در بهداشت عمومی چه مزایایی دارد؟

متخصصان پذیرش تحصیلی پرشین اپلای به این دلیل که تقاضای مددکاران پزشکی و اجتماعی در سراسر جهان بسیار زیاد است ، توصیه می کنند که مدرک بهداشت عمومی را به پایان برسانند. شغل در بهداشت عمومی انتخاب خوبی برای فارغ التحصیل است که می خواهد به مردم کمک کند و مسائل بهداشت محیط را مطالعه کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1،312

1

چین

393

2

هند

360

3

ژاپن

208

4

انگلستان

98

5

مکزیک

97

6

روسیه

97

7

ایران

92

8

کانادا

91

9

پاکستان

84

10

 

کارشناسی ارشد بهداشت عمومی

برنامه های کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی

2801

سالهای تحصیل

1-2

متوسط شهریه

5484  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

65000  دلار

 

چه کسی استاد بهداشت عمومی است؟

استاد در بهداشت عمومی دانشمندی است که با آموزش چگونگی سالم ماندن ، با سیاست گذاری و انجام تحقیقات علمی برای پیشگیری از بیماری ها و آسیب ها ، از ایمنی شهروندان محافظت می کند و سلامت عمومی جامعه را بهبود می بخشد.

استاد در بهداشت عمومی چه کاری انجام می دهد؟

تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی هر روز باید با موضوعات و وظایف متعددی روبرو شود و برخی از آنها عبارتند از: برای حفاظت از سلامت جامعه به خدمات بهداشت شخصی ، اجرای قوانین و مقررات نیاز داشت.

استاد در بهداشت عمومی کجا می تواند کار کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی در سازمان ها و شرکت هایی مانند بیمارستان ها ، دفاتر کاردرمانی ، مراکز مراقبت های پرستاری ، دفاتر دولتی ، خدمات بهداشتی در منزل ، کالج ها و دانشگاه ها تقاضای زیادی دارند. کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی به عنوان متخصص اپیدمیولوژیک ، و همچنین یک افسر کنترل عفونت ، متخصصان روابط عمومی ، مربیان بهداشت ، کارکنان بهداشت جامعه کار می کنند.

چرا می توان مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی گرفت؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای دریافت مدرک بهداشت عمومی را به دلیل تقاضای زیاد متخصصان بهداشت عمومی در جوامع مختلف توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

396

1

هند

308

2

چین

189

3

ژاپن

151

4

انگلستان

81

5

روسیه

76

6

ایران

69

7

پاکستان

67

8

ترکیه

67

9

مکزیک

54

10

 

دکترای بهداشت عمومی

برنامه های دکترا در بهداشت عمومی

1353

سالهای تحصیل

2-4

متوسط شهریه

5433  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

65000  دلار

 

دکترای بهداشت عمومی چه کسی است؟

دکترای بهداشت عمومی دانشمندی است که با آموزش سیاست حفظ سلامت ، با سیاست گذاری و انجام تحقیقات علمی برای پیشگیری از بیماری ها و آسیب ها ، از ایمنی شهروندان محافظت می کند و سلامت عمومی جامعه را بهبود می بخشد. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

وظایف دکترای بهداشت عمومی چیست؟

تحصیلات تکمیلی در بهداشت عمومی وظایف متعددی را شامل می شود که شامل: تشخیص و بررسی مشکلات بهداشتی ، برنامه ریزی و انجام مطالعات بهداشت عمومی ، آگاهی و آموزش مردم در مورد مسائل بهداشتی ، تدوین سیاست ها و برنامه هایی برای حمایت و بهبود سلامت جامعه ، با کمک به مردم در یافتن خدمات بهداشتی شخصی مورد نیاز ، اجرای قوانین و مقررات برای محافظت از سلامت جامعه.

دکترای بهداشت عمومی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترای بهداشت عمومی در سازمان ها و شرکت هایی مانند بیمارستان ها ، دفاتر کاردرمانی ، مراکز مراقبت های پرستاری ، ادارات دولتی ، خدمات بهداشتی در منزل ، کالج ها و دانشگاه ها تقاضای زیادی دارند. دکترای بهداشت عمومی کار به عنوان اپیدمیولوژیست ، و همچنین یک افسر کنترل عفونت ، متخصصان روابط عمومی ، مربیان بهداشت ، کارکنان بهداشت جامعه را انتخاب می کنند.

چرا باید مدرک دکترای بهداشت عمومی را دریافت کرد؟

تحلیلگران پذیرش تحصیلی پرشین اپلای به دلیل تقاضای زیاد برای دکترا در این زمینه در جوامع مختلف ، دریافت مدرک دکترای بهداشت عمومی را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

190

1

هند

151

2

چین

78

3

روسیه

70

4

ژاپن

62

5

ایران

37

6

انگلستان

34

7

پاکستان

28

8

فیلیپین

27

9

اسپانیا

25

10

 

chat