پرشین اپلای

علوم طبیعی 

لیسانس علوم طبیعی

برنامه های کارشناسی در علوم طبیعی

2203

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

223466680

متوسط ​​حقوق سالانه

3368252632

مدرک کارشناسی علوم طبیعی چیست؟

علوم طبیعی با مشاهده و انجام آزمایشات ، پدیده ها و فرآیندهای طبیعی را مطالعه می کنند. مدرک لیسانس در علوم طبیعی شامل دوره های نظری و عملی زیست شناسی ، همراه با شیمی ، فیزیک و ریاضیات است. این برنامه شامل دوره های علوم کامپیوتر ، داروسازی ، علوم زمین ، و همچنین روانشناسی و اخترفیزیک است.

 تعهدات یک فارغ التحصیل در علوم طبیعی چیست؟

تعهدات کارشناسی ارشد در علوم طبیعی شامل انجام تحقیقات در زمینه های زیست شناسی ، شیمی ، علوم زمین ، همراه با مدیریت پروژه ، نظارت بر تکنسین های آزمایشگاه ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها ، تهیه گزارش و ارائه نتایج است.

 چه مشاغلی پس از اتمام دوره کارشناسی در علوم طبیعی وجود دارد؟

یک مدرک کارشناسی در علوم طبیعی پایه ای برای کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف است ، به عنوان مثال ، زیست عصبی ، شیمی ، زیست ریاضی ، ژنتیک و سایر موارد. لیست مشاغل احتمالی متنوع است از جمله یک دانشمند طبیعی ، یک تکنسین آزمایشگاه ، همراه با یک دستیار آزمایشگاه ، یک دانشمند کشاورزی و مواد غذایی ، یک دانشمند زیست شناسی ، یک دانشمند جوی. فارغ التحصیلان علوم طبیعی در موسسات تحقیقاتی ، دانشگاه ها و همچنین در شرکت های تولیدی کار می کنند.

 مزایای دریافت مدرک لیسانس در علوم طبیعی چیست؟

متخصصان حرفه ای شرکتی  persianapply دریافت مدرک علوم طبیعی را به این دلیل ارائه می دهند که این درجه انعطاف پذیری در انتخاب موضوعات تحقیقاتی r را ارائه می دهد. مدرک کارشناسی در علوم طبیعی برای شخصی با مهارت تحلیلی و ریاضی مناسب است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

474

1

چین

235

2

هند

233

3

ژاپن

55

4

کانادا

51

5

نیجیریه

51

6

روسیه

50

7

کره جنوبی

49

8

ترکیه

49

9

انگلستان

45

10

 

کارشناسی ارشد علوم طبیعی

برنامه های کارشناسی ارشد در علوم طبیعی

1183

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

170151508

متوسط ​​حقوق سالانه

3368252632

استاد علوم طبیعی کیست؟

کارشناسی ارشد علوم طبیعی با پدیده های طبیعی کار می کند ، فارغ التحصیلان یاد می گیرند که چگونه آنها را توضیح ، توصیف و پیش بینی کنند. علوم طبیعی به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: علوم زندگی و علوم فیزیکی. علوم فیزیکی شامل شیمی ، فیزیک ، علوم زمین و علوم فضایی است. علوم زندگی شامل زیست شناسی ، پزشکی و سایر موارد است.

 وظایف کارشناسی ارشد علوم طبیعی چیست؟

وظایف اصلی استاد علوم طبیعی: جستجوی اطلاعات جدید در این مطالعه ، توضیح وقایع نادر طبیعی ، کار با سازمان های مختلف علمی ، ایجاد آثار علمی و به اشتراک گذاشتن آنها با دانشگاهیان و همچنین همکاری با دانشمندان دیگر.

 یک استاد علوم طبیعی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

کارشناسی ارشد علوم طبیعی می تواند در حوزه های مختلف ، پزشکی ، زیست شناسی و سایر موارد کار کند. یک دانشمند طبیعی دارای دانشمند و محقق داده در موسسات علمی ، مهندس ، دانشمند ارشد کاربردی است. کارشناسی ارشد آموزش علوم طبیعی مطالعه ای است که در بسیاری از کشورها چشم انداز شغلی را ارائه می دهد.

 چرا می توان کارشناس ارشد علوم طبیعی گرفت؟

کارشناسان شرکت آموزشی  persianapply دریافت فارغ التحصیلان علوم طبیعی برای فارغ التحصیلان با مهارت تحلیلی و ریاضی را توصیه می کنند. علاوه بر این ، این مطالعه انعطاف پذیری در انتخاب موضوعات تحقیقاتی ، و همچنین ایجاد یک محیط کار خوب ، با استرس کم را ارائه می دهد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

152

1

ایالات متحده

133

2

چین

127

3

ترکیه

44

4

روسیه

39

5

فرانسه  

36

6

ژاپن

32

7

آلمان

29

8

ایران

29

9

کره جنوبی

29

10

 

دکترای فلسفه در علوم طبیعی

برنامه های دکترا در علوم فضایی

438

سالهای تحصیلی

2-4

هزینه های متوسط

18148501

متوسط ​​حقوق سالانه

3368252632

دکترای علوم طبیعی کیست؟

دکترای فلسفه در علوم طبیعی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که بر اساس پایان نامه اعطا می شود. دکترا در علوم طبیعی با پدیده های طبیعی کار می کند ، فارغ التحصیلان یاد می گیرند که چگونه آنها را توضیح ، توصیف و پیش بینی کنند. علوم طبیعی به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: علوم زندگی و علوم فیزیکی. علوم فیزیکی شامل شیمی ، فیزیک ، علوم زمین و علوم فضایی است. علوم زندگی شامل زیست شناسی و پزشکی است. طول دوره معمولی دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف دکترای علوم طبیعی چیست؟

وظایف اصلی دکترای علوم طبیعی: جستجوی اطلاعات جدید در این مطالعه ، توضیح وقایع نادر طبیعی ، کار با سازمان های مختلف علمی ، ایجاد آثار علمی و اشتراک آنها با دانشگاهیان و همچنین همکاری با دانشمندان دیگر.

 دکترا در علوم طبیعی کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

دکترا در فارغ التحصیلان علوم طبیعی می تواند در حوزه های مختلف ، پزشکی ، زیست شناسی و علوم طبیعی کار کند. یک دانشمند طبیعی داده ها را مطالعه می کند ، بنابراین دانشمند و محقق در موسسات علمی و همچنین مهندس و دانشمند ارشد کاربردی است. برگزاری دکترا در آموزش علوم طبیعی چشم انداز شغلی را در بسیاری از کشورها ارائه می دهد.

 چرا باید دکترای علوم طبیعی دریافت کنید؟

کارشناسان شرکت آموزشی  persianapply توصیه می کنند در این مطالعه تحصیل کنند زیرا دکترای فلسفه در علوم طبیعی حرفه جالبی است. دکترا دارای فرصت های شغلی بسیاری و همچنین درآمد پایدار است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

43

1

هند

37

2

چین

31

3

روسیه

21

4

فرانسه

17

5

کره جنوبی

13

6

آلمان

12

7

ترکیه

11

8

برزیل

10

9

ایران

10

10

 

 

chat