پرشین اپلای

تحقیقات آموزشیلیسانس تحقیقات آموزشی

برنامه های لیسانس در تحقیقات آموزشی

8106

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

248493552

متوسط ​​حقوق سالانه

2361564187

مدرک کارشناسی در تحقیقات آموزشی چیست؟

تحقیقات آموزشی شامل مطالعات روش ها و فنون آموزشی ، فرایندهای یادگیری و مطالعه ، به علاوه داده های مختلف مرتبط با آموزش و پرورش است. برنامه لیسانس در تحقیقات آموزشی شامل دوره های آماری در آموزش ، روش های تدریس ، روانشناسی تربیتی ، روش تحقیق آموزشی ، اندازه گیری آموزشی ، تجزیه و تحلیل چند متغیره داده های آموزشی است.

 تعهدات یک فارغ التحصیل تحقیقات آموزشی چیست؟

تعهدات یک فارغ التحصیل از تحقیقات آموزشی شامل جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های آموزشی ، توسعه روش های تدریس ، تهیه گزارش و ارائه ، نوشتن مقالات ، شرکت در کنفرانس ها ، آموزش دانشجویان است.

بعد از اخذ مدرک لیسانس در تحقیقات آموزشی چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک کارشناسی در تحقیقات آموزشی می تواند پایه ای برای فعالیت علمی در آموزش و پرورش باشد. افراد حرفه ای در تحقیقات آموزشی در موسسات و دانشگاه ها ، گروه های آموزش کار می کنند. سایر مشاغل احتمالی تحلیلگر داده ، هماهنگ کننده آموزش و استاد است.

 مزایای اتمام دوره کارشناسی در تحقیقات آموزشی چیست؟

تحلیلگران persianapply توصیه می کنند که کسانی که علاقه مند به مطالعه روش آموزشی و تجزیه و تحلیل داده ها هستند ، درجه ای از تحقیقات آموزشی را تکمیل کنند. دانشجویان تحقیقات آموزشی مهارتهای تحلیلی را بهبود می بخشند. دانش آماری و توسعه روشهای تدریس را کسب کنید.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

2012  

1

چین

696

2

هند

654

3

ژاپن

390

4

روسیه

293

5

مکزیک

291

6

انگلستان

167

7

فیلیپین

159

8

کانادا

152

9

لهستان

150

10

  

کارشناس ارشد تحقیقات آموزشی

برنامه های کارشناسی ارشد در  تحقیقات آموزشی

5264

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

252340760

متوسط ​​حقوق سالانه

2361564187

 

 چه کسی استاد تحقیقات آموزشی است؟

کارشناسی ارشد در تحقیقات آموزشی یک متخصص است که هدف آن جلب توجه به کسب مهارت هم در جنبه های نظری و هم در جنبه های عملی حوزه آموزشی است. مقاطع کارشناسی ارشد با هدف توسعه مهارت مهارت داوطلبان در درک تحلیلی از یک حوزه خاص در آموزش و پرورش است. متخصصان این فرصت را دارند که تکنیک های مورد استفاده در تحقیق را کشف کنند و درک درستی از پیشرفت اجتماعی را نیز گسترش دهند.

 وظایف اصلی استاد در تحقیقات آموزشی چیست؟

افراد حرفه ای باید بتوانند با مربیان همکاری کنند و مشکلات مربوط به آموزش را از جمله بازرسی از کارآیی برنامه و تدوین برنامه پیشرفت را بررسی کنند. کارشناسان معمولاً در بازرسی از پروژه ها همراه با آموزش و رویدادها شرکت می کنند.

 یک استاد در تحقیقات آموزشی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

متخصصان را می توان در شرکت های دولتی و مستقل از جمله HEI ، کودکستان ها استخدام کرد. متخصصان در این زمینه می توانند در آژانس ها و شرکت های خدمات اجتماعی ، موسسات آموزشی یا مطالعات بیشتر شغل پیدا کنند.

 چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد در تحقیقات آموزشی داشته باشید؟

تحلیلگران persianapply کسب مدرک کارشناسی ارشد را توصیه می کنند زیرا این امر کارشناسان را قادر می سازد دانش لازم برای رشد شغلی آینده را کسب کنند. کارفرمایان محیط کار عالی و چشم انداز شغلی را برای افراد حرفه ای فراهم می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1054

1

هند

398

2

چین

308

3

مکزیک

243

4

روسیه

210

5

ژاپن

201

6

فیلیپین

150

7

لهستان

130

8

انگلستان

112

9

کره جنوبی

106

10

  

دکتر فلسفه در تحقیقات آموزشی

برنامه های دکترا در  تحقیقات آموزشی

1932

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

216119341

متوسط ​​حقوق سالانه

2361564187

  

دکترای تحقیقات آموزشی چه کسی است؟

دکتر فلسفه در تحقیقات آموزشی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان یک گروه دانشکده های تاریخی است که براساس یک پایان نامه اعطا می شود. تحقیقات آموزشی برای تعیین مفاهیم ، نظریه ها و روندهای موجود در این رشته برای تعریف و انتقال انواع ، ویژگی ها و اصطلاحات مشترک ، توصیف و استفاده از روش ها و تکنیک های تحقیق کمی و کیفی را به شیوه ای حیاتی نسبت به پدیده آموزش عینی تعیین می کند.

 وظایف دکترای تحقیقات آموزشی چیست؟

وظایف اصلی دکترای تحقیقات آموزشی: غرق شدن در پروژه های تحقیقاتی و تیم های تحقیقاتی ، و صلاحیت های مهم و تحلیلی و توانایی نوآوری در شیوه های آموزشی موجود

 دکترا در تحقیقات آموزشی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای دکترای تحقیقات آموزشی موقعیت هایی را به عنوان یک محقق آموزشی در یک دانشگاه ، یا سازمان های غیر انتفاعی مانند سازمان های دولتی و همچنین یک تحلیلگر داده ، مشاور اندازه گیری ، هماهنگ کننده تحقیق ، مدیر ارزیابی دانشجو ، مشاور آموزش و مشاور پیدا می کنند.

 چرا باید دکترای تحقیقات آموزشی بدست آورید؟

مشاوره کارشناسان شرکت آموزشی persianapply برای به دست آوردن تحصیلات کامل در این مطالعه به عنوان دکترای فلسفه در تحقیقات آموزشی حرفه جالبی است. فارغ التحصیلان فرصت های شغلی بسیاری و همچنین درآمد پایدار دارند. فارغ التحصیلان دارای دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری را نسبت به لیسانس و فوق لیسانس در همان مطالعه کسب می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

320

1

روسیه

172

2

هند

142

3

فیلیپین   

98

4

مکزیک

83

5

چین

74

6

ژاپن

53

7

انگلستان

50

8

لهستان  

39

9

کره جنوبی

38

10

 

 

 

 

 

 

 

 

chat