پرشین اپلای

زیست شناسیلیسانس زیست شناسی

برنامه های کارشناسی زیست شناسی

5178

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

303336340

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2519984250

چه کسی لیسانس زیست شناسی دارد؟

لیسانس علوم زیست شناسی مدرکی است که متخصصان زیست شناسی را برای بررسی ، مطالعه و مشاهده موجودات زنده همراه با خواص آنها ، از جمله تکامل و همچنین فعل و انفعالات اکوسیستم ، آماده می کند. این مطالعه تخصصی شامل گیاه شناسی ، جانورشناسی ، میکروبیولوژی ، اکولوژی ، فیزیولوژی انسان و حیوانات ، بیوشیمی و غیره است.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی زیست شناسی چیست؟

وظایف دانشجوی زیست شناسی متنوع است و به رشته تخصصی زیست شناسی بستگی دارد. عملکرد زیست شناس طبقه بندی و تجزیه و تحلیل گیاهان و همچنین گونه های جانوری ، از جمله مطالعات ساختار آنها همراه با رفتار است. دانشجویان زیست شناسی آزمایشاتی را انجام می دهند ، نمونه های حیوانی را برای تجزیه و تحلیل جمع آوری می کنند ، که شامل ردیابی و برچسب زدن حیوانات ، مطالعه فرایندهای تکاملی و اکوسیستم آنها است.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی زیست شناسی چه مشاغلی وجود دارد؟

مشاغل موجود در مقطع کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی شامل جانورشناس ، میکروبیولوژیست و همچنین یک افسر حفاظت از طبیعت ، یک دانشمند خاک ، همراه با فرصت های شغلی به عنوان یک دانشمند محیط زیست و غیره است. انواع مختلفی از موسسات و دانشگاه ها زیست شناسان را درخواست می کنند ، از جمله آزمایشگاه های محیط زیست ، باغ وحش ها و باغ های گیاه شناسی.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس زیست شناسی چیست؟

تحلیلگران شغلی persianapply اخذ مدرک لیسانس زیست شناسی را توصیه می کنند زیرا این حرفه یک محیط کار آرام با سطح استرس پایین را فراهم می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1605

1

هند

707

2

چین

400

3

روسیه

207

4

مکزیک

114

5

انگلستان

106

6

ژاپن

105

7

نیجریه   

103

8

فیلیپین

92

9

ایران

89

10

           

کارشناسی ارشد زیست شناسی

برنامه های کارشناسی ارشد  زیست شناسی

2857

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

211205725

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2519984250

 استاد زیست شناسی کیست؟

کارشناسی ارشد زیست شناسی شخصی است که مدرک کارشناسی ارشد را در رشته زیست شناسی دریافت کرده است. دوره کارشناسی ارشد در مقطع علوم حداقل 1.5-2 سال طول می کشد. در حالی که در این دوره دانشجویان طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با علوم طبیعی را مطالعه می کنند.

 دامنه رشته های کارشناسی ارشد زیست شناسی چقدر است؟

کارشناسی ارشد زیست شناسی دوره ترکیبی است که شامل تحصیل علوم طبیعی و تمام جنبه های آن است. از زیست شناسی سلولی گرفته تا روانشناسی ، که برای دانشجویان زیست شناسی نیز موضوعات مورد نیاز است.

 استاد زیست شناسی کجا می تواند کار کند؟

کارشناسی ارشد زیست شناسی دارای طیف گسترده ای از فرصت های شغلی است. دلیل این امر این است که دوره زیست شناسی شامل علوم روانشناسی / طبیعی / شیمیایی است. کارشناسی ارشد زیست شناسی می تواند به عنوان متخصص آزمایشگاه یا در ساخت به عنوان متخصص بیوتکنولوژی کار کند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد زیست شناسی را دریافت کنید؟

تجزیه و تحلیل گروه persianapply گرفتن کارشناسی ارشد زیست شناسی را برای شخصی که به علوم طبیعی علاقه مند است توصیه می کند. طیف گسترده ای از فرصت های شغلی همچنین امتیازات بیشتر برای فرد دارای MA کارشناسی زیست است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

501

1

ایالات متحده

494

2

چین

218

3

روسیه

169

4

انگلستان

77

5

ایران

75

6

ژاپن

67

7

فرانسه

61

8

مکزیک 

56

9

پاکستان 

50

10

  

دکترای فلسفه زیست شناسی

برنامه های دکترا زیست شناسی

1301

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

210363685

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2519984250

 

دکترای زیست شناسی چیست؟

دکتر فلسفه زیست شناسی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های ادبیات است که بر اساس پایان نامه اعطا می شود. زیست شناسی همراه با شیمی و فیزیک یک علم طبیعی است و در مدارس از همه سطوح تدریس می شود. در این زمینه همه اشکال زنده و غیر زنده از میکروارگانیسم ها گرفته تا گیاهان ، حیوانات و انسان ها کاوش می شود. زیرشاخه های زیست شناسی بر گونه ها و گروه هایی از ارگانیسم ها متمرکز هستند و مطالعه ای عمیق درباره رشد و تکامل ، منشا ، کنش ها و توزیع آنها در سراسر جهان را ارائه می دهند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف دکترای زیست شناسی چیست؟

وظایف اصلی دکترای زیست شناسی: جستجوی اطلاعات جدید در این مطالعه ، توضیح وقایع نادر طبیعی ، کار با سازمان های مختلف علمی و ایجاد کارهای علمی.

 دکترای زیست شناسی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

گزینه های شغلی معمول برای فارغ التحصیلان دارای دکترای زیست شناسی ، استاد زیست شناسی در یک دانشگاه یا کالج است. آنها همچنین قادر به یافتن موقعیت هایی به عنوان داروساز ، دانشمندان تحقیقاتی یا نویسندگان علوم هستند.

 چرا باید دکترای زیست شناسی بدست آورید؟

کارشناسان شرکت آموزش persianapply توصیه می کنند برای تحصیل در این مطالعه به عنوان دکترای فلسفه در زیست شناسی یک حرفه بسیار جالب و شریف است. دکترا دارای فرصت های شغلی زیادی و همچنین درآمد پایدار است. فارغ التحصیلان دارای دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری نسبت به لیسانس و استاد در همان مطالعه دارند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

181

1

ایالات متحده

168

2

روسیه

144

3

چین

106

4

ایران

39

5

انگلستان

34

6

ژاپن

31

7

برزیل

27

8

فرانسه

26

9

پاکستان

26

10

                        

chat