پرشین اپلای

بیوانفورماتیک 

لیسانس بیوانفورماتیک

برنامه های کارشناسی در بیوانفورماتیک

5178

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

303336340

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

3157875000

مدرک کارشناسی بیوانفورماتیک چیست؟

بیوانفورماتیک یک حوزه میان رشته ای است که روش هایی را برای تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های بیولوژیکی با استفاده از فن آوری های رایانه ای ارائه می دهد. یک دوره کارشناسی در بیوانفورماتیک شامل هر دو دوره نظری و عملی است که دروس را مطالعه می کند که شامل آمار ، زیست شناسی ، ژنتیک ، مهندسی و توسعه نرم افزار و غیره است.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در بیوانفورماتیک چیست؟

برای تبدیل شدن به یک تحلیلگر بیوانفورماتیک ، یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی باید درک عمیقی از آمار و تجزیه و تحلیل ریاضی داشته باشد. تعهدات یک دانشجوی کارشناسی ارشد در بیوانفورماتیک شامل طراحی نرم افزار و ابزار تحلیلی برای تجزیه و تحلیل و ذخیره داده های بیولوژیکی به عنوان توالی پروتئین است ، این شامل اطلاعات ژنوم است. فارغ التحصیلان بیوانفورماتیک همچنین الگوریتم ها و ساختارهای داده ای ایجاد می کنند ، نرم افزار جدیدی را آزمایش می کنند و تحقیقات را انجام می دهند.

 چه مشاغلی پس از اتمام دوره کارشناسی در بیوانفورماتیک وجود دارد؟

مدرک کارشناسی در بیوانفورماتیک امکان اشتغال در زمینه هایی مانند تحلیلگر یا دانشمند بیوانفورماتیک و همچنین مهندس بیوانفورماتیک از جمله توسعه دهنده نرم افزار را فراهم می کند. متخصصان بیوانفورماتیک در آزمایشگاه ها ، موسسات ، شرکت های دارویی زیستی ، همراه با مراکز بهداشتی درمانی کار می کنند.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس بیوانفورماتیک چیست؟

دلایل اخذ مدرک لیسانس بیوانفورماتیک چیست؟ تحلیل گران شرکت اشتغال persianapply توصیه می کنند برای دانشجویانی که می خواهند فرصتی برای تحقق بخشیدن به مهارت های تحلیلی داشته باشند ، مدرک لیسانس بیوانفورماتیک را بگذرانند. حرفه حرفه ای در بیوانفورماتیک یک کار پایدار و همچنین یک محیط تمیز را فراهم می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1605

1

هند

707

2

چین

400

3

روسیه

207

4

مکزیک

114

5

انگلستان

106

6

ژاپن

105

7

نیجریه

103

8

فیلیپین

92

9

ایران

89

10

کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک

برنامه های کارشناسی ارشد در بیوانفورماتیک

2856

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

211110754

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

3157875000

 

 

 

استاد بیوانفورماتیک کیست؟

کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک شخصی است که پس از موفقیت در تحصیل این دوره در یک محیط دانشگاهی ، این درجه را دریافت کرده است. کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک یک متخصص است که برنامه هایی را برای درک داده های بیولوژیکی انسان ایجاد و تولید می کند.

 کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک چه رشته هایی را مطالعه می کند؟

دانشجویان کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک طیف گسترده ای از موضوعات را مطالعه می کنند. این رشته به انفورماتیک (معروف به علم فناوری فناوری اطلاعات) متصل است و به علوم طبیعی مانند زیست شناسی متصل می شود. هدف اصلی دوره مطالعات بیوانفورماتیک آمادگی دانش آموزان برای کسب دانش و تجربه با رویکردهای تحلیلی مربوط به این مطالعه است.

 استاد بیوانفورماتیک کجا می تواند کار کند؟

کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک می تواند در یک کارخانه اختصاصی تولید علم پزشکی کار کند و یا در زمینه تولید و تولید محصولات دارویی استخدام کند. فارغ التحصیلانی که کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک دارند ، فرصت های شغلی برای کار در آزمایشگاه های تحقیقاتی دارند ، زیرا بیوانفورماتیک یک مطالعه تخصصی است و تبدیل شدن به یک متخصص حرفه ای یکی دیگر از جریان های استخدام است.

چرا باید مدرک بیوانفورماتیک بدست آورید؟

گروه تحلیلی persianapply به دانشجویان علاقه مند به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در بیوانفورماتیک ، به روش ها و رویه های علوم بیولوژیکی و همچنین برنامه های IT و عملکرد آنها توصیه می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

501

1

ایالات متحده

494

2

چین

218

3

روسیه

169

4

انگلستان

77

5

ایران

75

6

ژاپن

67

7

فرانسه

61

8

مکزیک

56

9

پاکستان

50

10

 

 

 

 

 

 

           

           

دکترای بیوانفورماتیک

برنامه های دکترا در بیوانفورماتیک

1301

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

210299457

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

3157875000

 

 

 

دکترای بیوانفورماتیک چه کسی است؟

دکترای بیوانفورماتیک دانش آموزی است که در رشته های ژنومیک ، زیست شناسی ، برنامه نویسی رایانه ای برای زیست شناسان ، تعاملات و روابط در بیوتکنولوژی ، بیوانفورماتیک و سایر موضوعات مهم تحصیل کرده است. تحصیلات تکمیلی باید توانایی هایی مانند دقت و توجه به جزئیات ، توجه به جزئیات ، حل خوب مسئله ، ارتباطات عالی و مهارت های علمی عملی را داشته باشد.

 وظایف اصلی دکترای بیوانفورماتیک چیست؟

دکترا در بیوانفورماتیک باید تعدادی از کارها را انجام دهد و برخی از آنها شامل توسعه ابزارهای جدید محاسباتی برای دستیابی به اهداف تحقیقاتی خاص ، مطالعه و کالبد شکافی مقادیر زیادی از مجموعه داده ها در سطح مولکولی ، ارائه سخنرانی های علمی ، ایجاد پایگاه داده برای ذخیره سازی و بازیابی بیولوژیک یا داده های زیست پزشکی و تغییر برنامه های موجود نرم افزاری متناسب با نیازهای پروژه های مختلف.

 دکترای بیوانفورماتیک از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترای بیوانفورماتیک توسط شرکت های دارویی ، مشاور و بیوتکنولوژی ، آژانس های بهداشتی دولتی ، بیمارستان ها ، صنعت نرم افزار ، سازمان های غیر انتفاعی ، آزمایشگاه ها و موسسات آموزشی استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی شامل دانشمند کامپیوتر ، وکیل بیوتکنولوژی ، پزشک پزشکی و دانشمند زیست شناسی است.

 چرا باید مدرک دکترای بیوانفورماتیک را دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل تقاضای تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد در این زمینه ، دریافت مدرک دکترای بیوانفورماتیک را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

181

1

ایالات متحده

168

2

روسیه

144

3

چین

106

4

ایران

39

5

انگلستان

34

6

ژاپن

31

7

برزیل

27

8

فرانسه

26

9

پاکستان

26

10

 

 

 

 

 

 

 

           

            

chat