پرشین اپلای

مشاورهلیسانس مشاوره

برنامه های کارشناسی در مشاوره

491

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

318032442

متوسط ​​حقوق سالانه

68 1684200000

مدرک کارشناسی مشاوره چیست؟

مشاوره تخصصی است که شامل به دست آوردن دانش در زمینه مهارت ها و نظریه های مشاوره ، حل تعارض ، روانشناسی مثبت ، مشاوره در مورد الکل و مواد مخدر ، مشاوره در ضرر است. یک برنامه کارشناسی مشاوره دوره های روانشناسی ، مطالعات اجتماعی ، سیاست بهداشت روان و تمرین ، تمرین درمانی با خانواده ها و زوج ها ، یادگیری عاطفی اجتماعی و مشاوره اعتیاد را ارائه می دهد.

 وظایف یک فارغ التحصیل مشاوره چیست؟

یک لیسانس مشاوره فارغ التحصیلان را برای کمک به مشتریانی که برای زنده ماندن از دست دادن یا تصمیم گیری مشکل دارند ، برای شرکت در دوره های توانبخشی ، گوش دادن و حمایت از مشتریان ، ارائه درمان های شخصی و گروهی ، تشویق مشتریان برای غلبه بر اعتیاد و عادت های بد خود و غیره ، آماده می کند.

 بعد از اتمام دوره لیسانس مشاوره چه مشاغلی وجود دارد؟

لیست موقعیت های مشاوره شامل مشاور ، مربی ، پزشک بهزیستی ، درمانگر روانشناسی ، مشاور مدرسه و مشاور روابط است. لیسانس مشاوره منجر به اشتغال در مدارس ، بیمارستان ها ، سازمان های عمومی ، خدمات مشاوره ای می شود.

مزایای دریافت مدرک لیسانس مشاوره چیست؟

متخصصان آموزش و پرورش persianapply اخذ مدرک مشاوره را توصیه می کنند زیرا این حرفه ارتباطات و امکانات زیادی برای کمک به مردم فراهم می کند. موقعیت مشاور به عنوان یک فارغ التحصیل با مهارت های قوی بین فردی و سازمانی مناسب است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

182

1

چین

36

2

هند

31

3

اندونزی

19

4

فرانسه

18

5

انگلستان

17

6

ژاپن

16

7

کانادا

13

8

دانمارک

11

9

تایوان

10

10

  

استاد مشاوره

برنامه های کارشناسی  ارشد در مشاوره

239

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

318305990

متوسط ​​حقوق سالانه

68 1684200000

 چه کسی استاد مشاوره است؟

استاد مشاوره دانشجویی است که موضوعات بسیار متنوعی را با مهمترین موضوع روانشناسی مطالعه می کند. آنها همچنین باید بتوانند اصول کار مدرسه و برخی دانش اساسی در مورد موضوع اصلی را بدانند تا به دانش آموزان کمک کنند. فارغ التحصیلان باید توانایی درک نحوه کار با هر نوع شخصیت را داشته باشند.

 وظایف اصلی یک استاد مشاوره چیست؟

دانشجویان با مدرک کارشناسی ارشد مشاوره چیزهای جدیدی پیدا می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه چیز دانشجو را می پرسند. وظایف آنها معمولاً برقراری روابط خوب با دانش آموزان یا مشتری ها ، مراجعه به سایر منابع کمک ، کمک روانشناختی ، تشویق مشتری ها برای بیان مشکلاتشان است.

 یک استاد مشاوره از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک مشاوره در بسیاری از مکان ها کار می کنند ، بیشترین موارد اشتغال در مدارس هستند با این حال ، مکان های دیگر شامل دوره های آنلاین یا آموزش برنامه های ویژه است. مشاوران در شرکت هایی کار می کنند که با روانشناسی مانند تبلیغات و بازاریابی سر و کار دارند.

 چرا باید در مشاوره حرفه ای شوید؟

تحلیلگران شرکت persianapply دریافت این درجه را توصیه می کنند زیرا تعداد متخصصان در این زمینه بطور چشمگیری کاهش می یابد. بنابراین ، نیاز به تحصیلات تکمیلی واجد شرایط زیاد است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

76

1

فرانسه

19

2

چین

16

3

انگلستان

10

4

هند

9

5

اسپانیا   

9

6

اندونزی

7

7

مکزیک

7

8

ایران

6

9

چکی

5

10

  

دکترای مشاوره

برنامه های دکترا در مشاوره

42

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

261600104

متوسط ​​حقوق سالانه

68 1684200000

 دکترای مشاوره کیست؟

دکترای مشاوره دانشجویی است که مباحث مختلفی از جمله روانشناسی و جامعه شناسی را مطالعه می کند. دکترا باید اصول کار در مدرسه را بداند و دانش اساسی در مورد موضوع اصلی تدریس شده داشته باشد تا به دانش آموزان کمک کند ، فارغ التحصیلان باید توانایی درک انواع شخصیت و نحوه کار با آنها را داشته باشند.

وظایف اصلی دکترای مشاوره چیست؟

دکترای مشاوره باید تعدادی از کارها را انجام دهند ، مسئولیت های آنها شامل برقراری روابط خوب با دانشجویان یا مشتریان ، مراجعه به منابع دیگر برای کمک ، کمک به روانشناسی ، تشویق مشتری برای گفتن در مورد مشکلات خود ، توسعه روندهای درمانی ، کار با خانواده ها ، و بررسی مسائل مختلف روانشناختی.

دکترای مشاوره از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک مشاوره می توانند در بسیاری از نقاط کار کنند ، بیشترین موارد اشتغال در این زمینه مدارس هستند. با این حال ، کارهای تحصیلات تکمیلی شامل دوره های آنلاین یا آموزش برنامه های ویژه و همچنین شرکت هایی است که با روانشناسی سر و کار دارند یا به انواع مختلف شخصیت اطلاعات می دهند.

 چرا باید مدرک دکترای مشاوره گرفت؟

تحلیلگران شرکت persianapply دریافت مدرک دکترای مشاوره را توصیه می کنند زیرا تعداد دکترا در این رشته بطور چشمگیری کاهش می یابد. بنابراین ، نیاز به تحصیلات تکمیلی در مقطع دکترا زیاد است ، حقوق به سطح مهارت تحصیلات تکمیلی بستگی دارد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

11

1

هند

5

2

انگلستان

4

3

فرانسه

3

4

کامرون

2

5

مکزیک

2

6

لهستان

1

7

بلاروس

1

8

بلیز

1

9

بلغارستان

1

10

 

chat