پرشین اپلای

سم شناسی 

لیسانس سم شناسی

برنامه های لیسانس در سم شناسی

1459

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

4424 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

85000 دلار

مدرک کارشناسی سم شناسی چیست؟

سم شناسی ، شاخه ای از علم است که سموم ، مواد شیمیایی ، تأثیرات آنها بر موجودات زنده و محیط ، دوزهای سمی و پادزهرها را مورد مطالعه قرار می دهد. درجه لیسانس در سم شناسی دوره های شیمی ، زیست شناسی ، بیوشیمی ، فیزیولوژی و سم شناسی مولکولی را ارائه می دهد.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی سم شناسی چیست؟

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی سم شناسی شامل مطالعه مواد شیمیایی مختلف و اثرات آنها ، شناسایی علائم مسمومیت ، جداسازی و تجزیه و تحلیل سموم از نمونه موجودات زنده و محیط زیست ، سازماندهی و استفاده از اقدامات سم زدایی ، مشاوره در مورد استفاده ایمن از مواد شیمیایی است.

 بعد از اتمام دوره لیسانس سم شناسی چه مشاغلی وجود دارد؟

درجه لیسانس در سم شناسی اجازه می دهد تا حرفه ای به عنوان یک سم شناس در تخصص های مختلف مانند دانشگاهی ، پزشکی قانونی ، بالینی ، صنعتی ، دارویی ، سموم زیست محیطی ایجاد شود. مکانهای احتمالی استخدام بیمارستانها ، آزمایشگاههای محیط زیست و پزشکی قانونی و تولیدکنندگان دارو هستند.

 دلایل اتمام دوره لیسانس سم شناسی چیست؟

شرکت persianapply تکمیل مدرک لیسانس در سم شناسی را توصیه می کند ، زیرا این موقعیت یک محیط کار راحت و فرصت های شغلی مناسب را فراهم می کند. سم شناسی ، تخصص برای فارغ التحصیلان با مهارت های تحلیلی و حل مسئله مناسب است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

187

1

روسیه

177

2

چین

147

3

هند

91

4

اوکراین

71

5

مکزیک

56

6

ژاپن

46

7

قزاقستان

36

8

فیلیپین

34

9

نیجریه

33

10

 

کارشناس ارشد سم شناسی

برنامه های کارشناسی ارشد در سم شناسی

989

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

3623 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

85000 دلار

چه کسی استاد در سم شناسی است؟

کارشناسی ارشد سم شناسی دانش آموزی است که فارغ التحصیلان با مطالعه وجود و تأثیر سموم بر موجودات زنده ، زیست شناسی ، شیمی و همچنین آناتومی انسان را مطالعه می کنند. مهمترین توانایی برای تحصیلات تکمیلی سم شناسی ، رویکردی سازمان یافته و روشمند برای کار و مهارت حل مسئله همراه با توانایی کار تیمی خوب است.

 وظایف اصلی یک استاد در سم شناسی چیست؟

یک استاد در سم شناسی هر روز باید تعدادی از وظایف را تجزیه و تحلیل و ارزیابی داده ها و تحقیقات آماری ، نوشتن گزارش ها و مقالات علمی ، و همچنین توسعه روش ها و سیستم های تحقیقاتی ، همراه با افزایش آگاهی عمومی از خطرات شیمیایی ، به علاوه مشاوره در مورد ایمن انجام دهد. استفاده از مواد سمی و اشعه ، در حالی که انجام آزمایش های مختلف با استفاده از تکنیک های خاص.

 یک استاد سم شناسی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

فارغ التحصیلان فارغ التحصیل سم شناسی معمولاً آژانس های نظارتی فدرال و ایالتی ، شرکت های خصوصی ، مواد شیمیایی ، کالاهای مصرفی ، دارویی و سایر صنایع ، موسسات دانشگاهی ، بنیادهای تحقیقاتی استخدام می شوند. مشهورترین شغل برای فارغ التحصیلان سم شناسی شیمی شناسان ، بیوشیمی ها ، ایمونولوژیست ها ، سم شناسان و داروسازان هستند.

 چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد در سم شناسی دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل تقاضا برای تحصیلات تکمیلی ، اخذ مدرک کارشناسی ارشد در سم شناسی را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

131

1

چین

96

2

ایالات متحده

75

3

هند

65

4

اوکراین

63

5

فرانسه

32

6

انگلستان

29

7

مکزیک 

28

8

قزاقستان           

26

9

ژاپن

22

10

 

دکترای سم شناسی

برنامه های دکترا در سم شناسی

375

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

3732 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

85000 دلار

دکترای سم شناسی کیست؟

دکترای سم شناسی اقدامات عوامل مختلف مصنوعی را بر روی سلامتی افراد بررسی می کند ، آزمایشاتی را انجام می دهد و هدف آن جلوگیری از بیماری است. از دکترا انتظار می رود که دانشمندی مستقل شوند ، یک تحقیق دقیق انجام دهند و مواد و ابزاری را در اختیار متخصصان بهداشت عمومی و پزشکی قرار دهند تا وضعیت را از جنبه های بهداشت انسانی پیش ببرند.

 وظایف اصلی دکترای سم شناسی چیست؟

وظایف دکترا شامل کشف تأثیرات مواد سمی ، مدیریت بررسی پاسخ های سمی در آزمایشگاه ، ایجاد پادزهر و همچنین کمک به ارزیابی ایمنی کالا است. دکترائی که در HEI مشغول به کار است باید برای دانشجویان مقاطع کارشناسی اطلاعات و تکنیک های ابتکاری تحصیل فراهم کند.

 دکترای سم شناسی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترا وارد محیط پزشکی یا دانشگاهی می شوند. دارندگان دکترا توسط موسسات مستقل و غیرانتفاعی اشغال می شوند. مواد شیمیایی ، محصولات مصرفی ، بخش های دارویی و همچنین در سازمان های نظارتی فدرال ، صنعت خدمات حرفه ای و بنیادهای تحقیقاتی.

 چرا باید مدرک دکترای سم شناسی بدست آوریم؟

کارشناسان شرکت persianapply دریافت دکترا را توصیه می کنند ، زیرا نیاز به دکترا با صلاحیت در بازار کار همچنان در حال افزایش است. علاوه بر تقاضا برای تحصیلات تکمیلی ، در بسیاری از صنایع ، دستمزدهای کاملاً رقابتی تضمین می شود.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

70

1

چین

42

2

ایالات متحده

36

3

هند

18

4

اوکراین 

16

5

ژاپن

11

6

کشور پرتغال

11

7

فرانسه

10

8

مکزیک

9

9

برزیل

7

10

 

chat