پرشین اپلای

زمین شناسی 

لیسانس زمین شناسی

برنامه های کارشناسی در زمین شناسی

3062

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

7243 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

87739دلار

مدرک کارشناسی زمین شناسی چیست؟

لیسانس زمین شناسی فارغ التحصیلان را برای مطالعه مواد معدنی و همچنین خواندن فرایندهای پوسته زمین و ساختارهای زمین آموزش می دهد. دانش آموزان در زمینه شیمی ، جغرافیا ، زمین شناسی ، همراه با کانی شناسی ، مکانیک ، سیستم های اطلاعاتی و غیره دانش کسب می کنند.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی زمین شناسی چیست؟

تعهدات یک فارغ التحصیل زمین شناسی شامل مطالعه زمین ، همراه با فرایندهایی مانند زمین لرزه ، فوران آتشفشان ، رانش زمین ، تکامل پوسته زمین و تاریخ است. فارغ التحصیلان نمونه های خاک و مواد معدنی را جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کنند ، همچنین میدان های جاذبه و مغناطیسی را اندازه گیری می کنند ، نقشه های زمین شناسی را تهیه می کنند ، به علاوه تخمین رسوبات مواد معدنی را تخمین می زنند.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی زمین شناسی چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک لیسانس زمین شناسی امکان اشتغال به عنوان یک دانشمند علوم زمین شناسی ، یک ژئوشیمیست ، یک متخصص زمین شناسی ، یک زمین شناس مهندسی و همچنین یک مهندس حفاری ، یک لرزه شناس را فراهم می کند. مکانهای احتمالی استخدام موسسات ، خدمات مشاوره محیطی ، شرکتهای صنایع مختلف مانند آبهای زیرزمینی ، ساختمان و ساختمان ، نفت و گاز هستند.

دلایل اخذ مدرک لیسانس زمین شناسی چیست؟

تحلیلگران شرکت persianapply توصیه می کنند که یک مدرک لیسانس را در زمین شناسی به اتمام برسانند ، زیرا این حرفه یک محیط کار راحت و چشم اندازهای خوب را فراهم می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

864

1

چین

439

2

هند

192

3

مکزیک 

90

4

روسیه

76

5

انگلستان           

76

6

ژاپن

75

7

کانادا

71

8

فرانسه

56

9

فیلیپین   

47

10

 

کارشناسی ارشد زمین شناسی

برنامه های کارشناسی ارشد در زمین شناسی

1694

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4999 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

87739دلار

استاد زمین شناسی کیست؟

زمین شناسان مطالعه ای روی سنگ ها انجام می دهند. زمین شناسی به دانش ترکیب ، ساختار ، تاریخ توسعه پوسته زمین و مواد معدنی قرار گرفته در آن اطلاق می شود. یک زمین شناس یک متخصص دارای مدرک زمین شناسی است که در شناسایی و ارزیابی ذخایر معدنی و همچنین مطالعه سایر ویژگی های داخلی زمین نقش دارد.

 وظایف اساسی استاد زمین شناسی چیست؟

فعالیت های زمین شناس شامل اعزام ها و سفرهای کاری و همچنین کار در آزمایشگاه و ترسیم نقشه است. زمین شناسان برنامه های تحقیقاتی را توسعه می دهند و در مطالعه داده های به دست آمده ، تجزیه و تحلیل نتایج و مستند کردن آنها مشغول هستند. بیشتر زمین شناسان در اکتشافات زمین شناسی شرکت می کنند.

 استاد زمین شناسی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

یک زمین شناس می تواند در موسسات تحقیقاتی علمی و شاخه های موسسات علمی کار کند یا متخصص شرکت های ساختمانی و شرکت های خصوصی نفت شود. زمین شناسان می توانند با کسب پست ریاست آزمایشگاه ، کار خود را در علوم ادامه دهند یا رئیس یک گروه زمین شناسی شوند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد زمین شناسی را دریافت کنید؟

کارشناسان استخدام persianapply توصیه می کنند مدرک کارشناسی ارشد زمین شناسی را کسب کنند ، زیرا این حرفه چشم انداز شغلی خوب و درآمد خوبی را فراهم می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

226

1

چین

220

2

هند

143

3

مکزیک

66

4

ژاپن

59

5

فرانسه

58

6

انگلستان           

55

7

روسیه

54

8

آلمان

38

9

ایران

31

10

           

دکترای زمین شناسی

برنامه های دکترا در زمین شناسی

626

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5239 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

87739

دکترای زمین شناسی کیست؟

دکترای زمین شناسی یک دکترای آموزشی است که آموزش تکنیک های مختلف تحقیقاتی را برای به دست آوردن زمینه ای در انجام پروژه های تحقیقاتی و همچنین افزایش درک ژئوشیمی ، زمین شناسی ساختاری ، ژئوفیزیک همراه با لرزه نگاری و خطرات لرزه ای دارد. برگزاری دکترا بالاترین سطح مهارت در موضوع و توانایی انجام کاوش مستقل را نشان می دهد.

 وظایف اصلی دکترای زمین شناسی چیست؟

فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی باید بتوانند با متخصصان علمی همکاری کنند ، تجزیه و تحلیل داده ها را انجام دهند و نمونه برداری چند رسانه ای انجام دهند: آب های زیرزمینی ، خاک ، گاز. تعهدات اصلی همچنین شامل بررسی و تفسیر داده های محیطی و تنظیم برنامه های بهداشت و ایمنی برای محققان است.

 دکترای زمین شناسی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

پس از اتمام دوره دکترا ، فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی می توانند در بخش آب های زیرزمینی ، مشاوره های زیست محیطی ، شرکت های مهندسی عمران و ساخت و ساز ، سازمان های دولتی و مقامات محلی مشغول به کار شوند. بیشتر دکتراها در یک محیط آموزشی درگیر می شوند: HEI و مدارس یا یک محیط علمی.

 

 چرا باید مدرک دکترای زمین شناسی داشته باشیم؟

تحلیلگران شرکت persianapply دریافت مدرک دکترا را به دلیل تقاضای زیاد برای فارغ التحصیلان و شرایط عالی کار توصیه می کنند. کارفرمایان برای موقعیت های بالاتر در صنعت زمین شناسی به دنبال دکترا هستند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

92

1

ایالات متحده

75

2

هند

51

3

ژاپن

25

4

روسیه

23

5

مکزیک

20

6

فرانسه

19

7

انگلستان

16

8

ایتالیا

15

9

برزیل

14

10

 

chat