پرشین اپلای

ماماییلیسانس مامایی

برنامه های کارشناسی در مامایی

4943

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

5916  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

102000  دلار

 

مدرک کارشناسی مامایی چیست؟

مدرک لیسانس مامایی متخصصانی را آماده می کند که می توانند مراقبت و پشتیبانی مجاز را از زنان باردار ارائه دهند. ماماها در تمام مراحل بارداری ، که شامل زایمان و مراقبت از نوزادان است ، کمک می کنند. برنامه درسی مامایی شامل دوره های نظری و عملی در زنان ، مراقبت های اولیه ، مراقبت از نوزادان ، ضد زایمان و پس از زایمان است.

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مامایی چیست؟

وظایف عبارتند از: کسب مهارت در معاینه و مشاوره با زنان باردار ، شناسایی حاملگی های خطرناک ، مراقبت از مادران و نوزادان ، کمک به زنان در هنگام زایمان ، مشاوره در مورد شیردهی و مراقبت روزانه از کودک ، حمایت از والدین.

بعد از اتمام دوره کارشناسی مامایی ، چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک لیسانس مامایی امکان اشتغال به عنوان ماما و همچنین متخصص شیردهی ، غربالگری قبل از زایمان یا زایمان در منزل را فراهم می کند. ماماها در بیمارستان های دولتی و خصوصی ، مراکز بهداشتی درمانی کار می کنند یا خود اشتغالی می شوند.

دلایل اخذ مدرک لیسانس مامایی چیست؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای توصیه می کنند دوره لیسانس خود را در رشته مامایی بگذرانید ، زیرا این موقعیت یک محیط کار فعال با ارتباطات زیاد را فراهم می کند. موقعیت ماما برای فردی آرام ، دلسوز و با توجه مناسب است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1،312

1

چین

393

2

هند

360

3

ژاپن

208

4

انگلستان

98

5

مکزیک

97

6

روسیه

97

7

ایران

92

8

کانادا

91

9

پاکستان

84

10

 

کارشناسی ارشد مامایی

برنامه های کارشناسی ارشد در مامایی

2801

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

5484  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

102000  دلار

 

استاد مامایی کیست؟

استاد مامایی یک متخصص آموزش عالی پزشکی ، یک پزشک معتبر است که از روند زایمان و آسیب شناسی ها و عوارض آن اطلاع دارد. ماماها یک خانم باردار را از اولین مراجعه به پزشک تا ترخیص از بیمارستان راهنمایی می کنند. دامنه وظایف ماما شامل نظارت مداوم بر وضعیت مادر آینده ، کمک به موقع در صورت سم زدایی (به ویژه در سه ماهه آخر) ، مدیریت زایمان است.

وظایف استاد مامایی چیست؟

یک استاد مامایی به بیمار و فرزندش کمک می کند سلامتی خود را حفظ کنند. ماماها به مادران کمک می کنند تا از بروز آسیب های مختلف و عوارض جلوگیری کنند. ماماها معاینات پیشگیرانه انجام می دهند ، رشد جنین را با استفاده از روش های مختلف معاینه ، برای بررسی صحیح زنان باردار ، کنترل می کنند. ماماها به دانش داروهای خاص ، تجهیزات پزشکی ، روش های معاینه و مراقبت های اضطراری احتیاج دارند.

 یک استاد مامایی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

کار کارشناسی ارشد مامایی در بخش های زایمان بیمارستان ها و کلینیک ها ، زایشگاه ها ، مراکز قبل از زایمان ، مراکز تنظیم خانواده ضروری است. سطح دستمزد به محل کار بستگی دارد. دستمزد در موسسات خصوصی بسیار بالاتر از موسسات دولتی است.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد مامایی بدست آورید؟

کارشناسان پذیرش تحصیلی پرشین اپلای توصیه می کنند مدرک کارشناسی ارشد را در برنامه های مامایی کسب کنند ، زیرا این حرفه درآمد و چشم انداز شغلی خوبی دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

396

1

هند

308

2

چین

189

3

ژاپن

151

4

انگلستان

81

5

روسیه

76

6

ایران

69

7

پاکستان

67

8

ترکیه

67

9

مکزیک

54

10

 

دکترای مامایی

برنامه های دکترا در مامایی

1353

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5433  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

102000  دلار

 دکترای مامایی چه کسی است؟

دکتر فلسفه مامایی فارغ التحصیلی است که دارای دانش و دانش علوم پزشکی مانند بارداری ، زایمان ، پست مراقبت از نوزاد ، بهداشت جنسی و تولید مثل زنان ، فرآیندهای زایمان و همچنین آنها برای تشخیص انواع آسیب شناسی ها و عوارض آموزش دیده است. گواهی شده دکتر طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

وظایف اصلی دکترای مامایی چیست؟

وظایف اصلی دکترای مامایی عبارتند از: مراقبت و مشاوره بارداری در دوران بارداری ، نظارت بر رشد جنین با استفاده از روش های مختلف معاینه ، مراقبت از نوزادان و نوزادان ، اقدامات پیشگیرانه ، ارتقا of زایمان طبیعی ، تشخیص عوارض در مادر و کودک ، تفسیر اطلاعات مناسب مورد نیاز برای شناسایی نیاز هر بیمار.

دکترای مامایی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترا در مامایی موقعیت هایی را در بخش خصوصی یا دولتی ، بیمارستان های زایمان ، زایشگاه های بیمارستان ها و کلینیک ها ، مشاوره زنان ، مراکز تنظیم خانواده دارند که دارای موقعیت هایی مانند پرستار ، مددکار اجتماعی ، پزشک ، متخصص زنان ، متخصص زیبایی ، متخصص اطفال ، پرستار بیمارستان هستند. اتاق عمل ، و پرستار جراحی.

 چرا باید مدرک دکترا را در رشته مامایی بدست آورید؟

کارشناسان پرشین اپلای  دریافت مدرک دکترای مامایی را توصیه می کنند ، زیرا این حرفه چشم انداز شغلی خوبی دارد و حقوق بالایی نیز دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

190

1

هند

151

2

چین

78

3

روسیه

70

4

ژاپن

62

5

ایران

37

6

انگلستان

34

7

پاکستان

28

8

فیلیپین

27

9

اسپانیا

25

10

 

chat